Zbiórka Pomóż mi żyć dla Krzysia - zdjęcie główne

Pomóż mi żyć dla Krzysia

5 485 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 96 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Pomóż mi żyć dla Krzysia - pomoc dla Patrycji Dzido

Kiedy straciłam Mamę w wieku 17 lat pierwszy raz poznałam brzemię śmierci. Właśnie wtedy ze zdwojoną siłą dała o sobie znać mukowiscydoza. Do dziś dnia dźwięczą mi słowa diagnozy, jest Pani śmiertelnie chora. Na skutek traumy związanej z żałoba moja choroba położyła mnie na łopatki. Myślałam że na nic w życiu nie zasługuje. Kiedy zdarzył się cud i urodziłam synka, pragnę z całych sił żyć, by móc go wspierać. Wiem jak ciężka jest tęsknota za Mamą. Krzyś ma dopiero 5 miesięcy, a moje płuca są bardzo słabe. Proszę o pomoc w wyścigu ze śmiercią. Leczenie i rehabilitacja, już nie wspominając o dojazdach do szpitali, to wielkie wyzwanie zarówno psychicznie jak i fizyczne, o finansach nie wspominając. Błagam podarujcie mi kolejny oddech. 

Szanowni Państwo

W ramach tej zbiórki na rzecz Patrycji Dzido liczy się każda Twoja darowizna — zarówno mała, jak i duża. Przyda się każdy grosz, na rzecz jej leczenia i rehabilitacji. Miesięczny koszt leków, odżywek, sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego w procesie leczenia i rehabilitacji osoby dorosłej chorej na mukowiscydozę to od kilkuset do kilku tysięcy złotych w zależności od jego zdrowia. Wiele z leków i odżywek oraz sprzętu jest nierefundowane lub refundowane w niewystarczającym stopniu. Dziękujemy za Państwa wsparcie. 


Marcin Mleczko

Fundacja Nieskończone Możliwości 

Aktualizacja 30 maj 2019

Szanowni Państwo 

W imieniu Fundacji Nieskończone Możliwości chciałbym podziękować wszystkim dotychczasowym darczyńcom za okazane serce i wszystkie nawet najmniejsze darowizny oraz udostępnienia zbiórki. Będziemy wdzięczni za każdą kolejną nawet najmniejszą darowiznę i udostępnienie zbiórki. Dzięki zebranym funduszom Patrycja będzie mogła pokryć przynajmniej przez kilka miesięcy koszty leków,odżywek, rehabilitacji, sprzętu rehabilitacyjnego ( np. inhalatory,nebulizatory ), dojazdów do szpitali i inne niezbędne wydatki związane ze swoim leczeniem, rehabilitacja i prawidłowym funkcjonowaniem. Otrzymaliśmy także zdjęcia domu rodzinnego Patrycji w Adamowie i informacje nt. jego obecnego stanu oraz jego zagrzybienia. W związku z zaleceniami medycznymi przebywania chorych na mukowiscydozę w pomieszczeniach spełniających wymogi sanitarno-epidemiologiczne oraz faktem tego, iż Patrycja jest mamą małego dziecka postanowiliśmy o zwiększeniu celu zbiórki do 25 000 PLN. Prosimy was o dalsze zaangażowanie w tą zbiórkę, pozwoli to nam na dofinansować Patrycji nie tylko leczenie i rehabilitację, ale również remont domu rodzinnego w którym Patrycja zamierza zamieszkać w niedalekiej przyszłości. Natomiast aby uzmysłowić Państwu jak wygląda stan tego domy dołączamy do zbiórki kilka zdjęć i dokumentację z MOPS. Do zbiórki dołączamy również poniżej podziękowania od Patrycji :). 

Marcin Mleczko

Fundacja Nieskończone Możliwości 


Z całego serca dziękuję wszystkim dobrym duszom za wsparcie i podarowanie nam nadziei na lepsze jutro :)

Patrycja Dzido


 Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Nieskończone Możliwości - awatar

  Fundacja Nieskończone Możliwości

  20.07.21
  20.07.21

  dziękujemy za Waszą pomoc Patrycji w przeszłości, nadal możecie ją wspierać w ramach tej zbiórki. Fundacja Nieskończone Możliwości realizuje obecnie zbiórkę na rzecz wysyłek wyprawek szkolnych do podopiecznych niepełnosprawnych i chorych na choroby przewlekłe oraz rzadkie np. chorych na mukowiscydozę, ze szkół, przedszkoli i zerówek. Wszystkie rodziny to rodziny w trudnej sytuacji życiowej i zweryfikowane socjalnie przez Fundację, ponoszące codzienne koszty nierefundowanego leczenia, diety i rehabilitacji. Część z nich także nie kwalifikują się do programu "Dobry start", jak uczniowie przedszkoli i zerówek. Prosimy Państwa o pomoc w tej zbiórce na rzecz wysyłki wspomnianych paczek z wyprawkami. Chcemy wysłać paczki jak co roku od 2016 do kilkudziesięciu rodzin. Ubiegły rok był dla nas ciężki, jak dla wielu firm i ngo, udało się jednak pomóc 26 rodzinom. W tym roku wierzymy, że też się uda dzięki Państwa wsparciu. Dziękujemy za każdy datek i udostępnienie. To dla nas bardzo ważne https://pomagam.pl/wyprawki_szkolne Fundacja Nieskończone Możliwości, Kraków Bank Pekao SA 38124014441111001068583607 dopisek oczywiście "paczki z Wyprawkami" (link wklej w wyszukiwarkę jeśli jest nieaktywny) :)

Komentarze


 • grażyna f. - awatar

  grażyna f.

  31.01.20
  31.01.20

  Patrysiu, wierzę mocno że będzie dobrze. Niech Dobry Bóg ma Was w swojej opiece. Udostępnione

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.09.19
  13.09.19

  Powodzenia! Trzymam kciuki! :)

  • Fundacja Nieskończone Możliwości - awatar

   Fundacja Nieskończone Możliwości - Organizator zbiórki

   13.09.19
   13.09.19

   dziękujemy za życzenia, przekażemy Patrycji :)

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  11.05.19
  11.05.19

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Tomek - awatar

  Tomek

  10.05.19
  10.05.19

  Powodzenia!

  • Fundacja Nieskończone Możliwości - awatar

   Fundacja Nieskończone Możliwości - Organizator zbiórki

   10.05.19
   10.05.19

   dziękujemy za okazane serce i dobre słowo :)

 • Ewelina - awatar

  Ewelina

  10.05.19
  10.05.19

  Pati dasz radę! Trzymaj się

  • Fundacja Nieskończone Możliwości - awatar

   Fundacja Nieskończone Możliwości - Organizator zbiórki

   10.05.19
   10.05.19

   dziękujemy za okazane serce i dobre słowo :)

5 485 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 96 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 96

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
grażyna f. - awatar
grażyna f.
100
Kacper - awatar
Kacper
200
Ewelina Podgrudna - awatar
Ewelina Podgrudna
100
Lena Kalińska - awatar
Lena Kalińska
20
Zdrowia - awatar
Zdrowia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij