Zbiórka Remont mieszkania dla chorejMamy - miniaturka zdjęcia

Remont mieszkania dla chorejMamy Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Remont mieszkania dla chorejMamy - zdjęcie główne

Remont mieszkania dla chorejMamy

461 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysiek Woźniak - awatar

Krzysiek Woźniak

Organizator zbiórki

Witam, nazywam się Krzysztof Woźniak i zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o wspomożenie mnie i mojej Mamy.
W zeszłym roku stwierdzono u mojej Mamy stwardnienie rozsiane - Mama w wyniku tej choroby straciła pracę i jest obecnie na skromnym zasiłku rehabilitacyjnym. Ja dostaję rentę po zmarłym ojcu - jednak i ona nie jest zbyt wysoka.


Do tej pory mieszkaliśmy w dużym mieszkaniu komunalnym w kamienicy, jednak nie możemy dłużej tu zostać, na co znamienny wpływ ma postępująca choroba Mamy oraz koszty związane z corocznym zakupem kilku ton węgla na zimę - przewyższa to nasze skromne możliwości finansowe. Mama od kilku lat starała się o zamianę tego mieszkania na mniejsze lokum w blokach, gdzie zniknąłby problem uciążliwego ogrzewania.


Gdy w końcu wydawałoby się, że to marzenie zaczyna się spełniać i Mama - ze względu na swoją chorobę - dostała z Urzędu Miasta mieszkanie w blokach, okazało się, że rzeczywistość nie jest tak kolorowa. Piętrzą się przed nami nowe problemy: owo mieszkanie jest pustostanem do całkowitego remontu i w tym momencie nie ma możliwości, by w nim zamieszkać. Mamy niewiele czasu na przeprowadzkę, gdyż od chwili odebrania kluczy jesteśmy zobowiązani do płacenia podwójnego czynszu.

Aby w ogóle myśleć o przeprowadzce, musimy najpierw wykonać niezbędne prace remontowe:
- wymiana urządzeń sanitarnych (umywalka, zlew, baterie)
- naprawa i pomalowanie ścian i sufitów
- zakup i podłączenie piecyka gazowego do ciepłej wody.

Mam nadzieję, że wspólnymi siłami uda się zrealizować ten cel. Każda wpłacona złotówka ma dla nas ogromne znaczenie. Z całego serca dziękujemy!


https://pomagam.pl/pomocmamie - pamiętajcie, każda złotówka się liczy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
461 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysiek Woźniak - awatar

Krzysiek Woźniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
pomagajmy - awatar
pomagajmy
70
Kami - awatar
Kami
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
mcmc - awatar
mcmc
20
Kasia - awatar
Kasia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij