Pomóż Bożence spłacić dług

1 100 zł z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób

Bożenka to ok 6-letnia sunia zabrana przez nas z wiejskiego gospodarstwa. Jakiś czas temu zmarła jej właścicielka i sunia została pod opieką syna, który niestety nadużywa alkoholu i sprawowanie opieki nad psiakiem nie było priorytetem...

W związku z tym, iż istniało duże prawdopodobieństwo, że jest szczenna, po uzgodnieniu z opiekunem psina została przewieziona do lecznicy. Na miejscu okazało się, że sunia ma sporej wielkości guz w okolicach ucha, który również wymaga interwencji chirurgicznej.

 Nie zastanawialiśmy ani chwili. Wiedzieliśmy, że trzeba pomóc i dać szansę Bożence. Po zabiegu sterylizacji i guza, który okazał się mocno przerośniętą ślinianką, sunia trafiła do naszego domu tymczasowego. Antybiotyki, przemywanie rany, zmiany opatrunków i oswajanie psiny z nową, nieznaną jej rzeczywistością - tak minęły pierwsze dni. 

W międzyczasie okazało się, że zaczął zbierać się płyn i trzeba udać się na kolejną wizytę do weterynarza aby naciąć i oczyścić rankę.

Kochani, Bożenka z każdym dniem czuje się lepiej. Miejsce po wycięciu guza goi się pięknie a sunia, pomimo lęku i strachu jaki nosi w sobie, zaczyna się powoli otwierać. W tym miejscu prosimy Was o pomoc. Dwa zabiegi, pobyt w lecznicy, leki, wizyty kontrolne to wszystko generuje duże koszty. 

Czy wspólnie z Bożenką możemy liczyć na Wasze wsparcie?  

Komentarze


 • Mariusz Łuniewski - awatar

  Mariusz Łuniewski

  18.02.18
  18.02.18

  Powodzenia!

  • Rasowy Kundel - awatar

   Rasowy Kundel - Organizator zbiórki

   18.02.18
   18.02.18

   Dziękujemy 😍 Również bardzo mocno trzymamy kciuki za Bożenkę 😀🐶

 • Monika - awatar

  Monika

  18.01.18
  18.01.18

  Powodzenia kochana mordeczko:)

  • Rasowy Kundel - awatar

   Rasowy Kundel - Organizator zbiórki

   18.03.20
   18.03.20

   Hej, z tej strony Dorota z Fundacji Rasowy Kundel. Bardzo dziękuję za przekazaną pomoc! Każda wpłata i każde udostępnienie jest dla nas ważne! Błagam o pomoc naszym podopiecznym poprzez zbiórkę: https://pomagam.pl/rasowekundle Sytuacja robi się dramatyczna :( Dziękuję z góry za poświęcony czas i wsparcie :) Dodatkowo szukamy innych opcji zbiórki, np. puszki do kwestowania lub opcja payroll dla firm. Z przyjemnością opowiem więcej. Zapraszam do kontaktu. 502 507 466, [email protected]

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.01.18
  18.01.18

  dla Bożenki :*

1 100 zł z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób

Wpłaty: 31

wookie - awatar
wookie
20
Łukaszek - awatar
Łukaszek
10
Mariusz Łuniewski - awatar
Mariusz Łuniewski
50
Natalia - awatar
Natalia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
75
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Fiedorczuk - awatar
Anna Fiedorczuk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij