Zbiórka Krok do szczęścia - zdjęcie główne

Krok do szczęścia

15 301 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 284 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Jolanta Śliwińska - awatar

Jolanta Śliwińska

Organizator zbiórki

Mała uśmiechnięta istotka

Natalka przyszła na świat 12.09.2012r. Natura obdarzyła ją dodatkowym chromosomem - zespół Downa. Oprócz samego zespołu u Natalki zdiagnozowano niedoczynność tarczycy, znacznie obniżone napięcie mięśniowe oraz zaćmę wrodzoną oka prawego. Już w drugim miesiącu życia przeszła operację i od tamtej pory nosi soczewkę kontaktową oraz szkła korekcyjne. Pojawienie się Natalki w naszym życiu pomimo trudności i problemów, jakie niesie ze sobą zespół Downa, przewartościowało całe nasze życie. Choć niekiedy jest ciężko, a nawet bardzo i sił brakuje, to uśmiech, którym ta mała istotka obdarowuje nas każdego dnia jest lekarstwem na nasze trudy.

Zdjęcie opisu zbiórki Krok do szczęścia

Natalka nie chodzi jeszcze samodzielnie

Natalka jest rehabilitowana od 3 tygodnia życia metodą NDT Bobath, jest również objęta wszechstronną terapią: pedagogiczna, logopedyczna, muzykoterapia, rehabilitacja wzroku, hipoterapia. Córeczka jest pod stałą opieką specjalistów: endokrynologa, okulisty, genetyka, ortopedy, laryngologa,foniatry, neurologa. Na większość wizyt u lekarzy specjalistów uczęszczamy prywatnie ze względu na długie terminy oczekiwania w poradniach publicznych.

Z uwagi na dość znacznie obniżone napięcie mięśniowe, Natalka nie chodzi jeszcze samodzielnie.

Córeczka jest na diecie bezmlecznej i bezglutenowej, przyjmuje suplementy, które mają na celu poprawę jej rozwoju i funkcjonowania w społeczeństwie.

Zdjęcie opisu zbiórki Krok do szczęścia

Osiągnąć samodzielność

Dla lepszego funkcjonowania, Natalce potrzebna jest systematyczna i wszechstronna terapia, udział w turnusach rehabilitacyjnych i logopedycznych, stymulowanie różnymi bodżcami. Z uwagi na ogromne wydatki ponoszone na leczenie Natalki, nie jesteśmy w stanie pokryć kosztów chociażby jednego w roku turnusu, który mógłby poprawić funkcjonowanie naszej córeczki. Dlatego prosimy o wsparcie, dzięki któremu Natalka zrobi w końcu pierwszy krok.  

Zdjęcie opisu zbiórki Krok do szczęścia

Zwracamy się o pomoc!

Tak jak każdemu kochanemu rodzicowi nam również zależy na tym, aby Natalia rozwijała się tak szybko jak jej rówieśnicy!

Dlatego prosimy o wsparcie, dzięki któremu Natalka zrobi w końcu pierwszy krok.

Zdjęcie opisu zbiórki Krok do szczęściaZdjęcie opisu zbiórki Krok do szczęściaZdjęcie opisu zbiórki Krok do szczęściaZdjęcie opisu zbiórki Krok do szczęściaZdjęcie opisu zbiórki Krok do szczęściaZdjęcie opisu zbiórki Krok do szczęścia

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.01.2017
  16.01.2017

  🌹

 • slawek sokol - awatar

  slawek sokol

  15.01.2017
  15.01.2017

  zdrówka życzę

 • Iwcia - awatar

  Iwcia

  12.01.2017
  12.01.2017

  Jesteś sliczna Natalko. Samych dobrych i pięknych dni Ci życzę.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.01.2017
  04.01.2017

  powodzenia Natalko!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.01.2017
  04.01.2017

  Zycze wszystkiego dobrego!

15 301 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 284 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Jolanta Śliwińska - awatar

Jolanta Śliwińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 284

Nika - awatar
Nika
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
424
DarekK - awatar
DarekK
20
slawek sokol - awatar
slawek sokol
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Dora - awatar
Dora
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
mrciups - awatar
mrciups
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij