Zbiórka Pomoc i wsparcie - miniaturka zdjęcia

Pomoc i wsparcie

Zbiórka Pomoc i wsparcie - zdjęcie główne

Pomoc i wsparcie

18 974 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 249 osób
Wpłać teraz
 
Megi Kosacka - awatar

Megi Kosacka

Organizator zbiórki

Kochani ciężko jest pisać we własnym imieniu. Zapewne dużo osób mnie zna z wielu działalności na rzecz zwierząt. Do domu przygarnęliśmy chore pieski o których zdrowie zawsze walczymy. Dla nas najważniejsze jest ich zdrowie i szczęście po tym co przeszły i z jakim niepełnosprawnościami się zmagają. Zawsze staramy się pomóc innym na tyle ile sami możemy, zawsze służymy wsparciem i radami w opiekach. Teraz nastał dla nas bardzo ciężki czas, wykryto u mnie guza móżdżku. Czekam na operację licząc iż uda się wyciąć go całego, a później oczekiwanie na wynik z jakim rodzajem mamy do czynienia. Zbiórkę założyłam po tym jak wiele osób pisze że pomoże, gdyż niestety instytucje płacą w trakcie chorobowego 80% a moje zarobki są najniższa, a na wypłatę mi chorobowego będą mieli 30 dni więc mogę zostać miesiąc bez pensji. Całe życie nam się wywróciło do góry nogami, a opieka, suplementacja leki to wszystko kosztuje. Z tego miejsca chcielibyśmy Was prosić o pomoc i wsparcie nas w tym bardzo trudnym dla nas czasie i podziękować że jesteście z nami <3

EDIT 

Na początku nie wydawało się nam, że będziemy musieli walczyć z dwoma guzami co okazało się zaraz przed operacją.

23.09.2020r. miałam operację wycięcia guza móżdżka strony prawej. Lewa strona nie była ruszana. Operacja trwała 8 godzin. Wynik histopatologiczny guza prawej strony desmoplastic medulloblastoma G IV ( złośliwy ). Następstwami operacji jest niedowład prawej ręki, problem z mową oraz poruszaniem się. W obecnej sytuacji potrzebuję długiego leczenia oraz ciężkiej rehabilitacji, pomocy neuro-logopedy oraz innych specjalistów.

W grudniu rozpoczynam Radioterapię w Narodowym Instytucie Onkologii w Gliwicach.

Na oddziale spędzę 6-7 tygodni i wtedy się dowiemy jak będzie przebiegało dalsze leczenie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • BOŻENA LUBOJAŃSKA - awatar

  BOŻENA LUBOJAŃSKA

  24.11.20
  24.11.20

  trzymaj się mocno

 • Ewa i Robert Połoszynowicz - awatar

  Ewa i Robert Połoszynowicz

  22.11.20
  22.11.20

  Kochana trzymamy mocno kciuki za Ciebie. Buziaczki.

 • Mama Bubu i Klopsa - awatar

  Mama Bubu i Klopsa

  21.11.20
  21.11.20

  Szybkiego powrotu do zdrowia i moc uścisków !

 • Bartek K. - awatar

  Bartek K.

  21.11.20
  21.11.20

  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia, będzie OK. Ludzie, którzy pomagają Psom muszą być dobrzy- pozdrawiam Psiarz.

 • Rafaell. G - awatar

  Rafaell. G

  21.11.20
  21.11.20

  ***

18 974 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 249 osób
Wpłać teraz
 
Megi Kosacka - awatar

Megi Kosacka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 249

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
BOŻENA LUBOJAŃSKA - awatar
BOŻENA LUBOJAŃSKA
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
p.d. - awatar
p.d.
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Asia i Piotr W. - awatar
Asia i Piotr W.
100
Paulina Szymańska - awatar
Paulina Szymańska
100
Sylwia - awatar
Sylwia
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij