Pomóż nam pomagać!

560 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób

Jedno Serce Nie Da Rady

Kochani, nasza fundacja dla zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady ma pod opieką około setki psów i kotów. Działamy na Podlasiu, gdzie zwłaszcza na terenach wiejskich wciąż częste jest trzymanie psów na krótkich łańcuchach, bez budy, karmionych osypką… Gdzie wciąż często, zwłaszcza suki i szczeniaki, wyrzucane są w workach do lasu, gdzie sterylizacja nie jest zasadą, a wyjątkiem. Staramy się to zmieniać – poprzez wyłapywanie zwierząt do sterylizacji, poprawę warunków ich bytowania, poszukiwanie im nowych dobrych domów, leczenie. 

Przeprowadzamy interwencje, wierzcie, że widok widzianych w ich trakcie zwierząt nie daje potem spokojnie zasnąć… Podczas ostatniej interwencji odebraliśmy 6 psów, które nigdy nie były na podwórku, siedziały w zamkniętym pokoju we własnych odchodach.

Ta interwencja pokazała, że brakuje nam stosownego sprzętu. Bardzo potrzebujemy kontenerów do przewozu zwierząt oraz klatek kennelowych. Potrzebujemy też klatek-pułapek do wyłapywania bezdomnych kotów do sterylizacji.

Bardzo prosimy o pomoc w zakupie sprzętu. Ze swojej strony zapewniamy, że ta inwestycja na pewno nie pójdzie na marne. Z pewnością pomoże w ratowaniu niejednego zwierzaka i pozwoli ograniczyć populację bezdomnych psów i kotów.

Pomóżcie nam pomagać, bo przecież JEDNO SERCE NIE DA RADY!

Zdjęcie opisu zbiórki Pomóż nam pomagać!Zdjęcie opisu zbiórki Pomóż nam pomagać!Zdjęcie opisu zbiórki Pomóż nam pomagać!Zdjęcie opisu zbiórki Pomóż nam pomagać!Zdjęcie opisu zbiórki Pomóż nam pomagać!Zdjęcie opisu zbiórki Pomóż nam pomagać!Zdjęcie opisu zbiórki Pomóż nam pomagać!Zdjęcie opisu zbiórki Pomóż nam pomagać!Zdjęcie opisu zbiórki Pomóż nam pomagać!Zdjęcie opisu zbiórki Pomóż nam pomagać!Zdjęcie opisu zbiórki Pomóż nam pomagać!Zdjęcie opisu zbiórki Pomóż nam pomagać!

Komentarze


  • Justyna - awatar

    Justyna

    12.06.2016
    12.06.2016

    Jesteście WIELCY, ogromny szacunek i podziękowania za to co robicie

560 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób

Wpłaty: 14

Agnieszka - awatar
Agnieszka
30
Anna - awatar
Anna
150
Adam - awatar
Adam
100
Natalia - awatar
Natalia
20
Karina - awatar
Karina
10
Grażyna - awatar
Grażyna
20
Paulina - awatar
Paulina
5
Justyna - awatar
Justyna
100
Iwona - awatar
Iwona
10
Katarzyna - awatar
Katarzyna
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij