Pomoc dla Arka

8 314 zł  z 17 000 zł (Cel)
Wpłaciło 140 osób
Michał Sawicki - awatar

Michał Sawicki

Organizator zbiórki

Witam! Nazywam się Michał Sawicki i mieszkam w Łomży. Jestem kolegą Arkadiusza Korytkowskiego. Współpracujemy razem działając w duecie akordeonowym i różnych kulturalnych inicjatywach na terenie naszego miasta i w kraju. 

Arek niedawno dostał odszkodowanie po śmierci swego Taty. Ucieszył się bardzo i całość otrzymanych pieniędzy zainwestował w wymarzone instrumenty. 

14.01.2017 graliśmy razem koncert, który został przerwany informacją, że u Arka w domu wybuchł pożar. Okazało się, że laptop na którym pracował oraz dwa instrumenty klawiszowe (stary i nowy) jakich używał do zarabiania całkowicie spłonęły. Bardzo mocno ucierpiał również sam pokój pracy oraz reszta mieszkania. 

Zwracam się z prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie Arka w tych trudnych chwilach. Pieniądze przeznaczone zostaną na remont całego mieszkania oraz zakup zniszczonych mebli.

Informacyjnie - jestem organizatorem tej akcji i pomagam w akcji informacyjnej w Internecie. Wszelkie środki finansowe zostaną zebrane na konto udostępnione przez pomagam.pl a następnie przekazane na konto Arka po przeprowadzeniu całej procedury przez pomagam.pl 

Dziękuję za każdą pomoc :)

Poniżej wpis od Arka:

"Dziękuję wszystkim za pomoc finansową,rzeczową,za wsparcie duchowe oraz wspólną pracę przy usuwaniu skutków pożaru. Zebrane do tej pory środki finansowe przeznaczyłem na rozpoczęcie remontu oraz na wszelkie potrzebne do tego środki i narzędzia. Dzięki bardzo dużej pomocy i ofiarności różnych osób oszacowana na początku kwota 50 tys. została znacznie obniżona. Wiele osób zaoferowało swoje umiejętności nieodpłatnie, kilka firm przekazało materiały po cenach hurtowych lub bardzo "promocyjnych". W tym miejscu pragnę wyraźnie podkreślić, że kwota jaką chcę zebrać nie będzie przeznaczona na zakup nowego instrumentu, ponieważ priorytetem jest dla mnie remont mieszkania. Na wszelkie Państwa pytania chętnie odpowiem bezpośrednio - mój telefon: 791-377-954 (nadal mam ograniczony dostęp do Internetu). Wnioski z ekspertyzy dotyczącej przyczyny pożaru opublikuję, jak tylko dostanę na to pozwolenie od prowadzących postępowanie wyjaśniające. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc oraz pragnę podkreślić, że wybaczam wszystkim osobom, które na różnych stronach wyrażają się o mnie i o mojej sytuacji bardzo niepochlebnie."

Poniżej zdjęcie z trwającego remontu...

Arek

Komentarze


 • jarek tez gram na akordeonie... - awatar

  jarek tez gram na akordeonie...

  28.02.2017
  28.02.2017

  Powodzenia arek...Jarek z....

  • Michał Sawicki - awatar

   Michał Sawicki - Organizator zbiórki

   01.03.2017
   01.03.2017

   Dziękujemy :)

 • Seweryn Klimek - awatar

  Seweryn Klimek

  25.02.2017
  25.02.2017

  powodzenia w pracach remontowych. trzymajcie sie chłopaki. Seweryn z górnego śląska

  • Michał Sawicki - awatar

   Michał Sawicki - Organizator zbiórki

   26.02.2017
   26.02.2017

   Serdecznie dziękujemy!!! Łomża pozdrawia :)

 • Anna - awatar

  Anna

  11.02.2017
  11.02.2017

  pozdrawiam.

  • Michał Sawicki - awatar

   Michał Sawicki - Organizator zbiórki

   13.02.2017
   13.02.2017

   Serdecznie dziękujemy :)

 • Tadeusz Łanda - awatar

  Tadeusz Łanda

  09.02.2017
  09.02.2017

  Arku zawsze możesz liczyć na moje wsparcie, pozdrawiam tadeusz

  • Michał Sawicki - awatar

   Michał Sawicki - Organizator zbiórki

   10.02.2017
   10.02.2017

   Serdecznie dziękujemy Panie Tadeuszu!!! Łomża pozdrawia!!!

 • Adam Marchela - awatar

  Adam Marchela

  07.02.2017
  07.02.2017

  Będzie dobrze :)

  • Michał Sawicki - awatar

   Michał Sawicki - Organizator zbiórki

   10.02.2017
   10.02.2017

   Dziękujemy Adamie :)

8 314 zł  z 17 000 zł (Cel)
Wpłaciło 140 osób
Michał Sawicki - awatar

Michał Sawicki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 140

Piotr Kaja - awatar
Piotr Kaja
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Zieeeeluu - awatar
Zieeeeluu
25
Dąbrowski Wojciech - awatar
Dąbrowski Wojciech
50
Wiewióra z 4lomza - awatar
Wiewióra z 4lomza
1
jarek tez gram na akordeonie... - awatar
jarek tez gram na akordeonie...
19
Seweryn Klimek - awatar
Seweryn Klimek
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Zenek i Agata - awatar
Zenek i Agata
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij