Zbiórka Rak jelita grubego zabija Basię - zdjęcie główne

Rak jelita grubego zabija Basię

69 600 zł  z 69 600 zł (Cel)
Wpłaciło 1 050 osób
Zbiórka zakończona
 

Zbiórka na nierefundowane leczenie -  operację Nanoknife.

Jestem mamą dwóch wspaniałych chłopców, zawsze najważniejsze dla mnie było ich zdrowie i to, aby niczego im w życiu nie brakowało. Mam wspaniałą Rodzinę, do niedawna miałam też pracę, która była moją pasją, miałam też zdrowie, które pozwalało mi poświęcać się dla innych...

Niestety, teraz ja muszę zmierzyć się ze śmiertelną chorobą...

Rak jelita grubego z przerzutami  - taką usłyszałam diagnozę w lutym 2018 roku.Od tamtej pory przeszłam chemioterapię, operację usunięcia ogniska pierwotnego i znów chemioterapię oraz radioterapię. Cały czas byłam pod kontrolą lekarską. Niestety, czas pandemii COVID-19 zniweczył moje szanse na wyleczenie. Od stycznia 2020 roku do czerwca oczekiwałam na decyzję medyczną, a w tym czasie RAK rósł w siłę, czego znakiem było moje złe samopoczucie i szybujące w górę markery.

Obecnie jestem na chemii podtrzymującej, która niestety nie wyleczy mnie a jedynie spowoduje spowolnienie choroby a przy tym również jeszcze bardziej osłabi mój organizm. 

Jestem pacjentką Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie - Klinika Onkologiczna w Warszawie, lecz aby mieć szansę na dalsze życie muszę przejść operację NanoKnife w klinice w Krakowie, gdzie już zostałam do niej zakwalifikowana.

Na czym polega działanie NanoKnife?   Aparat, za pomocą którego przeprowadzane są zabiegi operacyjne, składa się z generatora impulsów wysokiego napięcia oraz wbudowanego komputera z oprogramowaniem do planowania i sterowania zabiegiem. W celu precyzyjnego ustalenia operowanego pola jest możliwość podłączenia do 6 elektrod. Rozmieszczanie elektrod odbywa się pod kontrolą USG lub tomografu komputerowego.

Niestety, operacja ta nie jest refundowana przez NFZ i kosztuje prawie 70 tys zł (wraz z konsultacjami). Całe moje życie zawodowe pracowałam z ludźmi starszymi i niepełnosprawnymi, opiekowałam się nimi najlepiej jak tylko potrafiłam.  Teraz nie mam już tej możliwości, gdyż moja choroba jest barierą, która nie pozwala mi na kontynuowanie mojej pracy, która była również moim powołaniem. Nie mogę pracować, co odbija się na mojej sytuacji finansowej. Koszt operacji, która da mi szansę na życie , jest barierą nie do przeskoczenia.

Dlatego proszę Was moi Znajomi i Nieznajomi o pomoc w zbiórce pieniędzy na operację ostatniej szansy...  Lekarze wyznaczyli termin zabiegu na koniec września, to bardzo mało czasu na uzbieranie tak ogromnej kwoty.

Czym dłużej będę czekała na operację, tym mniejsze będą szanse na jej powodzenie lub zostanę zdyskwalifikowana. Ogromne koszty to mur, który ciężko jest przeskoczyć ale wierzę, że z Waszą pomocą uda mi się zawalczyć o moje życie.

Zapraszam do grupy z licytacjami przedmiotów, z których całkowity dochód przeznaczony będzie na moje leczenie:

https://www.facebook.com/groups/798272030667964/

Zbiórka zweryfikowana i potwierdzona przez Fundację „Bo w nas jest moc”  

https://www.facebook.com/bownasjestmoc/

Czy przyłączysz się do walki o moje życie ??? Cena operacji jest wysoka, ale czy jest coś cenniejszego niż życie?

Za każdą pomoc bardzo DZIĘKUJĘ !!!!    

Basia


Aktualizacje


 • Fundacja Bo w Nas jest Moc - awatar

  Fundacja Bo w Nas jest Moc

  13.11.20
  13.11.20

  Kochani Darczyńcy, dziś osiągnęliśmy 100% zbiórki !!! Ogromnie Wam dziękujemy za wsparcie. Dzięki Wam, Basia miała możliwość walki o swoje zdrowie i życie. Dzięki Wam mogła przejść kosztowną operację, bez której Basia nie mogłaby wyzdrowieć. Dziś dotarły do nas wspaniałe wieści od Basi, wykonane badania pokazują, że przeprowadzona operacja przyniosła oczekiwany skutek. Na takie informacje czekaliśmy !!!! W imieniu Basi i swoim własnym czyli Fundacji Bo w nas jest moc chylimy przed Wami czoła i dziękujemy za okazane wsparcie i empatię !!!! JESTEŚCIE WIELCY !!!!

  Zdjęcie aktualizacji 58 083

Komentarze


 • Jakub Wojtala - awatar

  Jakub Wojtala

  27.10.20
  27.10.20

  Powodzenia!

 • Emilka C. - awatar

  Emilka C.

  27.10.20
  27.10.20

  Duzo zdrówka!

 • Maja - awatar

  Maja

  27.10.20
  27.10.20

  Dużo zdrówka Basiu ❤️❤️❤️

 • Ewelina Myśliwiec - awatar

  Ewelina Myśliwiec

  16.10.20
  16.10.20

  ♥️

 • Ewelina Myśliwiec - awatar

  Ewelina Myśliwiec

  16.10.20
  16.10.20

  ♥️

69 600 zł  z 69 600 zł (Cel)
Wpłaciło 1 050 osób
Zbiórka zakończona
 

Wpłaty: 1 050

M Sz - awatar
M Sz
600
Małgorzata Sz - awatar
Małgorzata Sz
660
Sowa Katarzyna , KilometryDlaBasi - awatar
Sowa Katarzyna , KilometryDlaBasi
50
Rumian EWA - awatar
Rumian EWA
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Anna Wójcicka-Pająk - karty - awatar
Anna Wójcicka-Pająk - karty
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Linka Stoksik Bransoletki - awatar
Linka Stoksik Bransoletki
20
Katarzyna Mikołajka - awatar
Katarzyna Mikołajka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij