Zbiórka Pomóż mi wrócić do życia - zdjęcie główne

Pomóż mi wrócić do życia

1 015 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Damian Paszek - awatar

Damian Paszek

Organizator zbiórki

Witam,

Nazywam się Damian. Pomagam mojej najdroższej przyjaciółce w akcji charytatywnej, którą organizuje na rzecz swojego ciężko chorego ojca. Oto jej mały apel do wszystkich ludzi, którzy mogliby jakkolwiek wspomóc całą akcję:

"Nie miałam zbyt wiele czasu by nacieszyć się w pełni moim tatą. Kiedy tak bardzo był mi potrzebny (nowy etap w moim życiu- podjęcie nauki w liceum) los chciał mi go odebrać. Niespodziewany zawał, 1 % szans na przeżycie. Wszystko legło w gruzach. Czas niepewności, smutku, ogromnego strachu o to, że mogę go stracić. Jednak dane mu aby żył. Chyba tylko cud sprawił, że jest razem z nami. Niestety długotrwała śpiączka spowodowała utratę pamięci. W tej chwili jest jak dziecko we mgle, czuje się zagubiony, potrzebuje pomocy,
a przecież to zawsze on był wsparciem dla wszystkich.
Tak bardzo pragnę aby mógł tak jak kiedyś cieszyć się życiem, rodziną , pomagać innym, bo zawsze dawało mu to dużo szczęścia. Ogromną szansą jest rehabilitacja i stymulator mózgowy. Niestety koszty tego są ogromne. Stąd moja prośba do wszystkich- mały gest, dobra wola stają się szansą
do nowego życia dla mojego taty. Moim marzeniem jest móc ponownie przytulić się do niego, poczuć się bezpiecznie mając go obok siebie i usłyszeć jak kiedyś ojcowską radę."


Nasz pierwszy cel to 80 tyś złotych, które zostaną przeznaczone na stymulator mózgu. Następnym krokiem jest rehabilitacja, która jest niewiele tańsza - 30 tyś złotych. Jak widać cel jest bardzo daleko, ale nie jest nieosiągalny. Przytaczając słowa Napoleona: "Jeśli coś jest niemożliwe do wykonania, dajcie to zrobić Polakom". Dlatego pokażmy, że Napoleon miał rację i udowodnijmy to zbierając całą potrzebną kwotę dla Pana Waldka!


W moim imieniu, ale przede wszystkim w imieniu Matyldy i jej rodziny proszę wszystkich o pomoc w tej akcji, ponieważ jak widać kwota jest ogromna a czas mija nieubłaganie. Dajmy tej dziewczynie znowu poczuć ojcowską miłość w tak ciężkich chwilach. Pomagajmy...bo dobro wraca :) .


Akcja jest prowadzona także przez Fundację AVALON

Więcej informacji pod tym facebook'owym postem:https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1102475419806143&set=a.625996474120709.1073741827.100001310872913&type=3&__mref=message_bubble


Dziękujemy za wszelką pomoc!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    07.03.2017
    07.03.2017

    Pamiętamy-Pomagamy. Futrzaci przyjaciele z Międzyrzecza.

1 015 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Damian Paszek - awatar

Damian Paszek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ania Witkiewicz - awatar
Ania Witkiewicz
100
Łukasz - awatar
Łukasz
50
Ilona Koscielniak - awatar
Ilona Koscielniak
25
SIEROŃ - awatar
SIEROŃ
200
Sebastian Szulcik - awatar
Sebastian Szulcik
200
Stefania Janeczek - awatar
Stefania Janeczek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Katarzyna Janeczek - awatar
Katarzyna Janeczek
120

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij