Zbiórka Mruczek potrzebuje pomocy! - zdjęcie główne

Mruczek potrzebuje pomocy!

400 zł  z 400 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Magda Kopczyńska - awatar

Magda Kopczyńska

Organizator zbiórki

Hej, jestem studentką, a przede wszytkim wielką kociarą. Serce mi pęka, gdy nie mogę im pomóc, ale mam nadzieje ze w tej sytacji z Waszą pomocą będe mogła zaopiekować się Mruczkiem. Kim jest Mruczek? Jest kolejnym porzuconym, burym, chorym kotkiem. Podrzucony na działki. Musiałąm go wziąć, początkowo na kilka dni, aby przeczekał mrozy... i został . Obiecałam mu,że nie trafi do schroniska i serce mi się kraje na samą myśl, ale będe zmuszona go oddać, ponieważ nie mam już środków na leczenie i diagnostykę.  Mruczek był kilka razy u weterynarza na zastrzykach, ale na kilku wizytach sie nie skończy... Muszę Wam powiedzieć, że to bardzo dzielny facet! Pojawiają sie inne objawy. Tymbardziej,że to kastrat z dobrymi manierami, więc sądzimy,że własciciele pozbyli się go ze względu na jakąś chorobę. Bardzo bym chciala jak najszybciej wiedzieć co mu jest żeby móc działać. Potrzebuję na badania krwi, moczu, usg, testy,szczepienia... Myślałam,że nie będe musiała prosić Was o pomoc, ale jestem w sytuacji kryzysowej. Bardzo mi zależy na dobru Mruczka, i chcę, żeby był szczęśliwym kotem, bo na to zasługuje. Proszę o każdego grosika, wierzę że są dobrzy ludzie, którym los zwierząt nie jest obojętny! Chętnie przyjmę   też karmę,żwirek itp, jesli ktos z Was wolałby w ten sposób pomoc. :)


EDIT:  Mruczek u mnie został, nikt się po niego nie zgłosił. Angina, zapalenie pęcherza  wyleczone. Fiv i felv ujemne. Mruczek bardzo schudł, co widać na zdjęciach. Początkowo myślałam,że to od codziennego czesania, bo strasznie lniał. Sierść matowa jak była tak jest. Zaczął też dużo pić..   Wykonałam biochemię rozszerzoną, wet powiedział,że bez dodatkowych badań nie wskaże przyczyny.... 

Poniżej przedstawiam  rachunki, za dotychczasowe leczenie . + 36 zł za testy fiv felv

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.04.2017
  12.04.2017

  Powodzenia!

  • Magda Kopczyńska - awatar

   Magda Kopczyńska - Organizator zbiórki

   13.04.2017
   13.04.2017

   Dziękujemy :)

 • Czerwony Kot - awatar

  Czerwony Kot

  10.04.2017
  10.04.2017

  powodzenia Madziu

  • Magda Kopczyńska - awatar

   Magda Kopczyńska - Organizator zbiórki

   12.04.2017
   12.04.2017

   Dziękuję!

 • Monika - awatar

  Monika

  01.02.2017
  01.02.2017

  Powodzenia!

  • Magda Kopczyńska - awatar

   Magda Kopczyńska - Organizator zbiórki

   01.02.2017
   01.02.2017

   Dziękuję! :)

400 zł  z 400 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Magda Kopczyńska - awatar

Magda Kopczyńska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
85
Anna - awatar
Anna
30
marianna - awatar
marianna
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anna Jurczyk - awatar
Anna Jurczyk
20
Czerwony Kot - awatar
Czerwony Kot
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Save my nigga Mruczek - awatar
Save my nigga Mruczek
10
Patefon - awatar
Patefon
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij