Zbiórka 7 dni do zdrowia dla Kurki! - zdjęcie główne

7 dni do zdrowia dla Kurki!

1 500 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób

Pomorska Fundacja Bracia Mniejsi to młoda fundacja, której głównym celem jest niesienie wszechstronnej pomocy zwierzętom porzuconym, chorym i bezdomnym. 

To właśnie takie zwierzęta trafiają pod naszą opiekę a my, robimy wszystko by dać im wspaniałą opiekę i przede wszystkim miłość na którą zasłużyły a niestety, nie otrzymały. 

Tym razem sprawa jest o tyle przykra, że bohaterka tej zbiórki miała swój dom i opiekunów. Miała dopóki była zdrowa. Po wypadku nie mogła jednak liczyć na pomoc swoich opiekunów. 

Została potrącona, kierowca odjechał. Maleństwo ledwo doczołgało się do domu w okropnym bólu. Właścieciele jednak nie zareagowali i zostawi kotkę samą, bez pomocy.

Na szczęście dowiedzieliśmy się o tej sprawie i pomogliśmy Kurce.

Musimy jednak uzbierać 1,500 zł w ciągu 7 dni żeby móc zapłacić za ciężką operację i leczenie..


Kochani! Każda złotówka się liczy! 

Pomóżcie Kurce! Gdy wróci do zdrowia będzie szukała nowego domu..

Aktualizacje


 • Pomorska Fundacja Bracia Mniejsi - awatar

  Pomorska Fundacja Bracia Mniejsi

  23.07.2018
  23.07.2018

  Kochanie!
  Jeszcze raz dziękujemy za Waszą ogromną pomoc!
  Kurka jest już cała i zdrowa i od jakiegoś czasu przebywa w swoim nowym, stałym domu! :)
  DZIĘKUJEMY!

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.05.2018
  10.05.2018

  ...i pomyśleć że o naszym człowieczeństwie świadczy stosunek do słabszych.....

1 500 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób

Wpłaty: 21

Lech Żdanuk - awatar
Lech Żdanuk
335
KasiaW - awatar
KasiaW
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Aneta S. - awatar
Aneta S.
200
Sandra - awatar
Sandra
20
Łukasz - awatar
Łukasz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
IsiaBunny - awatar
IsiaBunny
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Karol Wolański - awatar
Karol Wolański
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij