Zbiórka Pomoc sąsiadom po pożarze PŁOCK - zdjęcie główne

Pomoc sąsiadom po pożarze PŁOCK

3 402 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 71 osób
Maciek Kalaszczyński - awatar

Maciek Kalaszczyński

Organizator zbiórki

W dniu 14/04/2020 podczas spaceru z psem zauważyłem kłęby dymu na swojej ulicy. W tle były już syreny straży pożarnej. Szybko pobiegłem w kierunku pożaru i niestety okazało się najgorsze... Pali się dom naszych sąsiadów, przyjaciół rodziny.

Ich dom jest stary, ma bardzo dużo elementów drewnianych więc ogień rozprzestrzeniał się bardzo szybko. Wszystko zaczęło się od dachu, gdzie był termostat na którym poszło spięcie. Cała akcja od rozpoczęcia pożaru do ugaszenia trwała maksymalnie 20 minut. Pochwała i podziękowania dla Strażaków za bardzo szybką pomoc. Niestety cały strych uległ zniszczeniu. Ogień zaczął przechodzić na dach sąsiadki (domy szeregowe), ale na szczęście od razu został ugaszony. Niestety ogień zdążył wejść też do części mieszkalnej, gdzie też wyrządził spore szkody. Niestety na chwilę obecną dom nie nadaje się do zamieszkania, ponieważ wszystko jest okopcone, śmierdzi oraz zalane po gaszeniu.

Pani Wanda oraz Pan Grzegorz zawsze każdemu pomagali. Kto do nich z czymś przyszedł - od razu służyli pomocą. Mimo wieku (starsze małżeństwo na emeryturze) Pan Grzegorz pomagał sąsiadom nawet w remoncie domu. Nie są to ludzie bogaci, a pilnie potrzebują pomocy. Dach jest już naprawiany - prowizorycznie, aby chronić to co jest odsłonięte na czynniki pogodowe.

Pomóżmy im w tej ciężkiej sytuacji. Sami nie zdziałamy nic, ale razem możemy wiele. Liczy się każda złotówka, każdy grosz - szczególnie teraz w czasach koronawirusa. Jeżeli nie możesz pomóc finansowo to proszę udostępnij zrzutkę dalej na mediach społecznościowych - to nic nie kosztuje poza minutą twojego czasu. Skoro poświęciłeś już kilka minut żeby to przeczytać to udostępnij proszę.


Dziękuję za wszystkie wpłaty Darczyńcom. Jesteśmy o krok bliżej, ale nie możemy zwalniać ani się poddawać! Dobro zawsze wraca!

Aktualizacje


 • Maciek Kalaszczyński - awatar

  Maciek Kalaszczyński

  21.04.2020
  21.04.2020

  Ogromne podziękowania dla gazety PetroNews za wsparcie! http://petronews.pl/pozar-zniszczyl-dom-plocczan-potrzebna-jest-pomoc/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook&fbclid=IwAR3XLIdzERKcqkJzZ28wOvSBlFvJHstZ8BxBq3QsphGCpVSCgf-xow3wsbw

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.04.2020
  18.04.2020

  Życzę powodzenia!

3 402 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 71 osób
Maciek Kalaszczyński - awatar

Maciek Kalaszczyński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 71

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Danuta Papieżyńska - awatar
Danuta Papieżyńska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij