Zbiórka Żyć jak normalny człowiek - miniaturka zdjęcia

Żyć jak normalny człowiek

Żyć jak normalny człowiek

16 140 zł z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 216 osób
Wpłać teraz
 
Robert Grabowski - awatar

Robert Grabowski

Organizator zbiórki

Cześć, jestem Robert. Mam 25 lat.

W kwietniu 2006 roku, gdy pomagałem moim rodzicom na gospodarstwie zdarzył się nieszczęśliwy wypadek w wyniku którego doszło do uszkodzenia kręgosłupa i rdzenia na wysokości Th6 i Th7 (co spowodowało paraliż nóg i tułowia poniżej lini żeber) oraz utraty prawej górnej kończyny. 

Rozpocząłem długą i wyczerpującą walkę o powrót do maksymalnej możliwej sprawności. Dwa razy do roku na 8 tygodni wyjeżdżam na prywatne rehabilitacje oddalone o kilkaset kilometrów od miejsca mojego zamieszkania. 

Z powodu mojej niepełnosprawności jestem częściej narażony na infekcje (począwszy od gryp, przeziębień po zapalenia pęcherza, nerek itp.) co wiąże się z częstymi wizytami u lekarza. 

Jednak nie poddaje się i walczę o lepsze i samodzielne życie, chcę nadal się uczyć i doszkalać w swoim zawodzie. Niestety moim ograniczeniem jest to, że nie mogę przemieszczać się sam. We wszystkie miejsca musi dowozić mnie mama, która jest coraz starsza i miewa kłopoty ze zdrowiem.

Z tego powodu narodził się pomysł zakupu samochodu, abym mógł sam dojeżdżać. Jednak przystosowanie auta pod moją niepełnosprawność wiąże się z ogromnymi kosztami, których nie jestem w stanie pokryć sam. 

Dlatego jestem zmuszony prosić Was o pomoc. Chcę podjąć kolejny krok w moim życiu, który zbliży mnie do samodzielności i tym samym odciąży moich rodziców. 


Bardzo proszę o wsparcie,

Dziękuje za Twoje dobre serce!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Karola - awatar

  Karola

  10.04.20
  10.04.20

  Życzę dużo zdrowia i wytrwałości w darzeniu do obranego celu

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  09.04.20
  09.04.20

  Powodzenia! :)

 • Małgorzata Labudda - awatar

  Małgorzata Labudda

  20.10.19
  20.10.19

  Trzymam kciuki

 • Kasia - awatar

  Kasia

  01.09.19
  01.09.19

  Jesteś bardzo ambitny. Mam nadzieję, że ubierasz pieniążki. Pozdrawiam

  • Robert Grabowski - awatar

   Robert Grabowski - Organizator zbiórki

   16.09.19
   16.09.19

   Kasia dziękuje za słowa wsparcia, wierze w to że małymi kroczkami dojdziemy do celu. Pozdrawiam

 • Jacek - awatar

  Jacek

  02.05.19
  02.05.19

  Spełnienia marzeń wraz z partnerką :)

  • Robert Grabowski - awatar

   Robert Grabowski - Organizator zbiórki

   16.09.19
   16.09.19

   Dziękuje bardzo przyda się, bo za niedługo uroczystość :D

16 140 zł z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 216 osób
Wpłać teraz
 
Robert Grabowski - awatar

Robert Grabowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 216

Kornelia.K - awatar
Kornelia.K
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Machu - awatar
Machu
50
Grzegorz - awatar
Grzegorz
50
anonimowy bohater - awatar
anonimowy bohater
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
ciemnej strony zwierzchnik - awatar
ciemnej strony zwierzchnik
100
Gosia - awatar
Gosia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij