Zbiórka 7 dni do zdrowia dla Kurki! - zdjęcie główne

7 dni do zdrowia dla Kurki!

1 500 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób

Pomorska Fundacja Bracia Mniejsi to młoda fundacja, której głównym celem jest niesienie wszechstronnej pomocy zwierzętom porzuconym, chorym i bezdomnym. 

To właśnie takie zwierzęta trafiają pod naszą opiekę a my, robimy wszystko by dać im wspaniałą opiekę i przede wszystkim miłość na którą zasłużyły a niestety, nie otrzymały. 

Tym razem sprawa jest o tyle przykra, że bohaterka tej zbiórki miała swój dom i opiekunów. Miała dopóki była zdrowa. Po wypadku nie mogła jednak liczyć na pomoc swoich opiekunów. 

Została potrącona, kierowca odjechał. Maleństwo ledwo doczołgało się do domu w okropnym bólu. Właścieciele jednak nie zareagowali i zostawi kotkę samą, bez pomocy.

Na szczęście dowiedzieliśmy się o tej sprawie i pomogliśmy Kurce.

Musimy jednak uzbierać 1,500 zł w ciągu 7 dni żeby móc zapłacić za ciężką operację i leczenie..


Kochani! Każda złotówka się liczy! 

Pomóżcie Kurce! Gdy wróci do zdrowia będzie szukała nowego domu..

Aktualizacje


 • Pomorska Fundacja Bracia Mniejsi - awatar

  Pomorska Fundacja Bracia Mniejsi

  23.07.18
  23.07.18

  Kochanie! Jeszcze raz dziękujemy za Waszą ogromną pomoc! Kurka jest już cała i zdrowa i od jakiegoś czasu przebywa w swoim nowym, stałym domu! :) DZIĘKUJEMY!

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.05.18
  10.05.18

  ...i pomyśleć że o naszym człowieczeństwie świadczy stosunek do słabszych.....

1 500 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób

Wpłaty: 21

Lech Żdanuk - awatar
Lech Żdanuk
335
KasiaW - awatar
KasiaW
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Aneta S. - awatar
Aneta S.
200
Sandra - awatar
Sandra
20
Łukasz - awatar
Łukasz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
IsiaBunny - awatar
IsiaBunny
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Karol Wolański - awatar
Karol Wolański
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij