Pomoc dla Arka

8 314 zł  z 17 000 zł (Cel)
Wpłaciło 140 osób
Michał Sawicki - awatar

Michał Sawicki

Organizator zbiórki

Witam! Nazywam się Michał Sawicki i mieszkam w Łomży. Jestem kolegą Arkadiusza Korytkowskiego. Współpracujemy razem działając w duecie akordeonowym i różnych kulturalnych inicjatywach na terenie naszego miasta i w kraju. 

Arek niedawno dostał odszkodowanie po śmierci swego Taty. Ucieszył się bardzo i całość otrzymanych pieniędzy zainwestował w wymarzone instrumenty. 

14.01.2017 graliśmy razem koncert, który został przerwany informacją, że u Arka w domu wybuchł pożar. Okazało się, że laptop na którym pracował oraz dwa instrumenty klawiszowe (stary i nowy) jakich używał do zarabiania całkowicie spłonęły. Bardzo mocno ucierpiał również sam pokój pracy oraz reszta mieszkania. 

Zwracam się z prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie Arka w tych trudnych chwilach. Pieniądze przeznaczone zostaną na remont całego mieszkania oraz zakup zniszczonych mebli.

Informacyjnie - jestem organizatorem tej akcji i pomagam w akcji informacyjnej w Internecie. Wszelkie środki finansowe zostaną zebrane na konto udostępnione przez pomagam.pl a następnie przekazane na konto Arka po przeprowadzeniu całej procedury przez pomagam.pl 

Dziękuję za każdą pomoc :)

Poniżej wpis od Arka:

"Dziękuję wszystkim za pomoc finansową,rzeczową,za wsparcie duchowe oraz wspólną pracę przy usuwaniu skutków pożaru. Zebrane do tej pory środki finansowe przeznaczyłem na rozpoczęcie remontu oraz na wszelkie potrzebne do tego środki i narzędzia. Dzięki bardzo dużej pomocy i ofiarności różnych osób oszacowana na początku kwota 50 tys. została znacznie obniżona. Wiele osób zaoferowało swoje umiejętności nieodpłatnie, kilka firm przekazało materiały po cenach hurtowych lub bardzo "promocyjnych". W tym miejscu pragnę wyraźnie podkreślić, że kwota jaką chcę zebrać nie będzie przeznaczona na zakup nowego instrumentu, ponieważ priorytetem jest dla mnie remont mieszkania. Na wszelkie Państwa pytania chętnie odpowiem bezpośrednio - mój telefon: 791-377-954 (nadal mam ograniczony dostęp do Internetu). Wnioski z ekspertyzy dotyczącej przyczyny pożaru opublikuję, jak tylko dostanę na to pozwolenie od prowadzących postępowanie wyjaśniające. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc oraz pragnę podkreślić, że wybaczam wszystkim osobom, które na różnych stronach wyrażają się o mnie i o mojej sytuacji bardzo niepochlebnie."

Poniżej zdjęcie z trwającego remontu...

Arek

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • jarek tez gram na akordeonie... - awatar

  jarek tez gram na akordeonie...

  28.02.2017
  28.02.2017

  Powodzenia arek...Jarek z....

  • Michał Sawicki - awatar

   Michał Sawicki - Organizator zbiórki

   01.03.2017
   01.03.2017

   Dziękujemy :)

 • Seweryn Klimek - awatar

  Seweryn Klimek

  25.02.2017
  25.02.2017

  powodzenia w pracach remontowych. trzymajcie sie chłopaki. Seweryn z górnego śląska

  • Michał Sawicki - awatar

   Michał Sawicki - Organizator zbiórki

   26.02.2017
   26.02.2017

   Serdecznie dziękujemy!!! Łomża pozdrawia :)

 • Anna - awatar

  Anna

  11.02.2017
  11.02.2017

  pozdrawiam.

  • Michał Sawicki - awatar

   Michał Sawicki - Organizator zbiórki

   13.02.2017
   13.02.2017

   Serdecznie dziękujemy :)

 • Tadeusz Łanda - awatar

  Tadeusz Łanda

  09.02.2017
  09.02.2017

  Arku zawsze możesz liczyć na moje wsparcie, pozdrawiam tadeusz

  • Michał Sawicki - awatar

   Michał Sawicki - Organizator zbiórki

   10.02.2017
   10.02.2017

   Serdecznie dziękujemy Panie Tadeuszu!!! Łomża pozdrawia!!!

 • Adam Marchela - awatar

  Adam Marchela

  07.02.2017
  07.02.2017

  Będzie dobrze :)

  • Michał Sawicki - awatar

   Michał Sawicki - Organizator zbiórki

   10.02.2017
   10.02.2017

   Dziękujemy Adamie :)

8 314 zł  z 17 000 zł (Cel)
Wpłaciło 140 osób
Michał Sawicki - awatar

Michał Sawicki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 140

Piotr Kaja - awatar
Piotr Kaja
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Zieeeeluu - awatar
Zieeeeluu
25
Dąbrowski Wojciech - awatar
Dąbrowski Wojciech
50
Wiewióra z 4lomza - awatar
Wiewióra z 4lomza
1
jarek tez gram na akordeonie... - awatar
jarek tez gram na akordeonie...
19
Seweryn Klimek - awatar
Seweryn Klimek
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Zenek i Agata - awatar
Zenek i Agata
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij