Zbiórka Chodzić pomóż mi - zdjęcie główne

Chodzić pomóż mi

35 300 zł  z 38 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 409 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Czerwonka - awatar

Katarzyna Czerwonka

Organizator zbiórki

Jesteśmy rodzicami  18 miesięcznej Rozalki, która urodziła się z wrodzoną wadą stóp. Obiema stopami końsko-szpotawymi. O wadzie dowiedziałam się w ciąży. Szybko zaczęłam szukać coś o tej wadzie jak się taka wadę  leczy, znalazłam stronę ponseti.pl.

I tam się przeczytałam, że dziecku zakłada się gips i co tydzień się go zmienia, każdy gips jest zakładany tak by odwieść stopę do prawidłowej pozycji, gdy stopa zaczyna już wyglądać tak jak być powinna, następuje przecięcie ścięgna Achillesa by jak najbardziej je wydłużyć następnie gips jest zakładany na 3 tyg, po zdjęciu ostatniego gipsu dziecku są zakładane specjalne buty, które dziecko nosić najpierw  23/h na dobę, przez pierwsze 3miesiace  następnie czas zostaje coraz bardziej skrócony  aż do tego momentu,że dziecku ubiera je  tylko na noc do spania. Taka szynę dziecko nosi do 5r.z

I już wiedziałam że będziemy Rozalke  leczyć u dobrego ortopedy w Poznaniu, (tam było nam najbliżej)   Rozi miała założone 11 gipsów zabieg podcięcia ścięgna Achillesa i kolejny gips na 3tygodnie. Łącznie w gipsie spędziła 14tygodni. Później noszenie szyny przez 23h na dobę, i ten czas stopniowo skracalismy.

Niestety nastąpił nawrót jednej stopy, ( stopa zaczęła chować się  z powrotem do środka) czasem tak bywa że, u niektórych dzieci tak się dzieje.. podjęliśmy leczenie że nawrót będziemy  leczyć u najlepszego ortopedy w Europie u Doz. Dr Christof Radler  w Wiedniu. Polecieliśmy na konsultacje dowiedzieć się jak będzie to wszystko wyglądało, zasada jest ta sama 2-3gipsy zmieniane co tydzień, zabieg przecięcia ścięgna Achillesa i kolejny gips na 3 tyg. 

Dziecko ma stopy tylko jedne nie możemy sobie pozwolić na eksperymenty w Polsce. 

Niestety koszty są dla nas ogromne i nie uzbieramy w tak krótkim czasie takiej sumy.

Zaczynamy 28czerwca .


Chcemy tak jak każdy rodzic, jak najlepszego startu dla naszego dziecka. Każdy rodzic pragnie, by jego dziecko mogło chodzić, biegać razem z innymi dziećmi, a bez Państwa pomocy może się to nie udać. Każda kwota ma dla Rozalki ogromne znaczenie, bo to przybliża ją do tego, że być może na swoje drugie urodziny postawi swój pierwszy samodzielny krok. A my rodzice, będziemy Wam wszystkim wdzięczni.Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Katarzyna Czerwonka - awatar

  Katarzyna Czerwonka

  15.07.2022
  15.07.2022

  Dostaliśmy kosztorys. Super. Miała być jedną noga robiona a będą dwie. Doktor powiedział że robi dwie bo ta druga ma za małe zgięcie grzbietowe i nie może tak tego zostawić i tez trzeba ją zrobić byśmy nie wracali znów tu za rok. Brakuje nam jeszcze 11 tys ZL Więc bardzo proszę o wpłaty operacja już 26 lipca Bardzo bardzo proszę

  Zdjęcie aktualizacji 98 279

Komentarze


 • Paula W - awatar

  Paula W

  06.08.2022
  06.08.2022

  Trzymajcie się, oby sie udało! Listopadowa ciocia

 • Agata - awatar

  Agata

  05.08.2022
  05.08.2022

  Powodzenia dziewczyny!!!

  • Katarzyna Czerwonka - awatar

   Katarzyna Czerwonka - Organizator zbiórki

   05.08.2022
   05.08.2022

   Dziękujemy:)

 • Asia - awatar

  Asia

  01.08.2022
  01.08.2022

  Dużo zdrowia!!!

 • Paulina - awatar

  Paulina

  01.08.2022
  01.08.2022

  Poszlo zdrowka

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.07.2022
  02.07.2022

  Dużo zdrówka :)

35 300 zł  z 38 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 409 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Czerwonka - awatar

Katarzyna Czerwonka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 409

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kamila - awatar
Kamila
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Milena - awatar
Milena
100
Joanna Łazarczyk - awatar
Joanna Łazarczyk
10
Teresa Sobczyk - awatar
Teresa Sobczyk
10
Dorota Haręza - awatar
Dorota Haręza
10
Gosia - awatar
Gosia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij