Zbiórka Rehabilitacja-upadek z wysokości - zdjęcie główne

Rehabilitacja-upadek z wysokości

25 974 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciły 404 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Piotr Rębiś - awatar

Piotr Rębiś

Organizator zbiórki

Zbiórka jest przeznaczona na pomoc (rehabilitacja, leczenie i opieka) dla mojego brata, który po upadku z dużej wysokości (15m) wygrał walkę o życie, która trwała niemal dwa miesiące. Pomimo niewielkich szans jakie mu dawano, wielu komplikacji po drodze oraz stanów na granicy śmierci i życia, przeżył i wyszedł ze śpiączki. Niestety, w związku z poważnymi obrażeniami wymaga intensywnej rehabilitacji, która jest dla niego niezbędna, aby choćby w minimalnym stopniu odzykać sprawność oraz zwalczyć urazy neurologiczne. Koszt takiej rehabilitacji trwajacej 3 miesiące wynosi około 80 tysięcy złotych. Niestety przekracza to nasze możliwości finansowe. Nie sądziłem, że kiedykolwiek będę prosił o pomoc, ale zostaliśmy postawieni pod ścianą. Jeśli nie uda się przewieźć mojego brata na rehabilitację jest spisany na wegetowanie i pełną zależność od osoby trzeciej. Będę bardzo wdzięczny za każdą złotówkę, która pomoże mojemu bratu w rehabilitacji. 

Mój brat zawsze był osobą która chętnie pomagała innym, miał ogromne serce dla ludzi jak i zwierząt. Niestety teraz sam potrzebuje pomocy, której ja nie jestem w stanie mu zapewnić...


Aktualizacje


 • Piotr Rębiś - awatar

  Piotr Rębiś

  22.03.2022
  22.03.2022

  Rozpoczęliśmy terapię lekiem NeuroAiD, wspomagającym przywrócenie funkcji neurologicznych po urazach czaszkowo-mózgowych.

Komentarze


 • vishnu - awatar

  vishnu

  05.11.2021
  05.11.2021

  życzę powrotu do zdrowia!

 • Marta - awatar

  Marta

  10.09.2021
  10.09.2021

  Trzymam kciuki za powrót do zdrowia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.09.2021
  07.09.2021

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.09.2021
  04.09.2021

  Powodzenia xxxx

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.08.2021
  13.08.2021

  Wracaj do zdrowia!

25 974 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciły 404 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Piotr Rębiś - awatar

Piotr Rębiś

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 404

ciotka Beata W. - awatar
ciotka Beata W.
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Izabela - awatar
Izabela
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Alebazi - awatar
Alebazi
20
Krzysztof - awatar
Krzysztof
10
Łukasz Grzywiński - awatar
Łukasz Grzywiński
50
Anna Batoryna - awatar
Anna Batoryna
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij