Tofik prawie przez miesiąc błąkał się pod sklepem w jednej z podwarszawskich wsi. Jedni go dokarmiali, inni przeganiali, był bardzo nieostrożny, wchodził prosto pod koła samochodów... pewnego dnia został wypatrzony przez jedną z naszych wolontariuszek, jednak kociak za nic w świecie nie chciał podejść, a tym bardziej dać się złapać. W końcu udało się zabezpieczyć malucha za pomocą klatki łapki. Trafił do domu tymczasowego, gdzie już po chwili okazało się, że ma ostrą biegunkę, a brzuszek jest ogromny i bardzo twardy. Jeszcze tego samego dnia został przewieziony do lecznicy, został dokładnie przebadany i odrobaczony, wykonaliśmy również testy na obecność FeLV i FIV. 

Po trzech dniach biegunka się nasiliła, do tego maluch zaczął wymiotować krwią i żywymi robakami... Bardzo osłabł, miał podwyższoną temperaturę. Natychmiast trafił ponownie do lecznicy gdzie otrzymał kroplówkę, antybiotyk i inne niezbędne leki. Tofik musiał otrzymywać kroplówki i leki przez kolejne 3 dni, zaczął powoli odzyskiwać siły, jednak robale nie zamierzały odpuścić... 

Z powodu ogólnego osłabienia musimy poczekać z kolejnym odrobaczeniem, mimo przeróżnych leków Tofika nadal męczą biegunki i wymioty, koszty badań i leczenia to do tej pory już prawie 600 zł :( Bardzo prosimy o wsparcie... Życie tego kociego malucha zaczyna się nowo, z każdym dniem coraz bardziej ufa człowiekowi. Tylko dzięki Waszej pomocy możemy ratować kolejne zwierzaki, Tylko dzięki Waszym darowiznom możemy je leczyć, utrzymywać i socjalizować, dlatego każda, nawet najmniejsza wpłata jest na wagę złota.

Komentarze

  • sylwia - awatar

    sylwia

    13.11.17
    13.11.17

    Śliczny kociak:) Niech zdrowieje szybciutko :)

Wpłaty - 7

Andrzej - awatar
20
Andrzej
Paweł - awatar
135
Paweł
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Izabela Krysa - awatar
50
Izabela Krysa
sylwia - awatar
25
sylwia
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij