Zbiórka Pomoc Grzesiowi w walce z autyzm - miniaturka zdjęcia

Pomoc Grzesiowi w walce z autyzm

Zbiórka Pomoc Grzesiowi w walce z autyzm - zdjęcie główne

Pomoc Grzesiowi w walce z autyzm

380 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 

Grześ Nazaruk ma 3 lata i mieszka w Kleszczelach w województwie podlaskim. W 2019 roku po raz pierwszy Grześ poszedł do przedszkola w Bielsku Podlaskim. W wieku 2 lat został u chłopca zdiagnozowany autyzm. Wtedy rodzice Grzesia zauważyli jego dziwne zachowania, brak zainteresowania otoczeniem, ucieczkę w swój świat. W związku z chorobą Grześ ma nietolerancje pokarmowe i obecnie bardzo stara się w swojej walce z autyzmem podczas edukacji w przedszkolu. Grześ jest na diecie  bez nabiału cukru, glutenu i jest pod opieką homeopaty z Białegostoku do którego chłopiec uczęszcza raz w miesiącu. Grześ mimo choroby jest wesołym chłopcem; interesuje się kotkami,bardzo lubi się z nimi bawić. Jego ulubionymi zabawkami są wszelkiego rodzaju samochody, a ulubioną bajką chłopca są przygody„Maszy i Niedźwiedzia” :). 

Po diagnozie autyzmu chłopiec uczestniczy w terapii WWR  (wczesne wspomaganie rozwoju) w Bielsku Podlaskim i finansowanej z funduszy rodziców regularnej ( 3 razy w tygodniu) terapii integracji sensorycznej w poradni w Bielsku Podlaskim. Rodzina Grzesia potrzebuje wsparcia w pokryciu kosztów terapii SI oraz dojazdów na terapię WWR i SI. W związku z opieką nad niepełnosprawnym dzieckiem mama Grzesia musiała zrezygnować z pracy zawodowej, a tata chłopca, dzięki pracy, stara się zapewnić byt całej rodziny. 

Fundacja Nieskończone Możliwości chce tą trudną sytuację rodziny zmienić i dofinansować Grzesiowi przez przynajmniej kilka miesięcy terapię SI, dojazd na terapię WWR i SI, koszty wizyt u innych wymaganych specjalistów ( psycholog, logopeda,inni specjaliści proponowani przez lekarza prowadzącego ) oraz pokryć koszty zakupu pomocy edukacyjnych. Dziękujemy za darowizny i pomoc Grzesiowi oraz udostępnienia tej zbiórki.  Pomóżmy Grzesiowi odkrywać świat !

Szanowni Państwo

W ramach tej zbiórki na rzecz Grzesia Nazaruka liczy się każda Twoja darowizna — zarówno mała, jak i duża. Przyda się każdy grosz, na rzecz kosztów terapii Grzesia. Dzięki tej zbiórce rodzice Grzesia będą dysponowali funduszami niezbędnymi w terapii autyzmu syna ( dojazdy, wizyty, koszty terapii SI) oraz będą mogli zakupić wyprawkę przedszkolną chłopcu. Dziękujemy za Państwa wsparcie dla Grzesia w okrywaniu świata. W przypadku pytań dotyczących zbiórki i Fundacji proszę o kontakt.


Marcin Mleczko

Fundacja Nieskończone Możliwości 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
380 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 6

Grześ - awatar
Grześ
100
Roman Cybulin - awatar
Roman Cybulin
100
Cybulin - awatar
Cybulin
50
AgFabregas - awatar
AgFabregas
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Grzegorz Wójtowicz - awatar
Grzegorz Wójtowicz
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij