Zbiórka Reks potrzebuje wsparcia - zdjęcie główne

Reks potrzebuje wsparcia

2 665 zł  z 9 213 zł (Cel)
Wpłaciły 84 osoby
Zbiórka zakończona Udostępnij
 

Niestety okres wakacyjny to w ciągu roku NAJTRUDNIEJSZY dla nas czas.

Prosimy o pomoc w opłaceniu faktury!

Adopcje stoją, zalewa nas lawina maleńkich kociaków- pod opieką mamy 50 maleńkich kotków – efektów braku sterylizacji. Oprócz tego około 30 dorosłych kotów. Udostępniamy grzecznościowo ogłoszenia o pojawiających się kociakach.

Wakacje to dla niektórych zwierząt czas, w którym ich życie wywróciło się do góry nogami a dla nas to czas smutku i bezsilności.

Niestety brakuje nam środków finansowych na opłacenie faktur, na utrzymanie  kociaków, na jeżdżenie na interwencje,  nie mówiąc już o braku sił.

Wakacje to czas wspomożonych sterylizacji.

My na co dzień pracujemy – pomagamy zwierzakom charytatywnie i poświęcamy zwierzakom każdą wolną chwilę, często zaniedbując nasze rodziny. 

Prosimy Państwa o wsparcie naszych działań, o UDOSTĘPNIANIE naszych postów. Prosimy również o domy tymczasowe.

Zbiórkę ustawiamy na 9213 zł – tylu mamy fanów na FB. 

Jeśli każdy wpłaci choć 1 zł zbierzemy kwotę, która wystarczy nam na opłacenie  faktury i na zakup paliwa i leków dla naszych podopiecznych

-------------------------------------------------------------------------------------

Wszystkie działania interwencyjne prowadzimy dzięki Państwa wsparciu. 

Reks pomaga nie tylko zwierzakom z terenu Malborka. Działamy interwencyjnie, pomagamy potrzebującym dojeżdżając nawet 50 km,pod naszą opiekę w ostatnim czasie trafiły nawet psy, które przebyły setki km do Malborka.

 Kastrujemy i pomagamy w leczeniu adoptowanym od nas psom i kotom. Ratujemy, leczymy, dokarmiamy i pomagamy potrzebującym zwierzakom. Pomagamy również innym w szukaniu domów dla zwierząt, które nie są pod naszą opieką. 

Edukujemy dzieci, propagujemy temat kastracji i sterylizacji. 

Dzięki Państwu możemy RATOWAĆ i POMAGAĆ! 

 Dziękujemy, że jesteście z REKSEM.

Szczegóły, nasze działania, zwierzaki do adopcji

https://web.facebook.com/MalborskieStowarzyszenieReks/


Aktualizacje


  • Malborskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt REKS - awatar

    Malborskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt REKS

    25.11.2018
    25.11.2018

    W imieniu naszych podopiecznych BARDZO dziękujemy za każdą wpłaconą złotówkę <3

2 665 zł  z 9 213 zł (Cel)
Wpłaciły 84 osoby
Zbiórka zakończona Udostępnij
 

Wpłaty: 84

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Dla Tosi - awatar
Dla Tosi
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anna Kucińska - awatar
Anna Kucińska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Joanna - awatar
Joanna
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij