Zbiórka Pomoc Grzesiowi w walce z autyzm - miniaturka zdjęcia

Pomoc Grzesiowi w walce z autyzm Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc Grzesiowi w walce z autyzm - zdjęcie główne

Pomoc Grzesiowi w walce z autyzm

630 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Grześ Nazaruk ma prawie 7 lata i mieszka w Kleszczelach w województwie podlaskim. W 2019 roku po raz pierwszy Grześ poszedł do przedszkola w Bielsku Podlaskim. Wtedy rodzice Grzesia zauważyli jego dziwne zachowania, brak zainteresowania otoczeniem, ucieczkę w swój świat... Pozwoliło to zdiagnozować spektrum autyzmu u Grzesia. U chłopca zdiagnozowano również liczne nietolerancje pokarmowe i obecnie bardzo stara się w swojej walce z autyzmem podczas edukacji i rozwoju. Grześ jest na diecie  bez nabiału cukru, glutenu i jest pod opieką homeopaty z Białegostoku do którego chłopiec uczęszcza raz w miesiącu. Grześ mimo choroby jest wesołym chłopcem; bardzo lubi się bawić ze zwierzętami domowymi np. z kotami. Jego ulubionymi zabawkami są wszelkiego rodzaju samochody, a ulubioną bajką chłopca w przedszkolu były przygody „Maszy i Niedźwiedzia” :). W tej chwili gama ulubionych bajek i hobby się zwiększyła :)

Po diagnozie spektrum autyzmu chłopiec uczestniczy w terapii WWR  (wczesne wspomaganie rozwoju) w Bielsku Podlaskim i finansowanej z funduszy rodziców regularnej ( 3 razy w tygodniu) terapii integracji sensorycznej w poradni w Bielsku Podlaskim. Rodzina Grzesia potrzebuje wsparcia w pokryciu kosztów terapii SI oraz dojazdów na terapię WWR i SI. W związku z opieką nad niepełnosprawnym dzieckiem mama Grzesia musiała zrezygnować z pracy zawodowej, a tata chłopca, dzięki pracy, stara się zapewnić byt całej rodziny. 

Fundacja Nieskończone Możliwości chce tą trudną sytuację rodziny zmienić i dofinansować Grzesiowi przez przynajmniej kilka miesięcy terapię SI, dojazd na terapię WWR i SI, koszty wizyt u innych wymaganych specjalistów ( psycholog, logopeda,inni specjaliści proponowani przez lekarza prowadzącego ) oraz pokryć koszty zakupu pomocy edukacyjnych. Dziękujemy za darowizny i pomoc Grzesiowi oraz udostępnienia tej zbiórki.  Pomóżmy Grzesiowi odkrywać świat !

Szanowni Państwo

W ramach tej zbiórki na rzecz dofinansowania Fundacji dla Grzesia Nazaruka liczy się każda Twoja darowizna — zarówno mała, jak i duża. Przyda się każdy grosz, na rzecz kosztów terapii Grzesia. Dzięki tej zbiórce rodzice Grzesia będą dysponowali funduszami niezbędnymi w terapii spektrum autyzmu syna ( dojazdy, wizyty, koszty terapii SI) oraz będą mogli zakupić wyprawkę przedszkolną chłopcu. Dziękujemy za Państwa wsparcie dla Grzesia w okrywaniu świata. Dziękujemy za Państwa wsparcie w tej walce. Ta Zbiórka Fundacji, jak każda inna akcja charytatywna Fundacji i jej dofinansowanie, jest rozliczana księgowo. Nasza Fundacja nie dysponuje niestety funduszami na pomoc Grzesiowi. Także zmagamy się ze wzrostem cen i problemami finansowymi. Jednak postanowiliśmy o założeniu tej zbiórki, by spróbować jej pomóc. Chciałbym także podkreślić, że Fundacja posiada pełną dokumentację poświadczającą sytuację socjalną oraz potwierdzającą schorzenia i niepełnosprawności, czy też trwający proces leczenia i rehabilitacji. W przypadku pytań dotyczących zbiórki i Fundacji proszę o kontakt. W przypadku pytań dotyczących zbiórki i Fundacji proszę o kontakt.


Marcin Mleczko

Fundacja Nieskończone Możliwości 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Nieskończone Możliwości - awatar

  Fundacja Nieskończone Możliwości

  28.12.2022
  28.12.2022

  https://pomagam.pl/zbiorkaswiateczna Kochani wciąż jeszcze kilkanaście rodzin potrzebujących nie otrzymało paczki świąteczno-noworocznej Fundacji. Prosimy was o datki, które pozwolą zrealizować wysyłkę paczek świąteczno-noworocznych do co najmniej 84 rodzin z chorym przewlekle lub niepełnosprawnym dzieckiem w rodzinie. Dziękujemy za każdy datek :) Przy tej okazji składamy także wszystkim darczyńcom i innym pomagającym tej zbiórce najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Wesołych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia w gronie najbliższych oraz wszystkiego dobrego w 2023. Wszystkiego dobrego :) ) Pozdrawiamy, Fundacja Nieskończone Możliwości, Kraków Bank Pekao SA 38124014441111001068583607 dopisek oczywiście "paczki świąteczne" lub
  https://pomagam.pl/zbiorkaswiateczna

630 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 7

Grzegorz Pacho - awatar
Grzegorz Pacho
250
Grześ - awatar
Grześ
100
Roman Cybulin - awatar
Roman Cybulin
100
Cybulin - awatar
Cybulin
50
AgFabregas - awatar
AgFabregas
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Grzegorz Wójtowicz - awatar
Grzegorz Wójtowicz
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij