Zbiórka Zbiórka na leczenie - POMERDANI - zdjęcie główne

Zbiórka na leczenie - POMERDANI

900 zł  z 900 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Marlena Jakób - awatar

Marlena Jakób

Organizator zbiórki

Jesteśmy czteroosobową grupą wolontariuszy działających na terenie woj. opolskiego. Potrzebujemy pomocy w opłaceniu bieżących faktur, niestety grudzień nie był dla nas łatwym miesiącem i uzbierało się 1800 zł do spłacenia. W tym leczenie przejętej kotki z Wołczyna ( szczęśliwa znalazła domek), sterylizacja kotów z Fabrycznej, wizyta domowa u psiaka z podejrzeniem padaczki, karmy specjalistyczne, szczepienia, odrobaczenia  i inne zabiegi . (Poniżej dokładne rozliczenie). Dlaczego 900 zł ? Z internetowych licytacji udało nam się zebrać 970 zł.  Bardzo prosimy o wsparcie, dzięki Wam możemy pomagać, a na razie musimy sie ograniczyć.. 

  

900 zł  z 900 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Marlena Jakób - awatar

Marlena Jakób

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

Magda Durecka - awatar
Magda Durecka
110
Paulina Szewczyk - awatar
Paulina Szewczyk
10
Sara W. - awatar
Sara W.
15
Dawid Natoloczny - awatar
Dawid Natoloczny
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marzena - awatar
Marzena
50
Elżbieta - awatar
Elżbieta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ania Brzezicka - awatar
Ania Brzezicka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij