Zbiórka Pomoc Grzesiowi w walce z autyzm - miniaturka zdjęcia

Pomoc Grzesiowi w walce z autyzm Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc Grzesiowi w walce z autyzm - zdjęcie główne

Pomoc Grzesiowi w walce z autyzm

630 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Grześ Nazaruk ma prawie 6 lata i mieszka w Kleszczelach w województwie podlaskim. W 2019 roku po raz pierwszy Grześ poszedł do przedszkola w Bielsku Podlaskim. W wieku 2 lat został u chłopca zdiagnozowany autyzm. Wtedy rodzice Grzesia zauważyli jego dziwne zachowania, brak zainteresowania otoczeniem, ucieczkę w swój świat. W związku z chorobą Grześ ma nietolerancje pokarmowe i obecnie bardzo stara się w swojej walce z autyzmem podczas edukacji w przedszkolu. Grześ jest na diecie  bez nabiału cukru, glutenu i jest pod opieką homeopaty z Białegostoku do którego chłopiec uczęszcza raz w miesiącu. Grześ mimo choroby jest wesołym chłopcem; bardzo lubi się bawić ze zwięrzętami domowymi np. z kotami. Jego ulubionymi zabawkami są wszelkiego rodzaju samochody, a ulubioną bajką chłopca w przedszkolu były przygody „Maszy i Niedźwiedzia” :). W tej chwili gama ulubionych bajek się zwiększyła :)

Po diagnozie autyzmu chłopiec uczestniczy w terapii WWR  (wczesne wspomaganie rozwoju) w Bielsku Podlaskim i finansowanej z funduszy rodziców regularnej ( 3 razy w tygodniu) terapii integracji sensorycznej w poradni w Bielsku Podlaskim. Rodzina Grzesia potrzebuje wsparcia w pokryciu kosztów terapii SI oraz dojazdów na terapię WWR i SI. W związku z opieką nad niepełnosprawnym dzieckiem mama Grzesia musiała zrezygnować z pracy zawodowej, a tata chłopca, dzięki pracy, stara się zapewnić byt całej rodziny. 

Fundacja Nieskończone Możliwości chce tą trudną sytuację rodziny zmienić i dofinansować Grzesiowi przez przynajmniej kilka miesięcy terapię SI, dojazd na terapię WWR i SI, koszty wizyt u innych wymaganych specjalistów ( psycholog, logopeda,inni specjaliści proponowani przez lekarza prowadzącego ) oraz pokryć koszty zakupu pomocy edukacyjnych. Dziękujemy za darowizny i pomoc Grzesiowi oraz udostępnienia tej zbiórki.  Pomóżmy Grzesiowi odkrywać świat !

Szanowni Państwo

W ramach tej zbiórki na rzecz dofinansowania Fundacji dla Grzesia Nazaruka liczy się każda Twoja darowizna — zarówno mała, jak i duża. Przyda się każdy grosz, na rzecz kosztów terapii Grzesia. Dzięki tej zbiórce rodzice Grzesia będą dysponowali funduszami niezbędnymi w terapii autyzmu syna ( dojazdy, wizyty, koszty terapii SI) oraz będą mogli zakupić wyprawkę przedszkolną chłopcu. Dziękujemy za Państwa wsparcie dla Grzesia w okrywaniu świata. W przypadku pytań dotyczących zbiórki i Fundacji proszę o kontakt.


Marcin Mleczko

Fundacja Nieskończone Możliwości 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Fundacja Nieskończone Możliwości - awatar

    Fundacja Nieskończone Możliwości

    20.07.2021
    20.07.2021

    dziękujemy za Waszą pomoc Grzesiowi w przeszłości, nadal możecie go wspierać w ramach tej zbiórki. Fundacja Nieskończone Możliwości realizuje obecnie zbiórkę na rzecz wysyłek wyprawek szkolnych do podopiecznych niepełnosprawnych i chorych na choroby przewlekłe oraz rzadkie np. chorych na mukowiscydozę, ze szkół, przedszkoli i zerówek. Wszystkie rodziny to rodziny w trudnej sytuacji życiowej i zweryfikowane socjalnie przez Fundację, ponoszące codzienne koszty nierefundowanego leczenia i rehabilitacji. Prosimy Państwa o pomoc w tej zbiórce na rzecz wysyłki wspomnianych paczek z wyprawkami. Chcemy wysłać paczki jak co roku od 2016 do kilkudziesięciu rodzin. Ubiegły rok był dla nas ciężki, jak dla wielu firm i ngo, udało się jednak pomóc 26 rodzinom. W tym roku wierzymy, że też się uda dzięki Państwa wsparciu. Dziękujemy za każdy datek i udostępnienie. To dla nas bardzo ważne https://pomagam.pl/wyprawki_szkolne Fundacja Nieskończone Możliwości, Kraków Bank Pekao SA 38124014441111001068583607 dopisek oczywiście "paczki z Wyprawkami"

630 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 7

Grzegorz Pacho - awatar
Grzegorz Pacho
250
Grześ - awatar
Grześ
100
Roman Cybulin - awatar
Roman Cybulin
100
Cybulin - awatar
Cybulin
50
AgFabregas - awatar
AgFabregas
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Grzegorz Wójtowicz - awatar
Grzegorz Wójtowicz
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij