Zbiórka Karol walczy o życie - zdjęcie główne

Karol walczy o życie

23 505 zł  z 55 000 zł (Cel)
Wpłaciło 201 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

19 sierpnia 2021 roku, w ułamku sekundy życie Karola zmieniło się w piekło - upadek z roweru skończył się dla Karola tragicznie: urazem głowy i kręgosłupa. Do dnia dzisiejszego nie można nawiązać z nim kontaktu...

Tragicznego dnia, 35-letni Karol jechał rowerem w miejscowości, w której mieszka - Starej Dębowej Woli koło Ostrowca Świętokrzyskiego.  Nieliczni świadkowie zdarzenia mówią, że Karol jadąc na rowerze, upadł uderzając bardzo mocno  lewą stroną głowy o krawężnik. Wezwane pogotowie zabrało Karola na SOR do szpitala w Ostrowcu Św., a następnie w trybie pilnym do Kliniki Neurochirurgii w Kielcach. Tam u Karola  stwierdzono bardzo liczne urazy głowy, mnogie złamania kości twarzoczaszki, liczne ogniska stłuczenia krwotocznego w lewej półkuli mózgu,  ogniskowy uraz mózgu, złamanie kręgosłupa.... Karol w trybie pilnym przeszedł  operację głowy, ratującą mu życie. Kolejna operacja, którą przeszedł w trybie pilnym polegała na zespoleniu złamanego kręgosłupa.

Obecnie Karol karmiony jest przez PEGa, przeszedł również zabieg założenia rurki tracheostomijnej. Karol nadal jest bez kontaktu logicznego, nie spełnia poleceń, okresowo wydaje się reagować na głos

Karol przebywa w Zakładzie Opiekuńczo - Leczniczym w Bilczy. Rodzice Karola otrzymali informację, że lada dzień może być wypisany do domu, pod opiekę rodziny lub żeby rodzice szukali innego ośrodka dla syna.

Karol wymaga 24-godzinnej opieki, oraz intensywnej rehabilitacji, która może przywrócić, choć w części jego sprawność. Pobyt w ośrodkach opiekuńczo -rehabilitacyjnych niestety nie jest refundowany, a koszty związane z leczeniem przekraczają możliwości finansowe rodziny Karola.

Rodzice Karola są przerażeni!!! Jeśli nie będą mogli zapewnić synowi odpowiedniej opieki i rehabilitacji - Karol nigdy nie odzyska możliwości w miarę normalnego funkcjonowania!!! To tragedia nie tylko 35-letniego Karola, ale też całej jego rodziny.

Fundacja „Bo w nas jest moc” prowadzi zbiórkę funduszy na pokrycie kosztów związanych z leczeniem i rehabilitacją Karola.. Suma, jaka może być potrzebna na leczenie może kilkakrotnie przewyższać cel niniejszej zbiórki, dlatego może ona być w razie potrzeby aktualizowana.

Wierzymy, że na świecie są ludzie, którzy nie pozostaną obojętni na walkę Karola o odzyskanie, tego co zabrał mu nieszczęśliwy wypadek.

Zbiórka zweryfikowana i potwierdzona przez Fundację „Bo w nas jest moc”  

Za każdą pomoc bardzo DZIĘKUJEMY !!!!    


Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.12.2021
  02.12.2021

  Karol mnóstwo zdrowia i siły dla Ciebie! Ola i Zbyszek.

 • Anna Gruszczyk - awatar

  Anna Gruszczyk

  29.11.2021
  29.11.2021

  Karol, wracaj do Nas! ❤️

 • Ewa i Piotr Pajak z rodzina - awatar

  Ewa i Piotr Pajak z rodzina

  28.11.2021
  28.11.2021

  Karol trzymamy kciuki i modlimy się z cała rodzinka za twój powrót do zdrowia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.11.2021
  28.11.2021

  Zdrówka

 • Kuba Lacko - awatar

  Kuba Lacko

  28.11.2021
  28.11.2021

  Zyczymy sily calej rodzinie i powrotu do zdrowia dla Karola

23 505 zł  z 55 000 zł (Cel)
Wpłaciło 201 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 201

Przemysław Stój - awatar
Przemysław Stój
100
Robert Bęben - awatar
Robert Bęben
220
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Asia - awatar
Asia
50
Daniel - awatar
Daniel
100
Łukasz - awatar
Łukasz
50
Patrycja i Piotr Chrzanowscy - awatar
Patrycja i Piotr Chrzanowscy
200
Agnieszka Kowalczyk - awatar
Agnieszka Kowalczyk
230
Patrycja P - awatar
Patrycja P
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij