Zbiórka Aby Forest nie cierpiał z bólu - zdjęcie główne

Aby Forest nie cierpiał z bólu

1 825 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób

Wsparcie leczenia Foresta potrzebne od zaraz!

Nowy Rok, stare problemy… Dziś znów przybywamy do Was z prośbą o wsparcie leczenia starszego, schorowanego labka. Forest jest pod stałą opieką jednej z naszych wspaniałych wolontariuszek/koordynatorek adopcji, która walczy o jego życie bez bólu mimo ogromnych kosztów z tym związanych. Chcielibyśmy jej z całego serca pomóc… Zrobimy to razem?

CEL ZBIÓRKI: Forest ma liczne problemy zdrowotne, jednakże najpilniejszy z nich i generujący największe koszty leczenia to problemy ze stawami, a konkretnie z lewym łokciem. Labek przeszedł już zabieg artroskopii, wyczyszczono co trzeba wyciągając odłamki kości. Doktor Novak, niezwykle dobry specjalista, stwierdził niestety brak obecności chrząstki stawowej, co jak wiadomo jest bardzo poważnym problemem. Ratunkiem jest podanie Noltrexu – leku, który ma na celu wytworzenie tzw. „poduszki ochronnej” w miejsce brakującej chrząstki. Podanie leku, sedacja i inne czynności związane z tym krokiem to koszt 1200 zł.

PROBLEMY FORESTA: Jak wspomnieliśmy, Forest boryka się z wieloma dolegliwościami. Ma alergie pokarmową i wziewną, atopowe zapalenie skóry, niedoczynność tarczycy, dysplazję wszystkich kończyn, zwyrodnienia kręgosłupa… Występuje u niego też problem okulistyczny – na lewym oku tworzyły mu się pęcherzyki, które pękając sprawiały ogromny ból. Od wakacji wdrożono leczenie również w tym kierunku – lekami plus dwa razy miało też miejsce czyszczenie tego oczka pod znieczuleniem. Na ten moment jest ono do obserwacji, dopiero za jakiś czas będzie wiadomo, czy problem nie zacznie się powtarzać. Ze względu na problemy ze stawem w lewym łokciu Forest musi przyjmować na stałe leki przeciwbólowe. I tu nie obyło się też bez kłopotów, gdyż na jeden z nich jego organizm zareagował bardzo źle i trzeba było zmienić preparat.

FOREST I JEGO HISTORIA: Sam Forest… to taki typowy labiszon – słodka i poczciwa przylepa. Dokładny wiek tego dzielnego bohatera nie jest znany, ma on na pewno powyżej 10 lat. Wszystkie choroby i dolegliwości utrudniają niestety jednoznaczne stwierdzenie, ile już wiosen Forest ma za sobą… Kilka lat temu został znaleziony w Świebodzinie, stamtąd trafił do schroniska w Zielonej Górze. Stamtąd został przejęty przez inną organizację zajmującą się labradorami i umieszczony w trybie awaryjnym w Domu Tymczasowym. Niestety, z czasem o nim po prostu zapomniano i awaryjny Dom Tymczasowy stał się siłą rzeczy jego schronieniem na dłużej… Od praktycznie 3 lat opiekuje się nim jedna z naszych koordynatorek adopcji – pani Grażynka - która nawet dziś wspomina, że moment odebrania go ze schroniska był przerażający, Forest był bowiem niemalże cały łysy… Dziś na zdjęciach prezentuje się już bez porównania lepiej, ale walka o jego bezbolesną starość trwa.

Nowy Rok to nowy początek. Pomóżmy Pani Grażynce stworzyć Forestowi szansę na nowe życie – życie bez bólu! Z góry wszystkim pięknie dziękujemy – w imieniu swoim, jej i Forescika!

Poniżej znajduje się link do FB do strony poświęconej Forestowi. Można tu znaleźć więcej informacji o jego leczeniu:

https://www.facebook.com/staruszekforest/

Aktualizacje


 • labradory.org - awatar

  labradory.org

  16.01.2019
  16.01.2019

  Kochani, jesteście wspaniali! Zbiórkę opublikowaliśmy wczoraj koło południa, ale informację na FB oraz na naszej stronie adopcjie.labradory.org podaliśmy dopiero pod wieczór - dziś rano się obudziliśmy i aż przetarliśmy oczy ze zdumienia… W mniej niż 24 godziny udało nam się uzbierać aż… 150% wnioskowanej kwoty! Coś niesamowitego! Dzięki Wam udało się wesprzeć panią Grażynkę, opiekunkę Foresta, nie tylko pod kątem leczenia go Noltrexem, ale również w zmaganiu się z jego pozostałymi dolegliwościami, których naszemu czekoladowemu seniorowi niestety nie brakuje… Z całego serca dziękujemy za pomoc i szybką mobilizację – teraz trzymamy kciuki za powodzenie kuracji, o czym na pewno poinformujemy za jakiś czas na naszym fanpage’u na FB :)

  Zdjęcie aktualizacji 24 439

Komentarze


 • ANNA LISEK - awatar

  ANNA LISEK

  16.01.2019
  16.01.2019

  Foresiu zdrowiej

  • labradory.org - awatar

   labradory.org - Organizator zbiórki

   16.01.2019
   16.01.2019

   Dziękujemy w imieniu Foresta ❤

 • Izabela Kozłowska - awatar

  Izabela Kozłowska

  16.01.2019
  16.01.2019

  Fosiu kochany dużo zdrówka Ci życzę ❤❤❤

  • labradory.org - awatar

   labradory.org - Organizator zbiórki

   16.01.2019
   16.01.2019

   Dziękujemy w imieniu Foresta ❤

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.01.2019
  15.01.2019

  Dużo zdrówka

  • labradory.org - awatar

   labradory.org - Organizator zbiórki

   15.01.2019
   15.01.2019

   Dziękujemy w imieniu Foresta ❤

 • Mateusz - awatar

  Mateusz

  15.01.2019
  15.01.2019

  Dobro wraca kochani!!! jestem z tobą FOREST

  • labradory.org - awatar

   labradory.org - Organizator zbiórki

   15.01.2019
   15.01.2019

   Dziękujemy w imieniu Foresta ❤

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.01.2019
  15.01.2019

  Kochany jestes:)

  • labradory.org - awatar

   labradory.org - Organizator zbiórki

   15.01.2019
   15.01.2019

   Dziękujemy w imieniu Foresta ❤

1 825 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób

Wpłaty: 50

Anna B. - awatar
Anna B.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Daria ❤ - awatar
Daria ❤
20
ANNA LISEK - awatar
ANNA LISEK
50
Izabela Góralczyk - awatar
Izabela Góralczyk
20
Izabella Gizelewska- Nowak - awatar
Izabella Gizelewska- Nowak
20
Monika Domańska-Tomczyk - awatar
Monika Domańska-Tomczyk
500
AGNIESZKA TABOR - awatar
AGNIESZKA TABOR
20
Tomik - awatar
Tomik
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij