Monika Korczak - awatar

Monika Korczak

Organizator zbiórki


Jakie historie uważacie za najbardziej poruszające? Mi zawsze łezka w oku się kręciła, gdy widziałam te biedne staruszki w schroniskowych boksach, na które nikt nie zwraca uwagi. Ja kilka miesięcy temu adoptowałam teraz już dziewięciolatka ze schronu i jestem szczęśliwa, że mogłam mu podarować dom i dać swoją miłość.

20.01.2018r Riko ugryzł pies, owczarek. rana była nie tyle co głęboka jak szeroka. Pojechaliśmy do weterynarza no i konieczne było szycie plus założenie dwóch drenów i podanie leków.

Tak właśnie wyglądał po zabiegu. Zapłaciliśmy za niego 238 zł.

(przepraszam, że nie jest zdjęcie w całej okazałości, ale nie dało się inaczej przyciąć)

22.01.2018 byliśmy na wizycie kontrolnej i podaniu leków zapłaciliśmy 40zł. Miały być wyciągane dreny, ale stwierdzono że jeszcze to nie czas bo z nich cieknie.

Dzisiaj tj. 24.01.2018 mamy kolejną wizytę, na której mają być wyciągane dreny oraz podane kolejne leki.

Może, dla niektórych takie pieniądze nie są duże. Dla mnie na chwilę obecną niestety tak. Jestem na etapie szukania pracy, a ze względu na moje problemy zdrowotne między innymi z  kręgosłupem, mam oferty pracy bardzo ograniczone. Zarabia tylko mój przyszły mąż. Wydaliśmy na Riko ostatnie pieniądze, ale nie było to dla nas problemem bo bardzo kochamy psy. Mamy jeszcze suczkę Korę, która niestety zaczęła się strasznie drapać, trzec oczka, gryźć, a nie stać mnie już na weterynarza. Poradziłam się jednak go no i stwierdził, że bez badań nic nie poradzi, ale zapytał się o karmę i powiedział, abyśmy na początek zmienili jej jedzenie na specjalistyczne. Odpowiednie dla psiaków z problemami skórnymi Eukanuba Veterinary Diets Dermatosis.

Wskazania do stosowania karmy:

alergia pokarmowa, nietolerancja pokarmowa, atopowe zapalenie skóry, przetoka okołoodbytowa, przewlekłe zapalenie ucha zewnętrznego, stany zapalne jelit (IBD), stany zapalne skóry i problemy z sierścią, upośledzone wchłanianie, upośledzone trawienie, wymioty, wzrost patogenów jelitowych, wirusowe zakażenie przewodu pokarmowego, zapalenie jelita grubego, zapalenie żołądka i jelit (ostre i przewlekłe).

Powiedziała, że efekty nie zobaczę po tygodniu, ale po kilku tygodniach stosowania więc jeden worek 12kg nie starczy i potrzebne są dwa.

Koszt jednej paki to około 160zł, dwie to już 320zł + koszty wysyłki. Proszę o pomoc w zakupie takiej karmy, bo serce mnie boli kiedy patrzę jak Kora się męczy. Nie sądziłam, że będę musiała prosić o pomoc, ale niestety muszę. Zrobiłam zbiórkę na kwotę 400zł ponieważ doliczyłam także badanie krwi dla niej oraz prowizja dla platformy zbiórkowej. Nie stać mnie na testy alergiczne o czym weterynarz wie stąd zaczynamy od zmiany żywienia. Będę niesamowicie wdzięczna za pomoc.

Poniżej zdjęcia Kory zadrapań/ran/przerzedzenia sierści

Oczywiście wszelkie paragony tutaj będę wklejała oraz na bieżąco będę informowała o stanie obu piesków.

Bardzo wiele dla mnie znaczy wasza pomoc i będę naprawdę stokroć wdzięczna za nawet najdrobniejsze datki.

24.01.2018 Wizyta Riko u weterynarza. Jesteśmy pod kreską. Każdy inny człowiek by psa oddał, ja nie oddam Kory bo jest chora, bo wynikły problemy, ale wiem też że sama nie jestem w stanie sobie poradzić. Błagam o pomoc dla niej. Pomogliśmy jednemu psu, a drugiemu nie jesteśmy w stanie :(


Aktualności

  • Monika Korczak - awatar

    Monika Korczak

    28.01.18
    28.01.18

    Dziękujemy kochani za pomoc!. Szczególne podziękowania dla Pani Karoliny M. za wsparcie, życzliwość wpłaty i okazanie wielkiego serducha. W tygodniu jedziemy z Korą do weta jak tylko wpłyną pieniążki i będzie miała w końcu karmę ! Dziękujemy !

Monika Korczak - awatar

Monika Korczak

Organizator zbiórki

Wpłaty - 8

Karolina M - awatar
100
Karolina M
Karolina M - awatar
200
Karolina M
Karolina Markowska - awatar
70
Karolina Markowska
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Baśka - awatar
20
Baśka
Anonim - awatar
1
Anonim

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij