Zbiórka Pomóżmy Natalii wygrać z chorobą - miniaturka zdjęcia

Pomóżmy Natalii wygrać z chorobą Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóżmy Natalii wygrać z chorobą - zdjęcie główne

Pomóżmy Natalii wygrać z chorobą

485 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Natalia ma 12 lat i pochodzi z Trepczy w Sanoku w województwie podkarpackim, kocha muzykę, zwierzęta, pięknie maluje i rysuje oraz chce spełniać swoje marzenia oraz rozwijać swoje pasje jak każda dziewczynka w jej wieku. Natalia niestety walczy z rzadkim i nieznanymi chorobami metabolicznymi, problemami wielonarządowymi i nietolerancjami pokarmowymi, które obecnie znajdują się w trakcie długiej trwającej już od kilku lat kosztownej diagnostyki. Leczenie Natalii to obecnie ciągła diagnostyka, leczenie pojawiających się objawów i kosztowna specjalistyczna dieta, dzięki której niektóre objawy metaboliczne uległy zmniejszeniu. Objawy tej choroby to np. częste bóle brzucha, wymioty, nietolerancje pokarmowe, obecnie problemy z tarczycą, częste infekcje i zalecana rehabilitacja, ze względy na bóle nóg i rąk. Natalia posiada orzeczenie o niepełnosprawności. Dzięki wsparciu darczyńców, głównie z Podkarpacia i Małopolski Fundacji udało się sfinansować dziewczynce badania genetyczne i konsultacje medyczne m.innymi w ośrodkach w Sanoku i Rzeszowie. Dzięki tym wszystkim konsultacjom, wizytom i badaniom genetycznym wiemy, iż Natalia zmaga się z nietolerancją glukozy, fruktozy, laktozy, histaminy i glutenu, zajęto się jej niektórymi problemami zdrowotnymi oraz kontynuuje ona swoje leczenie, dietę i dalszą diagnostykę schorzenia. Niestety Nadal nie ma postawionej ostatecznej diagnozy i tylko leczy następujące objawy,  stosuje zalecaną dietę specjalistyczną, której koszt to nawet 1000-1500 PLN miesięcznie (nietolerancje  fruktozy, glukozy, laktozy ) i uczęszcza na rehabilitację finansowaną z funduszy prywatnych rodziców. Średni czas diagnostyki chorego na chorobę rzadką w Polsce to 5 lat. Niestety możliwości diagnostyczne Natalii na Podkarpaciu się wyczerpują, dlatego decyzja rodziców Natalii o kontynuacji jej diagnostyki w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, Centrum Chorób Rzadkich. Aby żyć potrzebuje kontynuacji tego procesu diagnostycznego w Warszawie, często prywatnych konsultacji i wizyt lekarskich u specjalistów w Rzeszowie i Krakowie oraz kontynuacji zalecanej diety i rehabilitacji. Obecnie Natalia znajduje się m.innymi pod opieką lekarza pediatry gastroeterologa i chorób metabolicznych z Niepublicznej Przychodni specjalistycznej Rzelek w Rzeszowie, rehabilitacja realizowana jest przez Sensoreh. 

Rodziców dziewczynki nie stać na finansowanie tych wszystkich wydatków z funduszy prywatnych. Dlatego prosimy Państwa o wsparcie Natalii specjalistycznej diety, prowadzonej rehabilitacji, leczenia, a przede wszystkim dalszej diagnostyki. Przekazane darowizny zostaną przeznaczone na sfinansowanie niezbędnych badań diagnostycznych nietolerancji i innych niezbędnych badań diagnostycznych, prywatnych konsultacji medycznych, dojazdu do publicznych ośrodków zdrowia, zakupu zalecanych leków i odżywek, pokryciu kosztów diety i prowadzonej rehabilitacji. Wszystkie wskazane wydatki będą rozliczone księgowo w Fundacji Nieskończone Możliwości przez rodziców dziewczynki, jak każde dofinansowanie naszej Fundacji. Dziękujemy więc za każdą darowiznę na rzecz tego dofinansowania Fundacji. Głęboko wierzymy w powodzenie tej walki o diagnozę Natalii i jej zdrowie. Pomóżmy Natalii wygrać tą już długą i mozolną walkę z chorobą o zdrowie oraz pomóżmy jej prawidłowo funkcjonować w chorobie!! . Dziękujemy za każdą darowiznę.

Szanowni Państwo

W ramach tej zbiórki na rzecz dofinansowania dla Natalii Kobylarskiej z Sanoka liczy się każda Twoja darowizna — zarówno mała, jak i duża. Przyda się każdy grosz, na rzecz dofinansowania dla Natalii jej diagnostyki, kosztownej diety, rehabilitacji i leczenia. Walka o diagnozę chorego na nieznaną chorobę rzadką jest niestety długa i kosztowna, to nawet 5 lat. Chcemy w końcu wygrać z jej chorobą i zakończyć ten mozolny, długi i kosztowny proces. Koszty np. wielu konsultacji, badań ( np. genetycznych), specjalistycznej diety w przypadku nietolerancji pokarmowych laktozy/fruktozy, regularnej dłuższej rehabilitacji oraz dojazdy na wiele wizyt w szpitalach w całej Polsce są niestety nierefundowane. Dzięki tej zbiórce Natalia Kobylarska będzie miała zapewnione fundusze na kontynuację tej żmudnej diagnostyki w Warszawie i Rzeszowie oraz kosztowną dietę specjalistyczną.  Dlatego walczmy o kontynuację diagnostyki Natalii. Ta Zbiórka Fundacji, jak każda inna akcja charytatywna Fundacji, jest rozliczana księgowo. Dziękujemy serdecznie za Państwa wsparcie w tej walce i okazane serce. W przypadku pytań dotyczących zbiórki i Fundacji proszę o kontakt. 

Marcin Mleczko

Fundacja Nieskończone Możliwości 


Prowadzona rehabilitacja:

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
485 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Joanna Banach - awatar
Joanna Banach
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karolina - awatar
Karolina
20
Kuba - awatar
Kuba
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij