Zbiórka Lepsze życie dla Marty - zdjęcie główne

Lepsze życie dla Marty

1 580 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Joanna Kubasiak - awatar

Joanna Kubasiak

Organizator zbiórki

Zdjęcie opisu zbiórki Lepsze życie dla Marty

Zbieramy pieniążki dla 3,5 letniej Marty z wrodzoną cytomegalią

Marta Kubasiak na skutek wrodzonej cytomegali ma opóźniony rozwój psychoruchowy, małogłowie i obustronny niedosłuch. Jedyną szansą dla naszej córeczki jest rehabilitacja. Dzięki niej poprawił się już rozwój społeczny Marty. 

Martusia dzielnie walczy, ale jest nadal dzieckiem leżącym, dlategozdecydowaliśmy się na eksperymentalną terapię przeszczepienia komórek macierzystych. Daje ona szanse na poprawę funkcjonowania Marty.

Terapia jest niestety jest bardzo kosztowna, potrzebnych jest minimum 5 podań komórek macierzystych. Każde podanie to koszt około 10 tysięcy złotych, czyli w sumie potrzebujemy aż 50 tysięcy. Niestety przekracza to nasze możliwości finansowe...

Dlatego prosimy o każde wsparcie! Dzięki Wam Martusia będzie miała szansę zrobić krok w stronę samodzielności!

Zdjęcie opisu zbiórki Lepsze życie dla Marty

Komentarze


 • ania - awatar

  ania

  04.03.2016
  04.03.2016

  Powodzenia dla Martusi:)

  • Joanna Kubasiak - awatar

   Joanna Kubasiak - Organizator zbiórki

   04.03.2016
   04.03.2016

   Dziękujemy z całego serca za wpłatę. Jesteś Naszą Superbohaterką:-)

 • Dorota - awatar

  Dorota

  04.03.2016
  04.03.2016

  Buziaki od Oliwki i Zosi:-)))) Trzymamy kiuki!!!!

  • Joanna Kubasiak - awatar

   Joanna Kubasiak - Organizator zbiórki

   04.03.2016
   04.03.2016

   Dziękujemy Dorotko:-) Jesteś Naszą Superbohaterką:-)

1 580 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Joanna Kubasiak - awatar

Joanna Kubasiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Dominika - awatar
Dominika
10
Damian - awatar
Damian
100
Joanna - awatar
Joanna
5
Karolina - awatar
Karolina
10
ANNA - awatar
ANNA
50
Mirosława - awatar
Mirosława
50
Karina - awatar
Karina
20
zchmielniak - awatar
zchmielniak
1 000
Magdalena - awatar
Magdalena
30
Katarzyna - awatar
Katarzyna
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij