Zbiórka By ocalić nadzieję Moniki - zdjęcie główne

By ocalić nadzieję Moniki

3 891 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 88 osób
Agnieszka Łagoda - awatar

Agnieszka Łagoda

Organizator zbiórki

Całe życie pomagała innym. Ludziom i zwierzętom. Bez wytchnienia, z wielkim zaangażowaniem oddawała im cały swój czas wolny.

Teraz to Ona potrzebuje pomocy, bo spadło na Nią tyle, ile jeden człowiek nie udźwignie.

MONIKA - cudowna, ciepła, zaradna. Kobieta o wielkim sercu. Przez lata żyła dla innych. Angażowała się w pomoc domom dziecka, osobom ubogim i starszym. Ratowała też psy, wyciągając je z koszmarnych warunków, lecząc, odkarmiając. Przywracała je światu i znajdowała im nowe domy. W ciągu kilkunastu lat wyadoptowała ok. 1000 zwierząt!

Dwa psiaki były szczególnie skrzywdzone. Walczyła o nie pazurami i... wygrała!

MAJLO i MIMI zostały z Nią. Kochane, wspaniale wychowane, zadbane. Stały się częścią Jej życia.

Prywatnie również się spełniła. Szczęśliwa w związku, została Mamą.

I nagle jej ŚWIAT SIĘ ZAŁAMAŁ. Okazało się, że Jej Córeczka, Marianka, jest ciężko chora. Każde kolejne badanie spychało Monikę na dno przepaści. Jej Córeczka ma teraz 1,5 roku. 

NIE WYZDROWIEJE, a stan Malutkiej wymaga całodobowej opieki. Ból, bezradność, rozpacz. MONIA ZOSTAŁA SAMA ze swoim cierpieniem i całą masą obowiązków.

Od blisko roku ta dzielna Kobieta stara się, jak może, aby funkcjonować. Kursuje pomiędzy domem a szpitalami i niezależnie od tego, gdzie jest, ani na chwilę nie zostawia Córeczki samej. Nie może. Nieuleczalna choroba Jej dziecka wyznacza rytm Jej dnia. Pochłania każdą minutę.

Ale w domu są jeszcze MIMI i MAJLO. To jedyni, najwierniejsi Przyjaciele. To psy, które kochają Ją, a ona kocha je. To jedyne ciepło, które jest przy Niej w tej dramatycznej sytuacji. Mimi jest również nieocenioną psią terapeutką dla Mary - ogrzewa Mariankę swoim ciepłem, cierpliwie trwa przy niej podczas silnych bardzo częstych ataków padaczki.

Partner i jego rodzina nie stanęli na wysokości zadania. Zwierzęta trwają przy Niej bez względu na wszystko, ale też wymagają uwagi, której Monika w tej chwili nie jest w stanie im poświęcić.

Monika nie chce ich oddawać. Nie wyobraża sobie tego, by zniknęły z Jej życia. Kiedy one cierpiały - Ona była przy nich. Teraz Ona cierpi - i one przy niej trwają. Ale Monia nie ma już sił. Nie ma nikogo, kto by mógł zastąpić Ją przy Córce. Jej ukochane psy czują się sflustrowane, szczególnie Majlo, który jest aktywnym zwierzakiem i potrzebuje odpowiedniej dawki ruchu i zajęcia.

Jedynym rozwiązaniem wydaje się być wynajęcie firmy petsitterskiej. Psy Moniki potrzebują trzech porządnych spacerów dziennie. Ale to kosztuje, a Monika znalazła się w trudnej sytuacji finansowej.

JEŚLI SIĘ TO NIE UDA, MONIKA BĘDZIE MUSIAŁA ODDAĆ UKOCHANE PSY. 

I ZGAŚNIE OSTATNIA ISKIERKA CIEPŁA, JAKA RATUJE JĄ PRZED POGRĄŻENIEM SIĘ W DEPRESJI.

POKAŻMY MONICE, ŻE NIE JEST SAMA! Pomóżmy jej zachować psich przyjaciół!

To nie tak wiele, ale dla Niej będzie to PRAWDZIWY CUD! Podarujmy tej wspaniałej Osobie chociaż tyle. Na to mamy wpływ, to możemy zrobić. Niech Jej DRAMAT będzie choć o tyle lżejszy. 

To przecież JEST W NASZEJ MOCY....

[Monika ma swoje konto na FB: MONIKA SKIBA - nie jest osobą anonimową!]

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.11.2017
  15.11.2017

  3 mam kciuki za powodzenie akcji! I zycze duzo, duzo zdrowia dla Marianki.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.11.2017
  15.11.2017

  Z sercem dla was ❤️

 • Aleksandra Nola Noceń - awatar

  Aleksandra Nola Noceń

  14.11.2017
  14.11.2017

  Trzymam kciuki !!!!

3 891 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 88 osób
Agnieszka Łagoda - awatar

Agnieszka Łagoda

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 88

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
ELA Z - awatar
ELA Z
10
Iza i Martynka - awatar
Iza i Martynka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
AniaOS - awatar
AniaOS
95
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ania i Paulina - awatar
Ania i Paulina
20
Kasia - awatar
Kasia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kamila Wronka-Jurasz - awatar
Kamila Wronka-Jurasz
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij