Zbiórka Pomoc Ewelinie w walce o zdrowie - zdjęcie główne

Pomoc Ewelinie w walce o zdrowie

41 921 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 754 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Jacek Juszczyk - awatar

Jacek Juszczyk

Organizator zbiórki

Cześć!

Mam na imię Jacek. Przez całe swoje życie byłem aktywną sportowo osobą, chodziłem po górach, w ostatnich latach moje życie zakręciło się wokół roweru. Piszę o tym w czasie przeszłym, bo chwilowo wszystko wywróciło się do góry nogami. 20 grudnia 2018 jadąc na spotkanie integracyjne - Rowerową Wigilię, której byłem organizatorem uległem ciężkiemu wypadkowi samochodowemu. Jakiś niezrównoważony kierowca jechał pod prąd lewym pasem na S7, zderzyliśmy się z nim czołowo... Dwie operacje pękniętych jelit i złamany kręgosłup przykuły mnie chwilowo do łóżka. Ale nie dla mnie jest ta zbiórka, nie ja tu jestem najważniejszy.

Link do artykułu z wypadkiem:

https://kielce.tvp.pl/40540952/zmarl-drugi-uczestnik-czolowego-zderzenia-na-ekspresowej-s7-sprawca-jechal-pod-prad?fbclid=IwAR1oR7getylOa6SWIkGwh66eS-PqoxzFrA5EWwm4BRo3vPycjs8vCTAnxqg

W wypadku brała udział również moja dziewczyna Ewelina. Pełna energii, sympatyczna, pogodna, ciesząca się z życia 25-latka, która jak raz dwa lata temu uległa "presji otoczenia" i zakochała się w jeździe na rowerze. Mieliśmy wiele planów na najbliższy rok, tyle zaplanowanych wyjazdów, miejsc do odwiedzenia. Wypadek zmienił wszystko. Ewelina w wypadku doznała licznych, ciężkich złamań:

strzaskana kość promieniowa i kości śródręcza lewej ręki, złamanie trzonu kości udowej prawej, liczne (10) złamania żeber, mostka, złamane oba obojczyki, dodatkowo skręcenie prawego stawu skokowego.

Aktualnie Ewelina jest już po dwóch operacjach, przed sobą ma co najmniej jeszcze dwie. Dobrą informacją jest, że lekarzom udało się poskładać rękę, po rehabilitacji uda się odzyskać pełną sprawność. Niestety udo trzeba operować ponownie, na ten moment noga nie będzie zginać się w kolanie. Dalsza przyszłość to reperacja obojczyków.

W  oczekiwaniu na kolejne operacje na już potrzebna jest intensywna rehabilitacja. Oczywiście na NFZ nie ma co liczyć, najbliższe terminy za 2-3 miesiące...

Celem tej zbiórki jest pomoc w zdobyciu funduszy na pokrycie kosztów wielomiesięcznej rehabilitacji Eweliny. A jeśli udałoby się zebrać więcej niż zakładana kwota może byłoby możliwe umieszczenie jej w specjalnym ośrodku rehabilitacyjnym, gdzie pod stałym nadzorem na pewno szybciej odzyska sprawność. Do tego będziemy dążyć!

Proszę Cię więc o wsparcie tej zbiórki, każda wpłata to nie tylko zapewnienie niezbędnej pomocy finansowej, ale dowód na to, że los Eweliny i jej zdrowie nie jest dla Ciebie obojętne. Świadomość tego jak wiele osób pochyla się z troską nad jej losem będzie dla niej wielką motywacją i wsparciem w walce o zdrowie i sprawność.

Pomóż Ewelinie wrócić do sprawności, wesprzyj zbiórkę by znów mogła poczuć flow!
Dziękujemy z całego serca!


Aktualizacje


 • Jacek Juszczyk - awatar

  Jacek Juszczyk

  20.12.19
  20.12.19

  Hej wszystkim, tu Ewelina. Przejęłam kontrolę nad kanałem! :) W dniu dzisiejszym mija dokładnie rok od naszej tragedii więc chciałam wam wszystkim "osobiście" podziękować za pomoc jakiej udzieliliście mi w momencie gdy najbardziej tego potrzebowałam. Wydarzenia sprzed roku przewróciły moje życie do góry nogami. W ciągu sekundy stałam się kaleką walczącą o zdrowie. Ciężko jest wyrazić słowami moją wdzięczność więc napiszę tylko skromne ale szczere DZIĘKUJĘ ze pomogliście mi w tej walce. I nie mam tu ma myśli tylko pomocy finansowej, ponieważ w tych ciężkich dla mnie i moich bliskich chwilach okazaliście mi również ogromne wsparcie poprzez odwiedziny w szpitalu, telefony i wiadomości z kondolencjami czy słowami wsparcia. Przede mną jeszcze dużo pracy ale z waszą pomocą mogę już normalnie funkcjonować. Dzięki! Jesteście najlepsi! Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć wszystkim wam aby nadchodzące święta upłynęły w spokojnej i szczęśliwej atmosferze, zdrówka Kochani!

Komentarze


 • Tomek M - awatar

  Tomek M

  25.01.19
  25.01.19

  Szybkiego powrotu do zdrowia i do zobaczenia w Srebrnej! :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.01.19
  21.01.19

  dwa kółka czekają!

 • TGS-CLAN.PL - społeczność Battlefield - awatar

  TGS-CLAN.PL - społeczność Battlefield

  21.01.19
  21.01.19

  Zdrowia, szybkiego powrotu do zdrowia życzy cały Klan TGS-CLAN.PL. Serdecznie pozdrawiamy!!!!!!!!!!!!

  • Jacek Juszczyk - awatar

   Jacek Juszczyk - Organizator zbiórki

   24.01.19
   24.01.19

   Dziękujemy chłopaki!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.01.19
  19.01.19

  Życzę Wam szybkiego powrotu do zdrowia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.01.19
  19.01.19

  Życzymy błyskawicznego powrotu do zdrowia! Chwilowo może nie jest, ale wszystko będzie dobrze!!! Wierzymy! A&Ł

41 921 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 754 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Jacek Juszczyk - awatar

Jacek Juszczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 754

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Renata - awatar
Renata
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Artur - awatar
Artur
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Seba - awatar
Seba
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Michał Fogelman - awatar
Michał Fogelman
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij