PlecakŻycia - POMOC BEZDOMNYM

8 636 zł  z 8 500 zł (Cel)
Wpłaciły 224 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Nasza fundacja działa od 2018 roku. W tym czasie udało nam się zrobić wiele dobrego. Pomimo, iż jesteśmy młodą fundacją i nie jest nas wielu to nasz zespół stara się dać z siebie wszystko żeby móc pomagać jak najwiekszej liczbie potrzebujących. 

Ruszamy z akcją Plecak Życia - to akcja pomocy dla bezdomnych.

Fundacja z własnych środków rozpoczęła rozdawanie paczek z żywnością dla osób bezdomnych. Informujemy również o zagrożeniu koronawirusem oraz jak należy się przed nim chronić dołączając ulotki informacyjne.

Bezdomni to ludzie, którzy z różnych powodów zostali bez dachu nad głową. Czasem z wyboru ale też z powodu choroby czy utraty pracy.  

- Nie mają rodziny ani żadnego wsparcia. 

- Noclegownie zostały zamknięte.

- Nie dostają już żadnych posiłków, nie mają gdzie się umyć. 

- Nie mają dostępu do informacji ani żadnych środków czystości czy do dezynfekcji.

- Często nie wiedzą co robić i jak się chronić.

Osoby bezdomne są grupą podwyższonego ryzyka, która z powodu braku miejsca do izolacji może przyczyniać się rozprzestrzeniania wirusa dlatego musimy im pomóc.

Zamieniamy paczki na PLECAKI osobiste z żywnością, artykułami do dezynfekcji oraz higieny osobistej. 

Cel - wspomóc 100 osób w trudnej sytuacji życiowej.

W ten sposób chronimy nie tylko bezdomnych ale i nas wszystkich przed koronawirusem.

Chcemy aby każdy człowiek miał szansę chronić swoje zdrowie i życie bez względu na status społeczny.

Z potrzeby serca i pomocy bliźniemu – przyłącz się jeśli możesz, jeśli możesz wesprzyj.

Zebrane środki zostaną wykorzystane na zakup jedzenia, środków ochrony i czystości, wydrukowanie ulotek informacyjnych oraz transport tych produktów do osób bezdomnych.

#DobroToTy

[email protected]

KRS: 0000751850

NIP: 5252766023

REGON: 381525233

Więcej o fundacji www.beneficium2018.com/
Polub fundację  facebook.com/Beneficium2018

Aktualizacje


 • Fundacja Beneficjum - awatar

  Fundacja Beneficjum

  04.05.2020
  04.05.2020

  W dniu dzisiejszym, 4 maja, otrzymaliśmy wspaniały podarunek. Pani Agata Lehmann przekazała na rzecz fundacji 100 bawełnianych maseczek wielokrotnego użytku.
  Maseczki te, zgodnie z życzeniem Darczyńcy, zostaną przekazane na projekt pomocy dla bezdomnych - Plecak Życia.
  Pani Agato, z całego serca dziękujemy za tak wspaniały i piękny gest. Również dziękujemy wszystkim darczyńcom za każdą złotówkę wsparcia!
  Jesteście niesamowici❤
  #DobroToTy

  Zdjęcie aktualizacji 48 862

8 636 zł  z 8 500 zł (Cel)
Wpłaciły 224 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 224

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
65
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marta - awatar
Marta
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewa B - awatar
Ewa B
50
Monika - awatar
Monika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij