Zbiórka 7 dni do zdrowia dla Kurki! - zdjęcie główne

7 dni do zdrowia dla Kurki!

1 500 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób

Pomorska Fundacja Bracia Mniejsi to młoda fundacja, której głównym celem jest niesienie wszechstronnej pomocy zwierzętom porzuconym, chorym i bezdomnym. 

To właśnie takie zwierzęta trafiają pod naszą opiekę a my, robimy wszystko by dać im wspaniałą opiekę i przede wszystkim miłość na którą zasłużyły a niestety, nie otrzymały. 

Tym razem sprawa jest o tyle przykra, że bohaterka tej zbiórki miała swój dom i opiekunów. Miała dopóki była zdrowa. Po wypadku nie mogła jednak liczyć na pomoc swoich opiekunów. 

Została potrącona, kierowca odjechał. Maleństwo ledwo doczołgało się do domu w okropnym bólu. Właścieciele jednak nie zareagowali i zostawi kotkę samą, bez pomocy.

Na szczęście dowiedzieliśmy się o tej sprawie i pomogliśmy Kurce.

Musimy jednak uzbierać 1,500 zł w ciągu 7 dni żeby móc zapłacić za ciężką operację i leczenie..


Kochani! Każda złotówka się liczy! 

Pomóżcie Kurce! Gdy wróci do zdrowia będzie szukała nowego domu..

Aktualizacje


 • Pomorska Fundacja Bracia Mniejsi - awatar

  Pomorska Fundacja Bracia Mniejsi

  23.07.2018
  23.07.2018

  Kochanie!
  Jeszcze raz dziękujemy za Waszą ogromną pomoc!
  Kurka jest już cała i zdrowa i od jakiegoś czasu przebywa w swoim nowym, stałym domu! :)
  DZIĘKUJEMY!

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.05.2018
  10.05.2018

  ...i pomyśleć że o naszym człowieczeństwie świadczy stosunek do słabszych.....

1 500 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób

Wpłaty: 21

Lech Żdanuk - awatar
Lech Żdanuk
335
KasiaW - awatar
KasiaW
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Aneta S. - awatar
Aneta S.
200
Sandra - awatar
Sandra
20
Łukasz - awatar
Łukasz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
IsiaBunny - awatar
IsiaBunny
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Karol Wolański - awatar
Karol Wolański
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij