Zbiórka Tofik-cudem uniknął śmierci - zdjęcie główne

Tofik-cudem uniknął śmierci

280 zł  z 260 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób

Tofik prawie przez miesiąc błąkał się pod sklepem w jednej z podwarszawskich wsi. Jedni go dokarmiali, inni przeganiali, był bardzo nieostrożny, wchodził prosto pod koła samochodów... pewnego dnia został wypatrzony przez jedną z naszych wolontariuszek, jednak kociak za nic w świecie nie chciał podejść, a tym bardziej dać się złapać. W końcu udało się zabezpieczyć malucha za pomocą klatki łapki. Trafił do domu tymczasowego, gdzie już po chwili okazało się, że ma ostrą biegunkę, a brzuszek jest ogromny i bardzo twardy. Jeszcze tego samego dnia został przewieziony do lecznicy, został dokładnie przebadany i odrobaczony, wykonaliśmy również testy na obecność FeLV i FIV. 

Po trzech dniach biegunka się nasiliła, do tego maluch zaczął wymiotować krwią i żywymi robakami... Bardzo osłabł, miał podwyższoną temperaturę. Natychmiast trafił ponownie do lecznicy gdzie otrzymał kroplówkę, antybiotyk i inne niezbędne leki. Tofik musiał otrzymywać kroplówki i leki przez kolejne 3 dni, zaczął powoli odzyskiwać siły, jednak robale nie zamierzały odpuścić... 

Z powodu ogólnego osłabienia musimy poczekać z kolejnym odrobaczeniem, mimo przeróżnych leków Tofika nadal męczą biegunki i wymioty, koszty badań i leczenia to do tej pory już prawie 600 zł :( Bardzo prosimy o wsparcie... Życie tego kociego malucha zaczyna się nowo, z każdym dniem coraz bardziej ufa człowiekowi. Tylko dzięki Waszej pomocy możemy ratować kolejne zwierzaki, Tylko dzięki Waszym darowiznom możemy je leczyć, utrzymywać i socjalizować, dlatego każda, nawet najmniejsza wpłata jest na wagę złota.

Komentarze


 • sylwia - awatar

  sylwia

  13.11.2017
  13.11.2017

  Śliczny kociak:) Niech zdrowieje szybciutko :)

  • Rasowy Kundel - awatar

   Rasowy Kundel - Organizator zbiórki

   18.03.2020
   18.03.2020

   Hej, z tej strony Dorota z Fundacji Rasowy Kundel. Bardzo dziękuję za przekazaną pomoc! Każda wpłata i każde udostępnienie jest dla nas ważne! Błagam o pomoc naszym podopiecznym poprzez zbiórkę: https://pomagam.pl/rasowekundle Sytuacja robi się dramatyczna :( Dziękuję z góry za poświęcony czas i wsparcie :) Dodatkowo szukamy innych opcji zbiórki, np. puszki do kwestowania lub opcja payroll dla firm. Z przyjemnością opowiem więcej. Zapraszam do kontaktu. 502 507 466, [email protected]

280 zł  z 260 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób

Wpłaty: 7

Andrzej - awatar
Andrzej
20
Paweł - awatar
Paweł
135
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Izabela Krysa - awatar
Izabela Krysa
50
sylwia - awatar
sylwia
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij