Ratujemy, interweniujemy SOS

346 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób

Dziękujemy za już zebrane 1,6% założonej kwoty. Kwoty która ma być naszym zabezpieczeniem, zwłaszcza że zbliżają się wakacje (a wówczas wpłaty zawsze są mniejsze). A potrzeby głównie psów które są w Fundacji to jak niżej opisujemy: hotele, profilaktyka, karma, suplementy. Mamy 240 zł - czyli 10 dni hotelowych (psów 15), albo np 2 (dwie) obroże przeciw kleszczowe (a kleszczy coraz więcej). Kosmos i trudna decyzja. Prawda? A oto w wersji kosmicznej :)

PARTYZANT jamnik z lasu. Czeka w hotliku na pomoc.

BIEŁKA czeka w hoteliku na pomoc

KOREK czeka w hoteliku na pomoc

Fundacja SOS dla Jamników ma podopiecznych w 7 miejscach. W tym w 3 hotelikach. Średnia cena za dobę w hoteliku na 20 zł. A teraz troszkę tabliczki mnożenia. Pod opieką 20-30 psów. Przyjmijmy zatem minimum czyli 20. Biorę tu pod uwagę hoteliki, w DT są pojedyncze psy i nie płaci się za pobyt. Czyli 20 psów, dni w roku 365 po 20 zł:

1 pies x 20 zł/doba x 30 dni = 600 zł miesięcznie za jednego psa

20 x 600 = 12 000 miesięczne za wszystkie psy

12 000/miesiąc x 12 miesięcy = 144 000 rocznie

Do tego trzeba dodać utrzymanie psów to też nieuniknione koszty: 

- karma, suplementy, smaczki, szczepienia, 

- profilaktyka, leczenie, rehabilitacja w niektórych przypadkach, czy behawiorysta, 

- różne akcesoria, w tym podkłady/pieluchy (w razie konieczności), 

- wyprawka (obroża, smycz, szelki) bo każdy pies dostaje od nas nowiutką wyprawkę dobrej firmy i taki zestaw do tej pory to był koszt 200 zł

PONIŻEJ TYLKO MALUTKA CZĘŚĆ NAJBARDZIEJ TYPOWYCH RACHUNKÓW (każdego miesiąca)

PARTYZANT

tak było:

A tak jest

BIEŁKA I STRIEŁKA - TAK BYŁOBIEŁKA I STRIEŁKA - TAK JEST


Na fotce Figo z piłką rehabilitacyjną

Na fotce Luka leczona na serce

Na fotce Candy z behawiorystą

Wiele rzeczy załatwiamy we własnym zakresie. Chociażby fotki. Raz wynajęty był fotograf (u Korka) koszt 300 zł (dwa lata temu) fotek 10 praktycznie niemal jednakowych. Długo by pisać. Reasumując - mamy propozycję CEGIEŁKI ZA HOTELIK. Nawet najmniejsza ale STAŁA WPŁATA ratuje. 

Ci z Państwa którzy chcą pomóc wpłatą celową (bo można po prostu na nasze konto wpłatę DAROWIZNA zrobić) zapraszam do zakupu tychże cegiełek. I będą one przeznaczone na "hotelikowe dziury" i zwolnią kwoty na inne niezbędne tematy. A może ktoś zechciałby wpłacać jakąś stałą kwotę na hotelik dla danego psa? Certyfikat będzie przesyłany droga mailową w pliku pressowym.

Na fotce Lula (leczona onkologicznie)

Na fotce lejdi leczona kardiologicznie (tzw dziura w sercu) prowadzona przez dr Niziołka ma szanse żyć normalnie wiele lT (ale do końa życia na lekach)

346 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Ewa Samoraj - awatar
Ewa Samoraj
50
Ania - awatar
Ania
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magda - awatar
Magda
100
Agata - awatar
Agata
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij