Pomóż Bożence spłacić dług

1 100 zł  z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób

Bożenka to ok 6-letnia sunia zabrana przez nas z wiejskiego gospodarstwa. Jakiś czas temu zmarła jej właścicielka i sunia została pod opieką syna, który niestety nadużywa alkoholu i sprawowanie opieki nad psiakiem nie było priorytetem...

W związku z tym, iż istniało duże prawdopodobieństwo, że jest szczenna, po uzgodnieniu z opiekunem psina została przewieziona do lecznicy. Na miejscu okazało się, że sunia ma sporej wielkości guz w okolicach ucha, który również wymaga interwencji chirurgicznej.

 Nie zastanawialiśmy ani chwili. Wiedzieliśmy, że trzeba pomóc i dać szansę Bożence. Po zabiegu sterylizacji i guza, który okazał się mocno przerośniętą ślinianką, sunia trafiła do naszego domu tymczasowego. Antybiotyki, przemywanie rany, zmiany opatrunków i oswajanie psiny z nową, nieznaną jej rzeczywistością - tak minęły pierwsze dni. 

W międzyczasie okazało się, że zaczął zbierać się płyn i trzeba udać się na kolejną wizytę do weterynarza aby naciąć i oczyścić rankę.

Kochani, Bożenka z każdym dniem czuje się lepiej. Miejsce po wycięciu guza goi się pięknie a sunia, pomimo lęku i strachu jaki nosi w sobie, zaczyna się powoli otwierać. W tym miejscu prosimy Was o pomoc. Dwa zabiegi, pobyt w lecznicy, leki, wizyty kontrolne to wszystko generuje duże koszty. 

Czy wspólnie z Bożenką możemy liczyć na Wasze wsparcie?  

Komentarze


 • Mariusz Łuniewski - awatar

  Mariusz Łuniewski

  18.02.2018
  18.02.2018

  Powodzenia!

  • Rasowy Kundel - awatar

   Rasowy Kundel - Organizator zbiórki

   18.02.2018
   18.02.2018

   Dziękujemy 😍 Również bardzo mocno trzymamy kciuki za Bożenkę 😀🐶

 • Monika - awatar

  Monika

  18.01.2018
  18.01.2018

  Powodzenia kochana mordeczko:)

  • Rasowy Kundel - awatar

   Rasowy Kundel - Organizator zbiórki

   18.03.2020
   18.03.2020

   Hej, z tej strony Dorota z Fundacji Rasowy Kundel. Bardzo dziękuję za przekazaną pomoc! Każda wpłata i każde udostępnienie jest dla nas ważne! Błagam o pomoc naszym podopiecznym poprzez zbiórkę: https://pomagam.pl/rasowekundle Sytuacja robi się dramatyczna :( Dziękuję z góry za poświęcony czas i wsparcie :) Dodatkowo szukamy innych opcji zbiórki, np. puszki do kwestowania lub opcja payroll dla firm. Z przyjemnością opowiem więcej. Zapraszam do kontaktu. 502 507 466, [email protected]

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.01.2018
  18.01.2018

  dla Bożenki :*

1 100 zł  z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób

Wpłaty: 31

wookie - awatar
wookie
20
Łukaszek - awatar
Łukaszek
10
Mariusz Łuniewski - awatar
Mariusz Łuniewski
50
Natalia - awatar
Natalia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
75
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Fiedorczuk - awatar
Anna Fiedorczuk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij