Zbiórka Rak jelita grubego zabija Basię - miniaturka zdjęcia

Rak jelita grubego zabija Basię

Zbiórka Rak jelita grubego zabija Basię - zdjęcie główne

Rak jelita grubego zabija Basię

57 518 zł  z 69 600 zł (Cel)
Wpłaciło 819 osób
Wpłać teraz
 

Zbiórka na nierefundowane leczenie -  operację Nanoknife.

Jestem mamą dwóch wspaniałych chłopców, zawsze najważniejsze dla mnie było ich zdrowie i to, aby niczego im w życiu nie brakowało. Mam wspaniałą Rodzinę, do niedawna miałam też pracę, która była moją pasją, miałam też zdrowie, które pozwalało mi poświęcać się dla innych...

Niestety, teraz ja muszę zmierzyć się ze śmiertelną chorobą...

Rak jelita grubego z przerzutami  - taką usłyszałam diagnozę w lutym 2018 roku.Od tamtej pory przeszłam chemioterapię, operację usunięcia ogniska pierwotnego i znów chemioterapię oraz radioterapię. Cały czas byłam pod kontrolą lekarską. Niestety, czas pandemii COVID-19 zniweczył moje szanse na wyleczenie. Od stycznia 2020 roku do czerwca oczekiwałam na decyzję medyczną, a w tym czasie RAK rósł w siłę, czego znakiem było moje złe samopoczucie i szybujące w górę markery.

Obecnie jestem na chemii podtrzymującej, która niestety nie wyleczy mnie a jedynie spowoduje spowolnienie choroby a przy tym również jeszcze bardziej osłabi mój organizm. 

Jestem pacjentką Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie - Klinika Onkologiczna w Warszawie, lecz aby mieć szansę na dalsze życie muszę przejść operację NanoKnife w klinice w Krakowie, gdzie już zostałam do niej zakwalifikowana.

Na czym polega działanie NanoKnife?   Aparat, za pomocą którego przeprowadzane są zabiegi operacyjne, składa się z generatora impulsów wysokiego napięcia oraz wbudowanego komputera z oprogramowaniem do planowania i sterowania zabiegiem. W celu precyzyjnego ustalenia operowanego pola jest możliwość podłączenia do 6 elektrod. Rozmieszczanie elektrod odbywa się pod kontrolą USG lub tomografu komputerowego.

Niestety, operacja ta nie jest refundowana przez NFZ i kosztuje prawie 70 tys zł (wraz z konsultacjami). Całe moje życie zawodowe pracowałam z ludźmi starszymi i niepełnosprawnymi, opiekowałam się nimi najlepiej jak tylko potrafiłam.  Teraz nie mam już tej możliwości, gdyż moja choroba jest barierą, która nie pozwala mi na kontynuowanie mojej pracy, która była również moim powołaniem. Nie mogę pracować, co odbija się na mojej sytuacji finansowej. Koszt operacji, która da mi szansę na życie , jest barierą nie do przeskoczenia.

Dlatego proszę Was moi Znajomi i Nieznajomi o pomoc w zbiórce pieniędzy na operację ostatniej szansy...  Lekarze wyznaczyli termin zabiegu na koniec września, to bardzo mało czasu na uzbieranie tak ogromnej kwoty.

Czym dłużej będę czekała na operację, tym mniejsze będą szanse na jej powodzenie lub zostanę zdyskwalifikowana. Ogromne koszty to mur, który ciężko jest przeskoczyć ale wierzę, że z Waszą pomocą uda mi się zawalczyć o moje życie.

Zapraszam do grupy z licytacjami przedmiotów, z których całkowity dochód przeznaczony będzie na moje leczenie:

https://www.facebook.com/groups/798272030667964/

Zbiórka zweryfikowana i potwierdzona przez Fundację „Bo w nas jest moc”  

https://www.facebook.com/bownasjestmoc/

Czy przyłączysz się do walki o moje życie ??? Cena operacji jest wysoka, ale czy jest coś cenniejszego niż życie?

Za każdą pomoc bardzo DZIĘKUJĘ !!!!    

Basia


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.09.20
  17.09.20

  Przyprawnik

 • E.Kopanska - awatar

  E.Kopanska

  17.09.20
  17.09.20

  Życzę zdrówka. Pozdrawiam

 • Agnieszka Pucharska - awatar

  Agnieszka Pucharska

  16.09.20
  16.09.20

  💪💪💪

 • M.Buława - awatar

  M.Buława

  16.09.20
  16.09.20

  Licytacja czarnej sukienki reserve

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.09.20
  16.09.20

  Trzymaj się szybko do zdrowy 🙂

57 518 zł  z 69 600 zł (Cel)
Wpłaciło 819 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 819

J.K. akcja bliźniak - awatar
J.K. akcja bliźniak
5
Edyta Lasek - awatar
Edyta Lasek
45
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karolina Grzeszczyk - awatar
Karolina Grzeszczyk
50
Mirosława Jabłońska - awatar
Mirosława Jabłońska
200
J.S. akcja bliźniaki - awatar
J.S. akcja bliźniaki
5
300km30zł - awatar
300km30zł
30
zabieg na twarz dopasowany do potrzeb skóry - awatar
zabieg na twarz dopasowany do potrzeb skóry
180
Katarzyna Sobczyk - awatar
Katarzyna Sobczyk
60
Pazerny102 #KilometryDlaBasi Wszystkiego dobrego - awatar
Pazerny102 #KilometryDlaBasi Wszystkiego dobrego
25

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij