Zbiórka By ocalić nadzieję Moniki - zdjęcie główne

By ocalić nadzieję Moniki

3 891 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 88 osób
Agnieszka Łagoda - awatar

Agnieszka Łagoda

Organizator zbiórki

Całe życie pomagała innym. Ludziom i zwierzętom. Bez wytchnienia, z wielkim zaangażowaniem oddawała im cały swój czas wolny.

Teraz to Ona potrzebuje pomocy, bo spadło na Nią tyle, ile jeden człowiek nie udźwignie.

MONIKA - cudowna, ciepła, zaradna. Kobieta o wielkim sercu. Przez lata żyła dla innych. Angażowała się w pomoc domom dziecka, osobom ubogim i starszym. Ratowała też psy, wyciągając je z koszmarnych warunków, lecząc, odkarmiając. Przywracała je światu i znajdowała im nowe domy. W ciągu kilkunastu lat wyadoptowała ok. 1000 zwierząt!

Dwa psiaki były szczególnie skrzywdzone. Walczyła o nie pazurami i... wygrała!

MAJLO i MIMI zostały z Nią. Kochane, wspaniale wychowane, zadbane. Stały się częścią Jej życia.

Prywatnie również się spełniła. Szczęśliwa w związku, została Mamą.

I nagle jej ŚWIAT SIĘ ZAŁAMAŁ. Okazało się, że Jej Córeczka, Marianka, jest ciężko chora. Każde kolejne badanie spychało Monikę na dno przepaści. Jej Córeczka ma teraz 1,5 roku. 

NIE WYZDROWIEJE, a stan Malutkiej wymaga całodobowej opieki. Ból, bezradność, rozpacz. MONIA ZOSTAŁA SAMA ze swoim cierpieniem i całą masą obowiązków.

Od blisko roku ta dzielna Kobieta stara się, jak może, aby funkcjonować. Kursuje pomiędzy domem a szpitalami i niezależnie od tego, gdzie jest, ani na chwilę nie zostawia Córeczki samej. Nie może. Nieuleczalna choroba Jej dziecka wyznacza rytm Jej dnia. Pochłania każdą minutę.

Ale w domu są jeszcze MIMI i MAJLO. To jedyni, najwierniejsi Przyjaciele. To psy, które kochają Ją, a ona kocha je. To jedyne ciepło, które jest przy Niej w tej dramatycznej sytuacji. Mimi jest również nieocenioną psią terapeutką dla Mary - ogrzewa Mariankę swoim ciepłem, cierpliwie trwa przy niej podczas silnych bardzo częstych ataków padaczki.

Partner i jego rodzina nie stanęli na wysokości zadania. Zwierzęta trwają przy Niej bez względu na wszystko, ale też wymagają uwagi, której Monika w tej chwili nie jest w stanie im poświęcić.

Monika nie chce ich oddawać. Nie wyobraża sobie tego, by zniknęły z Jej życia. Kiedy one cierpiały - Ona była przy nich. Teraz Ona cierpi - i one przy niej trwają. Ale Monia nie ma już sił. Nie ma nikogo, kto by mógł zastąpić Ją przy Córce. Jej ukochane psy czują się sflustrowane, szczególnie Majlo, który jest aktywnym zwierzakiem i potrzebuje odpowiedniej dawki ruchu i zajęcia.

Jedynym rozwiązaniem wydaje się być wynajęcie firmy petsitterskiej. Psy Moniki potrzebują trzech porządnych spacerów dziennie. Ale to kosztuje, a Monika znalazła się w trudnej sytuacji finansowej.

JEŚLI SIĘ TO NIE UDA, MONIKA BĘDZIE MUSIAŁA ODDAĆ UKOCHANE PSY. 

I ZGAŚNIE OSTATNIA ISKIERKA CIEPŁA, JAKA RATUJE JĄ PRZED POGRĄŻENIEM SIĘ W DEPRESJI.

POKAŻMY MONICE, ŻE NIE JEST SAMA! Pomóżmy jej zachować psich przyjaciół!

To nie tak wiele, ale dla Niej będzie to PRAWDZIWY CUD! Podarujmy tej wspaniałej Osobie chociaż tyle. Na to mamy wpływ, to możemy zrobić. Niech Jej DRAMAT będzie choć o tyle lżejszy. 

To przecież JEST W NASZEJ MOCY....

[Monika ma swoje konto na FB: MONIKA SKIBA - nie jest osobą anonimową!]

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.11.2017
  15.11.2017

  3 mam kciuki za powodzenie akcji! I zycze duzo, duzo zdrowia dla Marianki.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.11.2017
  15.11.2017

  Z sercem dla was ❤️

 • Aleksandra Nola Noceń - awatar

  Aleksandra Nola Noceń

  14.11.2017
  14.11.2017

  Trzymam kciuki !!!!

3 891 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 88 osób
Agnieszka Łagoda - awatar

Agnieszka Łagoda

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 88

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
ELA Z - awatar
ELA Z
10
Iza i Martynka - awatar
Iza i Martynka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
AniaOS - awatar
AniaOS
95
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ania i Paulina - awatar
Ania i Paulina
20
Kasia - awatar
Kasia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kamila Wronka-Jurasz - awatar
Kamila Wronka-Jurasz
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij