Zbiórka Mukowiscydoza .. żyć dla Krzysia - miniaturka zdjęcia

Mukowiscydoza .. żyć dla Krzysia Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Mukowiscydoza .. żyć dla Krzysia - zdjęcie główne

Mukowiscydoza .. żyć dla Krzysia

5 735 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 98 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 

Pomóż mi żyć dla Krzysia - pomoc dla Patrycji Dzido

Kiedy straciłam Mamę w wieku 17 lat pierwszy raz poznałam brzemię śmierci. Właśnie wtedy ze zdwojoną siłą dała o sobie znać mukowiscydoza. Do dziś dnia dźwięczą mi słowa diagnozy, jest Pani śmiertelnie chora. Na skutek traumy związanej z żałoba moja choroba położyła mnie na łopatki. Myślałam że na nic w życiu nie zasługuje. Kiedy zdarzył się cud i urodziłam synka, pragnę z całych sił żyć, by móc go wspierać. Wiem jak ciężka jest tęsknota za Mamą. Krzyś ma dopiero 5 miesięcy, a moje płuca są bardzo słabe. Proszę o pomoc w wyścigu ze śmiercią. Leczenie i rehabilitacja, już nie wspominając o dojazdach do szpitali, to wielkie wyzwanie zarówno psychicznie jak i fizyczne, o finansach nie wspominając. Błagam podarujcie mi kolejny oddech. 

Szanowni Państwo

W ramach tej zbiórki na rzecz Patrycji Dzido liczy się każda Twoja darowizna — zarówno mała, jak i duża. Przyda się każdy grosz, na rzecz jej leczenia i rehabilitacji. Miesięczny koszt leków, odżywek, sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego w procesie leczenia i rehabilitacji osoby dorosłej chorej na mukowiscydozę to od kilkuset do kilku tysięcy złotych w zależności od jego zdrowia. Wiele z leków i odżywek oraz sprzętu jest nierefundowane lub refundowane w niewystarczającym stopniu. Dziękujemy za Państwa wsparcie. 


Marcin Mleczko

Fundacja Nieskończone Możliwości 

Aktualizacja

Szanowni Państwo 

W imieniu Fundacji Nieskończone Możliwości chciałbym podziękować wszystkim dotychczasowym darczyńcom za okazane serce i wszystkie nawet najmniejsze darowizny oraz udostępnienia zbiórki. Będziemy wdzięczni za każdą kolejną nawet najmniejszą darowiznę i udostępnienie zbiórki. Dzięki zebranym funduszom Patrycja będzie mogła pokryć przynajmniej przez kilka miesięcy koszty leków,odżywek, rehabilitacji, sprzętu rehabilitacyjnego ( np. inhalatory,nebulizatory ), dojazdów do szpitali i inne niezbędne wydatki związane ze swoim leczeniem, rehabilitacja i prawidłowym funkcjonowaniem. Otrzymaliśmy także zdjęcia domu rodzinnego Patrycji w Adamowie i informacje nt. jego obecnego stanu oraz jego zagrzybienia. W związku z zaleceniami medycznymi przebywania chorych na mukowiscydozę w pomieszczeniach spełniających wymogi sanitarno-epidemiologiczne oraz faktem tego, iż Patrycja jest mamą małego dziecka postanowiliśmy o zwiększeniu celu zbiórki do 25 000 PLN. Prosimy was o dalsze zaangażowanie w tą zbiórkę, pozwoli to nam na dofinansować Patrycji nie tylko leczenie i rehabilitację, ale również remont domu rodzinnego w którym Patrycja zamierza zamieszkać w niedalekiej przyszłości. Natomiast aby uzmysłowić Państwu jak wygląda stan tego domy dołączamy do zbiórki kilka zdjęć i dokumentację z MOPS. Do zbiórki dołączamy również poniżej podziękowania od Patrycji :). 

Marcin Mleczko

Fundacja Nieskończone Możliwości 


Z całego serca dziękuję wszystkim dobrym duszom za wsparcie i podarowanie nam nadziei na lepsze jutro :)

Patrycja Dzido


 Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Nieskończone Możliwości - awatar

  Fundacja Nieskończone Możliwości

  20.04.2023
  20.04.2023

  Dziękujemy za wsparcie tej zbiórki w przeszłości. Zbiórka trwa bo wiemy jak wielkie są potrzeby Patrycji związane z rehabilitacją i leczeniem, szczególnie w dobie inflacji. Obecnie chcielibyśmy w lipcu/sierpniu przekazać jej kolejne wsparcie ze zgromadzonych darowizn. Jeśli nie masz co zrobić ze swoim 1,5 % podatku, Polecamy 🙂Aby wesprzeć naszą organizację prosimy o wsparcie swoim 1,5 procent % podatku Fundacji FANI MANI z właściwym dopiskiem ( KRS: 0000507234, Cel szczegółowy przekazywanego 1,5 % : 22360 fundacja nieskończone możliwości ) 🙂 1,5 % wspiera działania rzeczowe i pomocowe na rzecz podopiecznych organizacji.

  https://pomagam.pl/wielkanocpotrzebujacym prosimy o wsparcie na rzecz 120 podopiecznych Fundacji. Szczeg. ma zbiórce. Realizowana akcja pozwoli na dzień dzisiejszy wesprzeć jedynie kilka osób, chcielibyśmy pomóc większej grupie osób :( Z góry dziękujemy za pomoc. Pozdrawiamy

Komentarze


 • grażyna f. - awatar

  grażyna f.

  31.01.2020
  31.01.2020

  Patrysiu, wierzę mocno że będzie dobrze. Niech Dobry Bóg ma Was w swojej opiece. Udostępnione

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.09.2019
  13.09.2019

  Powodzenia! Trzymam kciuki! :)

  • Fundacja Nieskończone Możliwości - awatar

   Fundacja Nieskończone Możliwości - Organizator zbiórki

   13.09.2019
   13.09.2019

   dziękujemy za życzenia, przekażemy Patrycji :)

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  11.05.2019
  11.05.2019

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Tomek - awatar

  Tomek

  10.05.2019
  10.05.2019

  Powodzenia!

  • Fundacja Nieskończone Możliwości - awatar

   Fundacja Nieskończone Możliwości - Organizator zbiórki

   10.05.2019
   10.05.2019

   dziękujemy za okazane serce i dobre słowo :)

 • Ewelina - awatar

  Ewelina

  10.05.2019
  10.05.2019

  Pati dasz radę! Trzymaj się

  • Fundacja Nieskończone Możliwości - awatar

   Fundacja Nieskończone Możliwości - Organizator zbiórki

   10.05.2019
   10.05.2019

   dziękujemy za okazane serce i dobre słowo :)

5 735 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 98 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 

Wpłaty: 98

Marcin - awatar
Marcin
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
grażyna f. - awatar
grażyna f.
100
Kacper - awatar
Kacper
200
Ewelina Podgrudna - awatar
Ewelina Podgrudna
100
Lena Kalińska - awatar
Lena Kalińska
20
Zdrowia - awatar
Zdrowia
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij