Żyć jak normalny człowiek

17 677 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 239 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Robert Grabowski - awatar

Robert Grabowski

Organizator zbiórki

Cześć, jestem Robert. Mam 25 lat.

W kwietniu 2006 roku, gdy pomagałem moim rodzicom na gospodarstwie zdarzył się nieszczęśliwy wypadek w wyniku którego doszło do uszkodzenia kręgosłupa i rdzenia na wysokości Th6 i Th7 (co spowodowało paraliż nóg i tułowia poniżej lini żeber) oraz utraty prawej górnej kończyny. 

Rozpocząłem długą i wyczerpującą walkę o powrót do maksymalnej możliwej sprawności. Dwa razy do roku na 8 tygodni wyjeżdżam na prywatne rehabilitacje oddalone o kilkaset kilometrów od miejsca mojego zamieszkania. 

Z powodu mojej niepełnosprawności jestem częściej narażony na infekcje (począwszy od gryp, przeziębień po zapalenia pęcherza, nerek itp.) co wiąże się z częstymi wizytami u lekarza. 

Jednak nie poddaje się i walczę o lepsze i samodzielne życie, chcę nadal się uczyć i doszkalać w swoim zawodzie. Niestety moim ograniczeniem jest to, że nie mogę przemieszczać się sam. We wszystkie miejsca musi dowozić mnie mama, która jest coraz starsza i miewa kłopoty ze zdrowiem.

Z tego powodu narodził się pomysł zakupu samochodu, abym mógł sam dojeżdżać. Jednak przystosowanie auta pod moją niepełnosprawność wiąże się z ogromnymi kosztami, których nie jestem w stanie pokryć sam. 

Dlatego jestem zmuszony prosić Was o pomoc. Chcę podjąć kolejny krok w moim życiu, który zbliży mnie do samodzielności i tym samym odciąży moich rodziców. 


Bardzo proszę o wsparcie,

Dziękuje za Twoje dobre serce!

Komentarze


 • Oliwia - awatar

  Oliwia

  06.12.20
  06.12.20

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.11.20
  05.11.20

  Udostepniłam - kolejną "ratę" wpłacę po swojej wypłacie. Trzymam kciuki, aby się udało. <3 ps: wiem z jakim niebezpieczeństwem wiąże się praca na roli... i cieszę się, że jesteś wytrwały w walce o siebie.! Bóg z Wami <3

 • Dorota szyperska - awatar

  Dorota szyperska

  04.11.20
  04.11.20

  Powodzenia🙂

 • Karola - awatar

  Karola

  10.04.20
  10.04.20

  Życzę dużo zdrowia i wytrwałości w darzeniu do obranego celu

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  09.04.20
  09.04.20

  Powodzenia! :)

17 677 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 239 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Robert Grabowski - awatar

Robert Grabowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 239

ZibizIBI - awatar
ZibizIBI
20
LUCKY 7EVEN - awatar
LUCKY 7EVEN
20
miszcz - awatar
miszcz
17
Kosak - awatar
Kosak
20
RMcR - awatar
RMcR
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Patrycja Witkowska - awatar
Patrycja Witkowska
20
Ryszard Witkowski - awatar
Ryszard Witkowski
100
Oliwia - awatar
Oliwia
50
Anna Tomasz - awatar
Anna Tomasz
150

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij