Zbiórka Pomóż nam wygrać z rakiem - zdjęcie główne

Pomóż nam wygrać z rakiem

3 141 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Paula Jaskuła - awatar

Paula Jaskuła

Organizator zbiórki

Witam wszystkich :) 

Lekarze wołają na Moją Mamę - bohaterka . Dlaczego ? Jeszcze nie spotkali tak silnej, dzielnej i pełnej optymizmu kobiety . 

Pierwsza diagnoza padła 1.04.2016 r guz ok.7 cm na nerce . W maju mama przeszła operacje nefroktomii nerki prawej . Dwa tygodnie póżniej przyszedł wynik histopatologiczny . IV stopień złośliwości według skali Fuhrmana . Do tego wszystkiego  zmiany meta na wątrobie i płucach . Ale się nie załamała. Po operacji wszystko było w jak najlepszym porządku ! :) Mama dostawała chemioterapie , zaczęła żyć tak jak przed diagnozą . Opiekowała się swoimi wnuczkami , wróciła do pracy . Nowy rok , nowy cios w plecy- dlaczego ? .... 2.01.2017r Z ostrym bólem głowy , wymiotami i ograniczoną widocznością mama trafiła do szpitala . Kolejna diagnoza - Dwa guzy na mózgu o charakterze przerzutowym . Operacja się udała . 

Wydawało się,że wszystko będzie już dobrze. Niepokojący był jednak niedowład prawej ręki , ból karku . Zaczęliśmy leczenie - Radioterapia . Już na drugim naświetlaniu, bólu nie dało się opanować .Mama znów trafiła do szpitala . 11.02.2017 r Trzecia diagnoza - ból - strach - niemoc - Naciekający guz między kręgami - złamanie patologiczne . Trzecia i mam nadzieje ? JA TO POPROSTU WIEM ostatnia operacja . Guz był bardzo duży . Uciskał nerwy i stało się . Niedowład kończyn górnych . 


Bardzo prosimy o pomoc ! Czeka nas bardzo długa , ciężka i kosztowna rehabilitacja . i dalsze leczenie onkologiczne, ktore prawdopodobnie bedzie odbywało sie w Poznaniu . Ta kobieta ma dopiero 45 lat , Wspaniałą rodzinę , dla której musi żyć i codzienie witać nas jak zawsze uśmiechem na twarzy a nie  z łzami w oczach :(

Pomóżcie przywrócić uśmiech na twarzy naszej kochanej, najwspanialszej Mamie  , Babci <3

"I każdego dnia pokazuje Nam swoją siłę i determinację ! Modlić się należy, walczyć trzeba, wspierać można, a być blisko i trzymać za rękę wtedy, kiedy ta osoba potrzebuje i chce i nie oglądać się na nic innego " <3 !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aktualizacje


 • Paula Jaskuła - awatar

  Paula Jaskuła

  14.05.2017
  14.05.2017

  ,,Nie czas jest nam dany, ale chwila. Naszym zadaniem jest uczynić z tej chwili czas" Georges Poulet

  Wszystkim tym, którzy byli z nami w najtrudniejszych chwilach i podzielają nasz smutek po odejściu ukochanej Mamy, Babci oraz tak licznie przybyli i uczestniczyli w uroczystości pogrzebowej serdeczne podziękowania .

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.05.2017
  06.05.2017

  Wytrwałości 😙

 • Klaudia lo Bello - awatar

  Klaudia lo Bello

  16.03.2017
  16.03.2017

  Poszło :) trzymam kciuki. Sama mam mame w tym wieku i nie wyobrazam sobie być w takiej sytuacji.

 • Marek I Sylwia - awatar

  Marek I Sylwia

  01.03.2017
  01.03.2017

  Zdrowka!!

  • Paula Jaskuła - awatar

   Paula Jaskuła - Organizator zbiórki

   01.03.2017
   01.03.2017

   Dziekujemy bardzo:)

 • Kwasek - awatar

  Kwasek

  01.03.2017
  01.03.2017

  Mam nadzieje ze będzie dobrze musi być trzymam kciuki

  • Paula Jaskuła - awatar

   Paula Jaskuła - Organizator zbiórki

   01.03.2017
   01.03.2017

   Dziekuje bardzo ! Walczymy i sie nie poddajemy 😉

3 141 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Paula Jaskuła - awatar

Paula Jaskuła

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 36

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karolina Gądek - awatar
Karolina Gądek
10
Klaudia lo Bello - awatar
Klaudia lo Bello
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Sławomir Pasik - awatar
Sławomir Pasik
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Joanna Wolyniec Krzysztof Bednarski - awatar
Joanna Wolyniec Krzysztof Bednarski
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij