Leczenie i rehabilitacja Szoguna

2 760 zł  z 5 200 zł (Cel)
Wpłaciły 84 osoby

O Szogunie pisaliśmy już wcześniej... Obecnie psiak przebywa w domu tymczasowym, dwa razy w tygodniu jeździ na rehabilitacje. Jego stan zdrowia jest coraz lepszy. Jednak wczoraj trafił na stół operacyjny, ponieważ było podejrzenie niedrożności jelit. Niestety kończą się środki finansowe, które udało się nam zebrać. Oprócz faktur, które zapłaciliśmy, przyjdą kolejne za rehabilitacje. Dodatkowo na dwa tygodnie Szogun musi zostać przeniesiony do hotelu, ponieważ jego tymczasowi opiekunowie wyjeżdżają, co generuje dodatkowe koszty. 


Kochani! Już raz pokazaliście swoje wielkie serce dla Szoguna, dlatego również tym razem prosimy Was o pomoc! Szogun na Was liczy!


Koszty, które już ponieśliśmy: 

- specjalistyczne szelki dla Szoguna - 319 zł

- faktura nr 31/01/2017 - 1281,02 zł

- faktura nr 68/01/2017 - 5008,01 zł

- faktura nr 28/01/2017 - 367 zł 

- faktura nr 29/01/2017 - 1500 zł

Łącznie 8465,03 zł

                               Zdjęcie podczas rehabilitacji w specjalistycznych szelkach

        

O SZOGUNIE

Szogun został odebrany interwencyjnie z tragicznych warunków. Niestety z powodu ogromnego zaniedbania psiak musiał mieć amputowaną łapę. (Więcej informacji o interwencji można znaleźć na wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/1537833976514638/permalink/1668461173451917/) 

Weterynarze stwierdzili, że Szogun w tym stanie jest od conajmniej trzech tygodni i od śmierci dzieliło go zaledwie kilka godzin. 

Obecna faktura za leczenie Szoguna wynosi ponad 1200 zł. Do tego dochodzą koszty hotelowania w lecznicy, a także dalsze leczenie.

Szogun ma dużą niedowagę i zanik mięśni, dopiero uczy się poruszać na trzech łapach, co idzie mu trochę nieporadnie i czasem zdarza mu się wywrócić. 

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.03.2018
  31.03.2018

  Zdrowia dla Szoguna i innych Państwa podopiecznych.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.03.2017
  29.03.2017

  Bądź zdrów !

 • Michał Siniecki - awatar

  Michał Siniecki

  23.03.2017
  23.03.2017

  Zdrowiej Szogun!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.03.2017
  22.03.2017

  Trzymam kciuki :D

 • Maciej Dobrowolski - awatar

  Maciej Dobrowolski

  22.03.2017
  22.03.2017

  Trzymaj się Szogun, będzie dobrze !

2 760 zł  z 5 200 zł (Cel)
Wpłaciły 84 osoby

Wpłaty: 84

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Maria Kopeć - awatar
Maria Kopeć
10
Kamila - awatar
Kamila
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Iwona Bednarek - awatar
Iwona Bednarek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Dominika - awatar
Dominika
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij