Pani Dorota jest podopieczną naszej Fundacji od niedawna. Jej życie to pasmo wzlotów i upadków, z których wydawałoby się trudno powstać. W rodzinie nie zaznała miłości – ojciec był alkoholikiem, matka zmarła bardzo wcześnie, a jedyny krewny z czasem również wpadł w chorobę alkoholową.

Jako młoda kobieta wyszła za mąż, jednak jej małżeństwo okazało się ciężarem nie do uniesienia. Mąż często ją gwałcił, bił, znęcał się, nie dając jej pieniędzy na życie, bądź kradnąc, te które sama zarobiła. Pani Dorota odeszła od męża, chcąc się ratować wyjechała za granicę, gdzie podjęła pracę. Brak ciepła wyniesionego z rodzinnego domu spowodował, że Dorotka wciąż szukała miłości, zaufała mężczyźnie, który okazał się żonatym mężczyzna, który zostawił ją w momencie gdy okazało się, że ta jest w ciąży…

Kiedy załamana i zostawiona samej sobie kobieta traciła nadzieję, pojawił się dla niej ratunek. Jej znajoma zgłosiła się po pomoc do naszej Fundacji i tym samym, objęliśmy Dorotkę opieką. Długie rozmowy i pierwsze kroki niesienia  pomocy, spowodowały, że kobieta po raz pierwszy od bardzo dawna zaczęła patrzeć z nadzieją w przyszłość.

Potrzebujemy Waszej pomocy, aby zapewnić dach nad głową Dorotce i jej dzieciątku które nosi pod sercem, niezbędne też są środki do życia i odpowiednia opieka medyczna, psychologiczna i terapeutyczna.

Dorotka bardzo chce rozpocząć nowe, godne życie, życie dobre i bezpieczne dla niej i dla jej dziecka, ale jednostka może niewiele, natomiast wspólnota może wszystko, dlatego prosimy abyście pomogli nam pomagać.

Wpłaty - 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Karolina Klim - awatar
5
Karolina Klim

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij