Zbiórka Tofik-cudem uniknął śmierci - zdjęcie główne

Tofik-cudem uniknął śmierci

280 zł z 260 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób

Tofik prawie przez miesiąc błąkał się pod sklepem w jednej z podwarszawskich wsi. Jedni go dokarmiali, inni przeganiali, był bardzo nieostrożny, wchodził prosto pod koła samochodów... pewnego dnia został wypatrzony przez jedną z naszych wolontariuszek, jednak kociak za nic w świecie nie chciał podejść, a tym bardziej dać się złapać. W końcu udało się zabezpieczyć malucha za pomocą klatki łapki. Trafił do domu tymczasowego, gdzie już po chwili okazało się, że ma ostrą biegunkę, a brzuszek jest ogromny i bardzo twardy. Jeszcze tego samego dnia został przewieziony do lecznicy, został dokładnie przebadany i odrobaczony, wykonaliśmy również testy na obecność FeLV i FIV. 

Po trzech dniach biegunka się nasiliła, do tego maluch zaczął wymiotować krwią i żywymi robakami... Bardzo osłabł, miał podwyższoną temperaturę. Natychmiast trafił ponownie do lecznicy gdzie otrzymał kroplówkę, antybiotyk i inne niezbędne leki. Tofik musiał otrzymywać kroplówki i leki przez kolejne 3 dni, zaczął powoli odzyskiwać siły, jednak robale nie zamierzały odpuścić... 

Z powodu ogólnego osłabienia musimy poczekać z kolejnym odrobaczeniem, mimo przeróżnych leków Tofika nadal męczą biegunki i wymioty, koszty badań i leczenia to do tej pory już prawie 600 zł :( Bardzo prosimy o wsparcie... Życie tego kociego malucha zaczyna się nowo, z każdym dniem coraz bardziej ufa człowiekowi. Tylko dzięki Waszej pomocy możemy ratować kolejne zwierzaki, Tylko dzięki Waszym darowiznom możemy je leczyć, utrzymywać i socjalizować, dlatego każda, nawet najmniejsza wpłata jest na wagę złota.

Komentarze


 • sylwia - awatar

  sylwia

  13.11.17
  13.11.17

  Śliczny kociak:) Niech zdrowieje szybciutko :)

  • Rasowy Kundel - awatar

   Rasowy Kundel - Organizator zbiórki

   18.03.20
   18.03.20

   Hej, z tej strony Dorota z Fundacji Rasowy Kundel. Bardzo dziękuję za przekazaną pomoc! Każda wpłata i każde udostępnienie jest dla nas ważne! Błagam o pomoc naszym podopiecznym poprzez zbiórkę: https://pomagam.pl/rasowekundle Sytuacja robi się dramatyczna :( Dziękuję z góry za poświęcony czas i wsparcie :) Dodatkowo szukamy innych opcji zbiórki, np. puszki do kwestowania lub opcja payroll dla firm. Z przyjemnością opowiem więcej. Zapraszam do kontaktu. 502 507 466, [email protected]

280 zł z 260 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób

Wpłaty: 7

Andrzej - awatar
Andrzej
20
Paweł - awatar
Paweł
135
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Izabela Krysa - awatar
Izabela Krysa
50
sylwia - awatar
sylwia
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij