Zbiórka Dla Dudusia po wylewie - zdjęcie główne

Dla Dudusia po wylewie

1 675 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób

Kilka dni temu zabraliśmy ze Schroniska na Paluchu niewidomego kociaka w bardzo ciężkim stanie, z poważnymi zmianami neurologicznymi. Leżał w klatce nie mogąc się ruszać i rozdzierająco płakał :( Na szczęście wypatrzyła go schroniskowa wolontariuszka, Małgosia  i zaraz dała nam znać. Dzięki Jej pomocy mogliśmy zadziałać błyskawicznie! Duduś, bo takie imię otrzymał czarnuszek, trafił do kliniki, pod fantastyczną, fachową opiekę Pana doktora Tomasza Kalinowskiego, gdzie zdecydowano o hospitalizacji. Malec wymagał pobytu w inkubatorze, tlenoterapii, kroplówek, leków i badań. Konieczny okazał się rezonans magnetyczny głowy. Wiemy już, że był wylew w jednej półkuli mózgu, jednak do poniedziałku musimy poczekać na opis badania i dalsze decyzje dotyczące leczenia Dudka. Wczoraj kocio opuścił szpital i naprawdę już można mówić o dużej poprawie - z niemogącego nawet unieść główki kota, zamienił się w dzielnego pacjenta, który już samodzielnie się podnosi i nawet korzysta z kuwety!!! Oczywiście jego stan nadal jest bardzo poważny, ale wierzymy, że uda się przywrócić Dudusiowi sprawność, że uda się go uratować!!! Pan doktor uprzedził, że być może będzie malec musiał uczyć się wszystkiego od początku, jak to po wylewie...

Zaklinamy los w oczekiwaniu na ostateczną diagnozę i rokowania. Najważniejsze, że już jest lepiej, a dzięki wynikowi rezonansu będzie wiadomo co można i trzeba zrobić by było jeszcze lepiej!!! Niestety koszt samego rezonansu to 1100zł, do tego dojdą koszty hospitalizacji (jeszcze ich dokładnie nie znamy - czekamy na fakturę) oraz leczenia. Nie poradzimy sobie bez Waszej pomocy, zwłaszcza, że w środku "sezonu" prawie codziennie pod naszą opiekę trafiają kolejne chore ślepaczki :(

Wiemy, że zawsze możemy na Was liczyć i wierzymy, że i tym razem, wspólnymi siłami uda nam się zapewnić Dudusiowi należytą pomoc!

Tradycyjnie już całym sercem i z całych sił dziękujemy!

Każda złotówka na wagę wzroku (być może pod wpływem leczenia wzrok częściowo powróci. Tak sobie marzymy.) i życia! Każda ciepła myśl bezcenna!

Ja Pacze Sercem

Komentarze


 • Aga i Krzysiek - awatar

  Aga i Krzysiek

  24.08.2017
  24.08.2017

  Zdrowiej jak najszybciej Dudusiu!

 • Aleksandra - awatar

  Aleksandra

  22.08.2017
  22.08.2017

  Trzymam kciuki.

  • Ja pacze sercem - awatar

   Ja pacze sercem - Organizator zbiórki

   23.08.2017
   23.08.2017

   Dziękujemy!

 • Tomasz Kwiatkowski - awatar

  Tomasz Kwiatkowski

  21.08.2017
  21.08.2017

  Wracaj do zdrowia :)

  • Ja pacze sercem - awatar

   Ja pacze sercem - Organizator zbiórki

   21.08.2017
   21.08.2017

   Dziękujemy w imieniu Dudusia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.08.2017
  19.08.2017

  Kotki Chip i Dale zycza Dudusiowi szybkiego powrotu do zdrowia!

  • Ja pacze sercem - awatar

   Ja pacze sercem - Organizator zbiórki

   20.08.2017
   20.08.2017

   Bardzo dziękujemy za pomoc!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.08.2017
  19.08.2017

  Wracaj do zdrowia Dudusiu!

  • Ja pacze sercem - awatar

   Ja pacze sercem - Organizator zbiórki

   20.08.2017
   20.08.2017

   Dziękujemy w imieniu kotka!

1 675 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób

Wpłaty: 35

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Aga i Krzysiek - awatar
Aga i Krzysiek
50
Aleksandra - awatar
Aleksandra
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
M.ol. - awatar
M.ol.
30
Aldona - awatar
Aldona
100
Dominik - awatar
Dominik
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij