Zbiórka WRS pomaga rodzinie Pani Alicji - zdjęcie główne

WRS pomaga rodzinie Pani Alicji

5 001 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 148 osób
Grzegorz Kempa - awatar

Grzegorz Kempa

Organizator zbiórki

Cześć!

Jesteśmy Wydziałową Radą Samorządu Wydziału Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej. Na co dzień zajmujemy się pomaganiem studentom w ich uczelnianym życiu, jednak z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia staramy się pomóc również innym.

W tym roku pomagamy Pani Alicji i jej 9-letniej córce Katarzynie. Pani Alicja większość swojego życia przepracowała dorywczo, zajmując się głównie sprzątaniem, przez co nie miała umowy i nie odprowadzała składek. Niestety odbiło się to bardzo niekorzystnie na jej sytuacji, gdy zaczęła chorować. Obecnie cierpi ona na zespół ciśnień nadgarstka w obu rękach i ani nie może pracować, ani nie należy jej się renta. 2-osobowa rodzina (ojciec już nie żyje) utrzymuje się dzięki pomocy opieki społecznej. Po odliczeniu wszystkich opłat rodzinie pozostaje około 276 zł na osobę.

Pieniądze zbieramy przede wszystkim na zakup pralki oraz kompletu ciepłej pościeli. Pozostałe środki zostaną przeznaczone na zakup najpotrzebniejszych produktów, m.in. żywności oraz środków czystości.

Bardzo gorąco prosimy o pomoc i wsparcie oraz dziękujemy za każdą wpłatę.

Liczymy na Was!

------------------------------------------------------------------------------------------

Hi!

We are the Faculty Students' Council of the Faculty of Technical Physics, Information Technology and Applied Mathematics of the Lodz University of Technology. On daily basis we help Students in their university life. However, as Christmas is right around the corner, we also want to help other people in need.

This year we are helping out Mrs. Alicja and her 9-year-old daughter Katarzyna. Most of her life, Mrs. Alicja worked part-time doing cleaning. Because of that she never had a proper contract, nor did she pay any contributions. Unfortunately, this had a very negative effect on her situation when she became ill. Currently, she suffers from hypertension in both hands and she can't work. A family of two (father is dead) is supported by social assistance. After paying all of the monthly fees, they are left with only 276 PLN (approximately ~63$/~59€) per person for the rest of the month.

We collect money primarily for the purchase of a washing machine and a set of bedding. Other funds allocated to the purchase of the most necessary products, e.g. food and cleaning products.

Every bit of help and support is really appreciated, thank you from the bottom of our hearts for every donation made.

We count on You to make a real difference!

5 001 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 148 osób
Grzegorz Kempa - awatar

Grzegorz Kempa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 148

bron99 - awatar
bron99
2 182
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Maja - awatar
Maja
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
student - awatar
student
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij