Zbiórka Wsparcie leczenia Nany - zdjęcie główne

Wsparcie leczenia Nany

1 464 zł z 1 400 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Wraz z końcem stycznia zwracamy się do Was z kolejną prośbą o wsparcie – tym razem potrzebujemy pomocy w opłaceniu kosztów leczenia 8-letniej labradorki Nany. Czarnulka musiała przejść szereg badań, konsultacji i dwa zabiegi – sterylizację oraz usunięcie guza. Leczenie suni wygenerowało koszt około 1400 zł…

HISTORIA NANY: Nana to 8-letnia, kruczoczarna labradorka, która prawdopodobnie całe swoje życie spędziła w kojcu… na plebanii jednego z kościołów. Do domu zabierana była wtedy, gdy na dworze było już zimno, przez pozostały czas pozostawała zamknięta w swoim otoczonym kratami świecie. Z czasem jej pan zmarł a na plebanii pojawił się nowy ksiądz. Ten jednakże nie chciał już trzymać u siebie suni… Ciężko sobie to wyobrazić, ale niestety – taka była smutna prawda. Nanie groziło oddanie do schroniska, ale ostatecznie trafiła pod opiekę labradory.org i znalazła się w Domu Tymczasowym.

ZDROWIE NANY: Czarnulka musiała znaleźć się pod opieką weterynarza, bo niestety nikt wcześniej nie przejmował się jej zdrowiem ani sporą nadwagą. Już pod naszą opieką miała wykonaną konsultację kardiologiczną, chirurgiczną, ortopedyczną, echo serca i USG jamy brzusznej. Na jednej z łapek był widoczny spory guz, którego wycinek poddano badaniu histopatologicznemu a koniec końców usunięto pod narkozą wziewną. Przy okazji sunia została tez wysterylizowana. Dostała antybiotyk oraz leki przeciwbólowe. Wszystko pięknie się zrosło. Nana sporo też już schudła, obecnie waży niecałe 30 kg – wszystko dzięki lepszemu jakościowo żywieniu i częstym spacerom.

CHARAKTER NANY: Sunia to typowa labradorka – potulna, grzeczna, spolegliwa. Bardzo lgnie do człowieka, co zapewne jest wynikiem wielu lat spędzonych samotnie w kojcu. Zachowuje czystość w domu, ładnie podróżuje samochodem, lubi spacery i poznawanie na nich nowych kolegów i koleżanek, nie przejawia cienia agresji. Jak na prawdziwego labka przystało – wyniucha w zakamarkach domu każdy kąsek nadający się do zjedzenia. Nana musi nadrobić stopniowo zaległości w edukacji, nikt bowiem nie uczył jej żadnych komend…

PROŚBA W IMIENIU NANY: Historia Nany to kolejny przypadek, który miejmy nadzieję będzie mieć swój szczęśliwy finał. Została wyciągnięta z kojca, uratowano ją od wegetacji w schronisku, zadbano o jej zdrowie. Pierwsze i najważniejsze kroki zostały podjęte i z powodzeniem zrealizowane, co jest dla nas ogromną radością. Niemniej jednak potrzebujemy zwrócić się do Was o wsparcie polegające na pokryciu kosztów leczenia suni, gdyż kwota znów jest aż czterocyfrowa… Tak jak zawsze – będziemy wdzięczni za każdą złotówkę, każde udostępnienie i każdą dobrą myśl o Nanie. Dziękujemy już teraz!

Wpisy na naszej stronie: http://adopcje.labradory.org/tag/nana/

Aktualności


 • labradory.org - awatar

  labradory.org

  01.02.19
  01.02.19

  Kochani, nowy miesiąc zaczął się niesamowicie, gdyż znów mamy wspaniały rekord: minęła raptem doba a już udało się uzbierać całość kwoty za leczenie czarnulki Nany! Każdy z kilkunastu darczyńców dołożył swoją cegiełkę i procentowe kółeczko postępu zbiórki zakręciło się o 360 stopni. Każda wpłata posuwała ten „suwaczek” o kawałeczek dalej, ale jedna z nich w sekundę doprowadziła go do celu… Drogi Panie Robercie – prosimy przyjąć nasze szczególnie serdeczne podziękowania za tak przepiękny i szczodry gest. Każda pomoc jest dla nas niesamowicie ważna i cenna, ale niektóre momenty są iście magiczne!

  Zdjęcie aktualności 25 415

1 464 zł z 1 400 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Wpłaty: 15

Robert - awatar
Robert
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dorota - awatar
Dorota
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Lidia - awatar
Lidia
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij