Remont szkoły w Mołdawii

590 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Remont szkoły w Ivancei

Każde dziecko powinno mieć zapewnione dobre warunki do nauki w szkole. Niestety są takie miejsca, i jest ich dość sporo, gdzie dzieci mają dużo trudniej niż ich rówieśnicy  w innych krajach. Mołdawia, choć jest pełnym uroków państwem, to jest również najbiedniejszym krajem w Europie. Brak środków na edukację skutkuje tym, że szkoły są słabo wyposażone i niejednokrotnie wymagają gruntownego remontu. Jedną z takich placówek jest szkoła w Ivancei.

W  szkole brakuje podstawowych przyborów i pomocy dydaktycznych, a znajdująca się w kiepskim stanie sala gimnastyczna nie sprzyja rozwijaniu sportowych pasji. Od wielu lat sytuacja nie ulega  poprawie. 

Dzieci zasługują na warunki do nauki, które będą wspierać rozwój ich pasji i zainteresowań.  Będąc w Mołdawii na własne oczy mogliśmy się przekonać, w jak trudnych warunkach dzieci muszą się uczyć każdego dnia. 

Dlatego też tak bardzo zapragnęliśmy pomóc i zrobić coś, z czego przez wiele będą korzystać dzieci z tej małej mołdawskiej miejscowości. Chcemy przeprowadzić remont szkoły  zaczynając od pomieszczeń w najgorszym stanie - kuchni i sali gimnastycznej, by następnie odnowić sale lekcyjne. Chcemy również doposażyć szkołę w materiały dydaktyczne i pomoce naukowe, których brakuje.

Szacujemy, że pierwszy etap remontu szkoły będzie kosztować 120 000 zł. To gigantyczna kwota, której sami nie jesteśmy w stanie uzbierać. Jednak wiemy i wielokrotnie już się o tym przekonaliśmy, że jest wielu ludzi o dobrych sercach, którzy są gotowi by bezinteresownie pomagać tym, którzy tej pomocy potrzebują. Dlatego też zwracamy się do Was o wsparcie zbiórki, której zwieńczeniem będzie remont szkoły w Mołdawii.

Jesteśmy organizacją transparentną, która w sposób przejrzysty informuje o wszystkich podejmowanych przez nas inicjatywach. Tak też będzie po zakończeniu zbiórki i rozpoczęciu remontu szkoły w Ivancei,  który - mamy nadzieję - uda się zrealizować dzięki Waszemu nieocenionemu wsparciu.  

Na każdym etapie prowadzenia prac remontowych będziemy informować o ich przebiegu, dokumentując prace zdjęciami i materiałami filmowymi.  


Z całego serca dziękujemy  za każde, nawet najmniejsze wsparcie. Każda złotówka to krok ku lepszym warunkom do nauki dla dzieci z mołdawskiej szkoły w Ivancei


Dołącz do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/256177878824860/


Wszystkie informacje o remoncie mołdawskiej szkoły w Ivancei będą zamieszczane na: 

stronie internetowej: https://crl.org.pl/

profilu na Facebooku: facebook.com/centrum.rozwoju.lokalnego/

kanale na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCUZNfoEDlBPfKMJVU7I--6w/


Więcej o zbiórce można przeczytać na naszej stronie internetowej: 

https://crl.org.pl/2020/01/02/pomagamy-moldawskiej-szkole/

   

O Centrum Rozwoju Lokalnego 

Jesteśmy organizacją, która inicjuje i wspiera inicjatywy prospołeczne. Aktywnie wspieramy proces edukacji dzieci poprzez organizację akcji edukacyjnych o zasięgu ogólnopolskim, których tematyka podejmuje kwestie bezpieczeństwa, ochrony środowiska i ekologii, promocji zdrowego i aktywnego trybu życia. Prowadzimy zbiórki charytatywne na leczenie i rehabilitację naszych podopiecznych, którzy cierpią na różne schorzenia. Organizujemy szkolenia, staże i praktyki - podejmujemy działania, które zwiększają szanse na rynku pracy. Aktywnie współpracujemy z takimi instytucjami jak Policja czy Straż Pożarna przy organizacji inicjatyw skierowanych do różnych grup społecznych. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
590 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Karolina Rakowska-Sokolik - awatar
Karolina Rakowska-Sokolik
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
nieważne kto - awatar
nieważne kto
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij