Agnieszka Gąsiorek - awatar

Agnieszka Gąsiorek

Organizator zbiórki

Stowarzyszenie Kocie Gniezno, zarejestrowane w rejestrze Stowarzyszeń Zwykłych Starostwa Powiatowego w Gnieźnie pod numerem 67/2017, pomaga w leczeniu małej Śnieżki, małej koteczki z problemami neurologicznymi.

Śnieżka to kotka z wadą wrodzoną. Urodziła się w maju, ale ze względu na ciężki stan zdrowia jest  drobną kruszynką. Nie może normalnie chodzić, kiwa jej się główka. Możliwe że to wrodzona niezborność móżdżkowa. Właśnie z tego powodu miała zostać uśpiona. Jednak wetka nie mogła tego zrobić i tak maleńka koteczka trafiła do Kociego Gniezna. Dzięki pomocy Kamili, kociary z Wrześni, kotek jest w Poznaniu. Opiekę nad nią przejęła Małgosia, z Kot i Małgorzata.  Wielkie dzięki dla Małgosi. Sama ma poważnie chore kotasy a mimo to nie odmówiła przyjęcia następnego choruszka. Tylko taka profesjonalna pomoc jest w stanie przywrócić kocince pewną sprawność.  Ale do tego potrzebna jest Wasza pomoc. Śnieżka wymaga diagnostyki,możliwe że będzie to nawet drogi rezonans magnetyczny. Również rehabilitacja to ogromne koszty. Poza tym dobre jedzonko, żeby mała w końcu urosła i nabrała sił.

 W imieniu Śnieżki Kocie Gniezno z góry dziękuje za wszelkie wpłaty. Dajmy jej szanse na normalne życie. Prosimy, z Waszą pomocą koteczka może znowu być zdrowym, szczęsliwym kotem. 

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

 • Agnieszka Gąsiorek - awatar

  Agnieszka Gąsiorek

  11.01.18
  11.01.18

  Zbiórka na Śnieżkę wciąż trwa! Śnieżka to kotka z problemami neurologicznymi. Kiwa jej się główka, nie chodzi normalnie, potrzebuje pomocy w kuwecie. Na szczęście opiekuje się nią Gosia z Kot i Małgorzata. Do diagnozy potrzebny jest rezonans magnetyczny we Wrocławiu. Zbieramy również na Nivalin, jedyny lek, który łagodzi objawy. Już tak niewiele brakuje. Pomóżmy Śnieżce wyzdrowieć. Więcej szczegółów opisuje Gosia na swojej stronie, na którą serdecznie zapraszamy. https://www.facebook.com/kotimalgorzata/?hc_ref=ARTdqw7489ilczJkfiUsZ9GY-9OeWaJQ1-Fl6MXK02LSMTovGo2ALCWqPW3l7znKGBA&fref=nf

Komentarze

 • Lucyna L - awatar

  Lucyna L

  04.11.17
  04.11.17

  Dla Śnieżki :)

 • Krokus - awatar

  Krokus

  04.11.17
  04.11.17

  Choć troszkę

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.09.17
  09.09.17

  Adoptowałam w sierpniu starszą kotkę ze stowarzyszenia "Kocie Gniezno". Stowarzyszenie wsparte finansami dobrych ludzi zapłaciło za leczenie paskudnych chorób, na które cierpiała przed oddaniem do adopcji. Teraz ja chcę pomóc innej kotce. Powodzenia Śnieżko!

Agnieszka Gąsiorek - awatar

Agnieszka Gąsiorek

Organizator zbiórki

Wpłaty - 35

Monika - awatar
10
Monika
od Budrysa, Surfiśki i Miśki - awatar
50
od Budrysa, Surfiśki i Miśki
Benia F - awatar
25
Benia F
Beata - awatar
20
Beata
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
monika - awatar
5
monika
Anna - awatar
50
Anna
Anonimowy Darczyńca - awatar
25
Anonimowy Darczyńca
Kinia D - awatar
10
Kinia D

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij