Zbiórka Pompa insulinowa dla Adasia - zdjęcie główne

Pompa insulinowa dla Adasia

15 354 zł  z 16 999 zł (Cel)
Wpłaciło 210 osób

Jesteśmy Fundacją, która ma pod swoją opieką głównie dzieci chore na cukrzycę typu 1.  Dzięki pomocy udało nam się kupić już kilka pomp insulinowych.

 Czas na ADASIA!!!

Adam Czapla to pełen energii 7 latek. W grudniu 2014 zdiagnozowano u niego cukrzycę typu pierwszego. Od tego czasu jest on zmuszony do codziennego przyjmowania insuliny poprzez iniekcję. Insulinę będzie przyjmował do końca życia, co wiąże się z kosztami z wiązanymi z zakupem niezbędnych leków i materiałów. Aby nie doprowadzić do powikłań, musimy mierzyć poziom cukru ok 12 razy na dobę . Jest to niezbędne, ponieważ stan hiperglikemii (bardzo wysoki poziom cukru) oraz hipoglikemia (bardzo niski poziom cukru ) zagrażają jego życiu i przedłużenie się tych stanów może doprowadzić do śpiączki lub zgonu. 

Badanie glikemii wykonuje się poprzez nakłucie opuszków palców i badaniu poziomu cukru przy pomocy glukometru. Badanie takie wykonujemy także w nocy , 7 dni w tygodniu. Tak częste nakłucia bardzo ranią małe paluszki chłopca. Rozwiązaniem na to jest zakup specjalistycznej pompy insulinowej sprzężonej z ciągłym monitoringiem glikemii. Taki system umożliwia stały nadzór nad glikemią Adasia, pokazując na wyświetlaczu aktualny stan glukozy we krwi. Dodatkowo, co jest bardzo ważne, potrafi zapobiec stanom hipoglikemii, zawczasu wyłączając dostarczanie insuliny. To jest ogromna przewaga takiego systemu, ponieważ chłopczyk nie odczuwa stanów niskiego cukru. Dla domowego budżetu rodziców jest to ogromna suma i nie są w stanie go sfinansować Dlatego zawracam się z prośbą o dofinansowanie zakupu takiego sprzętu.


Fundacja Maxima Dzieciom

ul. Kilińskiego 49

42-200 Częstochowa 

KRS 0000484571


Maja Kolesińska

tel.531 377 762

e-mail. [email protected]

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.06.2017
  24.06.2017

  Mariola

 • Szymon - awatar

  Szymon

  22.06.2017
  22.06.2017

  Dajmy jeszcze coś od siebie :)

 • słodziki - awatar

  słodziki

  11.06.2017
  11.06.2017

  Kochani juz coraz bliżej !! Musi się udać !!!!

 • Rafał Mazur - awatar

  Rafał Mazur

  10.06.2017
  10.06.2017

  Razem mozemy wszystko...

 • M.M. - awatar

  M.M.

  10.06.2017
  10.06.2017

  Powodzenia.

15 354 zł  z 16 999 zł (Cel)
Wpłaciło 210 osób

Wpłaty: 210

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Monika Rychłowska - awatar
Monika Rychłowska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
FORC RAFAŁ - awatar
FORC RAFAŁ
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij