Zbiórka Na pomoc starszej Pani - zdjęcie główne

Na pomoc starszej Pani

4 671 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 68 osób
Kinga Tomczyk - awatar

Kinga Tomczyk

Organizator zbiórki

Kochani, coraz częściej podczas interwencji, nasi Inspektorzy przekonują się, że większej pomocy wymagają ludzie niż ich zwierzęta.

Pokazaliście już nie raz, że Wasze serca są wielkie, tak jak siła internetu, więc postaramy się wam pokrótce opowiedzieć smutna historię, w której nie brak miłości do zwierząt.

Pierwszy raz ze starszą Panią, spotkaliśmy się parę miesięcy temu, wezwani na interwencję, gdzie znajdować się miał szczeniaki, które miały przebywać w złych warunkach.

Właścicielka psów ma 82 lata, kiedy zabierane były szczeniaki, kobieta była posiniaczona i wystraszona. Okazało się że mieszka z wnukiem. Inspektorzy postanowili zaalarmować dzielnicowego, że dzieje się tam coś niedobrego. Okazało się, że WNUK bije babcię... rozprawa, więzienie, po paru miesiącach wnuk opuścił areszt.... I oczywiście po chwili, historia znów się powtórzyła. Wnuk starszej Pani znów trafił za kratki.

82 letnia kobieta została sama...w domu, który dosłownie się rozpada i to tu właśnie potrzebujemy Waszej pomocy!!!!

Potrzebujemy grzejnika olejowego, okna które zostało rozbite, kuchenki węglowej... Panów, którzy wstawią okno, załatają dziurę w dachu.... ludzi którzy pomogą...

W domu nie ma wody, ani kranu starsza pani nosi wodę ze studni... kocha swoje zwierzęta i dba o nie jak umie... My zadbaliśmy o Jej zwierzaki, a Was prosimy, pomóżcie zadbać też o Nią...


Pieniądze będą potrzebne na dezynfekcję, ocieplenie (zastanawiamy się nad wynajęciem specjalistycznej firmy), remont domu, zakup wszelkich potrzebnych narzędzi, farb, środków czystości, wykładziny, pianki do uszczelnienia okien. Faktury za wszystkie zakupione rzeczy będziemy przedstawiać na bieżąco. 

Więcej na wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/256880605026423/

Komentarze


  • Ania - awatar

    Ania

    13.10.2018
    13.10.2018

    Powodzenia i dzieki za zorganizowanie akcji!

4 671 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 68 osób
Kinga Tomczyk - awatar

Kinga Tomczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 68

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Jola Kukucz - awatar
Jola Kukucz
50
Kasia Raczyńska - awatar
Kasia Raczyńska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Przemek - awatar
Przemek
20
Jola Kukucz - awatar
Jola Kukucz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij