Zbiórka Reks potrzebuje wsparcia - zdjęcie główne

Reks potrzebuje wsparcia

2 665 zł  z 9 213 zł (Cel)
Wpłaciły 84 osoby

Niestety okres wakacyjny to w ciągu roku NAJTRUDNIEJSZY dla nas czas.

Prosimy o pomoc w opłaceniu faktury!

Adopcje stoją, zalewa nas lawina maleńkich kociaków- pod opieką mamy 50 maleńkich kotków – efektów braku sterylizacji. Oprócz tego około 30 dorosłych kotów. Udostępniamy grzecznościowo ogłoszenia o pojawiających się kociakach.

Wakacje to dla niektórych zwierząt czas, w którym ich życie wywróciło się do góry nogami a dla nas to czas smutku i bezsilności.

Niestety brakuje nam środków finansowych na opłacenie faktur, na utrzymanie  kociaków, na jeżdżenie na interwencje,  nie mówiąc już o braku sił.

Wakacje to czas wspomożonych sterylizacji.

My na co dzień pracujemy – pomagamy zwierzakom charytatywnie i poświęcamy zwierzakom każdą wolną chwilę, często zaniedbując nasze rodziny. 

Prosimy Państwa o wsparcie naszych działań, o UDOSTĘPNIANIE naszych postów. Prosimy również o domy tymczasowe.

Zbiórkę ustawiamy na 9213 zł – tylu mamy fanów na FB. 

Jeśli każdy wpłaci choć 1 zł zbierzemy kwotę, która wystarczy nam na opłacenie  faktury i na zakup paliwa i leków dla naszych podopiecznych

-------------------------------------------------------------------------------------

Wszystkie działania interwencyjne prowadzimy dzięki Państwa wsparciu. 

Reks pomaga nie tylko zwierzakom z terenu Malborka. Działamy interwencyjnie, pomagamy potrzebującym dojeżdżając nawet 50 km,pod naszą opiekę w ostatnim czasie trafiły nawet psy, które przebyły setki km do Malborka.

 Kastrujemy i pomagamy w leczeniu adoptowanym od nas psom i kotom. Ratujemy, leczymy, dokarmiamy i pomagamy potrzebującym zwierzakom. Pomagamy również innym w szukaniu domów dla zwierząt, które nie są pod naszą opieką. 

Edukujemy dzieci, propagujemy temat kastracji i sterylizacji. 

Dzięki Państwu możemy RATOWAĆ i POMAGAĆ! 

 Dziękujemy, że jesteście z REKSEM.

Szczegóły, nasze działania, zwierzaki do adopcji

https://web.facebook.com/MalborskieStowarzyszenieReks/


Aktualizacje


  • Malborskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt REKS - awatar

    Malborskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt REKS

    25.11.2018
    25.11.2018

    W imieniu naszych podopiecznych BARDZO dziękujemy za każdą wpłaconą złotówkę <3

2 665 zł  z 9 213 zł (Cel)
Wpłaciły 84 osoby

Wpłaty: 84

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Dla Tosi - awatar
Dla Tosi
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anna Kucińska - awatar
Anna Kucińska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Joanna - awatar
Joanna
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij