Zbiórka Tygrysy zatrzymane na granicy - zdjęcie główne

Tygrysy zatrzymane na granicy

2 985 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 72 osoby

Kochani!! Tak jak zapewne większość z Was, jesteśmy zbulwersowani sytuacją, w jakiej znalazły się przewożone z Włoch tygrysy... Jak można było doprowadzić je do takiego stanu, kto jest za to odpowiedzialny? Na obecną chwilę chcemy pomóc tym biednym zwierzętom w powrocie do zdrowia. 

Zadzwoniliśmy do poznańskiego ZOO z ofertą pomocy. W porozumieniu z Nimi postanowiliśmy utworzyć zbiórkę, z której pieniądze zostaną przekazane na pomoc tygrysom. 

Również w czasie naszego tegorocznego koncertu Granie na SZCZekanie, 12 listopada w Teatrze im. Słowackiego, będą specjalnie oznaczone puszki kwestarskie przeznaczone na ten cel. 

Jest nam bardzo przykro, że takie sytuacje mają miejsce... Aż strach pomyśleć, ile zwierząt jest przewożonych w tak haniebnych warunkach.


Więcej informacji:

https://dziendobry.tvn.pl/a/tygrysy-utknely-na-granicy-z-bialorusia


zdjęcie wykorzystane w zbiórce:

Fot. Juan Garcia Asensio/ Getty Images


Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    31.10.2019
    31.10.2019

    Pomagamy! Kochani, pomagamy!

2 985 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 72 osoby

Wpłaty: 72

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Łukasz Tomaszewicz - awatar
Łukasz Tomaszewicz
50
Hania - awatar
Hania
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Joanna Marona - awatar
Joanna Marona
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Małgorzata Wieczorek - awatar
Małgorzata Wieczorek
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij