Zbiórka Nasza mama nie może przegrać - miniaturka zdjęcia

Nasza mama nie może przegrać Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Nasza mama nie może przegrać - zdjęcie główne

Nasza mama nie może przegrać

480 zł  z 181 670 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

Mama dwóch malutkich synków walczy o życie! Grażyna latami walczyła o to, by zostać mamą... Kiedy w końcu się udało, usłyszała druzgocące wieści - RAK... Nowotwór jest wyjątkowo agresywny i nie reaguje na chemię... Cała rodzina walczy o życie Grażynki i prosi o pomoc, by ją ratować!  Rak postępuje wyjątkowo agresywnie, trzeba działać NATYCHMIAST - prosimy o pomoc, by ratować życie!

Grażynka jest moją ukochaną i jedyną siostrą. Ma 34 lata i dwoje malutkich dzieci, chłopcy mają 4 i niespełna 2 latka. Jest osobą bardzo rodzinną, ciepłą, empatyczną. Jeśli ktoś jest w potrzebie, zawsze stara się pomóc, jak tylko może. Dziś znalazła się w sytuacji, kiedy to sama potrzebuje pomocy, bo od tego zależy jej życie...

Wczoraj Grażynka zaczęła przyjmować inną niż dotychczas chemioterapię oraz immunoterapię. Połączenie tych dwóch terapii ma za zadanie zatrzymać przerzuty. Jednak patrząc na to, jak zastraszająco szybko postępuje choroba, wiemy już, że to może być niewystarczające...

Jesteśmy w bliskim kontakcie z kilkoma innymi klinikami. Są to kliniki oferujące wspomnianą wyżej terapię komórkami dendrytycznymi oraz terapię peptydami nowotworowymi i dodatkowo terapię komórkami „zabójcami” indukowanymi cytokinami (Cytokine-Induced Killer - CIK). Na dniach będzie podjęta decyzja co do dalszego leczenia. Czas się kończy, my po prostu go nie mamy...

Niestety, koszty leczenia wzrastają, dlatego jeszcze mocniej prosimy was o wsparcie! Grażynka pokłada ogromną nadzieję w połączeniu tych wszystkich opcji leczniczych i walczy jak lwica, aby dzieci nie straciły mamy…

Prosimy, pomóż jej uzbierać brakującą kwotę. Daj nadzieję na życie! Nie pozwól, by dzieci znały ją tylko ze zdjęcia… Błagamy o pomoc!

Siostra Grażynki z rodziną

DOŁĄCZ DO LICYTACJI: LICYTACJE DLA GRAŻYNKI

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • "DROBNE GESTY" - awatar

  "DROBNE GESTY"

  13.05.2024
  13.05.2024

  W ubiegłym tygodniu otrzymaliśmy kolejny przelew od naszych rodaków z Holandii na w kwocie 5 536,89 złotych. Dzięki temu wsparciu możemy obniżyć kwotę zbiórki Grażynki po raz kolejny.
  SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

480 zł  z 181 670 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

Wpłaty: 10

Michał Guziński - awatar
Michał Guziński
70
Dorota Zalewska - awatar
Dorota Zalewska
30
Dorota Zalewska - awatar
Dorota Zalewska
50
Michał Guziński - awatar
Michał Guziński
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Molszczaki - awatar
Molszczaki
50
Olaa - awatar
Olaa
40
Sabina Stępień - awatar
Sabina Stępień
10
Irena Stasiak - awatar
Irena Stasiak
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij