Zbiórka Remont mieszkania dla chorejMamy - miniaturka zdjęcia

Remont mieszkania dla chorejMamy

Zbiórka Remont mieszkania dla chorejMamy - zdjęcie główne

Remont mieszkania dla chorejMamy

460 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Krzysiek Woźniak - awatar

Krzysiek Woźniak

Organizator zbiórki

Witam, nazywam się Krzysztof Woźniak i zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o wspomożenie mnie i mojej Mamy.
W zeszłym roku stwierdzono u mojej Mamy stwardnienie rozsiane - Mama w wyniku tej choroby straciła pracę i jest obecnie na skromnym zasiłku rehabilitacyjnym. Ja dostaję rentę po zmarłym ojcu - jednak i ona nie jest zbyt wysoka.


Do tej pory mieszkaliśmy w dużym mieszkaniu komunalnym w kamienicy, jednak nie możemy dłużej tu zostać, na co znamienny wpływ ma postępująca choroba Mamy oraz koszty związane z corocznym zakupem kilku ton węgla na zimę - przewyższa to nasze skromne możliwości finansowe. Mama od kilku lat starała się o zamianę tego mieszkania na mniejsze lokum w blokach, gdzie zniknąłby problem uciążliwego ogrzewania.


Gdy w końcu wydawałoby się, że to marzenie zaczyna się spełniać i Mama - ze względu na swoją chorobę - dostała z Urzędu Miasta mieszkanie w blokach, okazało się, że rzeczywistość nie jest tak kolorowa. Piętrzą się przed nami nowe problemy: owo mieszkanie jest pustostanem do całkowitego remontu i w tym momencie nie ma możliwości, by w nim zamieszkać. Mamy niewiele czasu na przeprowadzkę, gdyż od chwili odebrania kluczy jesteśmy zobowiązani do płacenia podwójnego czynszu.

Aby w ogóle myśleć o przeprowadzce, musimy najpierw wykonać niezbędne prace remontowe:
- wymiana urządzeń sanitarnych (umywalka, zlew, baterie)
- naprawa i pomalowanie ścian i sufitów
- zakup i podłączenie piecyka gazowego do ciepłej wody.

Mam nadzieję, że wspólnymi siłami uda się zrealizować ten cel. Każda wpłacona złotówka ma dla nas ogromne znaczenie. Z całego serca dziękujemy!


https://pomagam.pl/pomocmamie - pamiętajcie, każda złotówka się liczy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
460 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Krzysiek Woźniak - awatar

Krzysiek Woźniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
pomagajmy - awatar
pomagajmy
70
Kami - awatar
Kami
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
mcmc - awatar
mcmc
20
Kasia - awatar
Kasia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij