Zbiórka Pompa insulinowa dla Maksa - zdjęcie główne

Pompa insulinowa dla Maksa

21 600 zł  z 21 500 zł (Cel)
Wpłaciło 151 osób
Katarzyna Goc - awatar

Katarzyna Goc

Organizator zbiórki

Cześć jestem Maks, mam 10 lat. Uwielbiam sport zwłaszcza piłkę nożną, bardzo lubię skakać na trampolinie, jeździć na rowerze i hulajnodze.

Mam psa Gacusia i kota Mruczka, chłopaki czasem się kłócą, ale też lubią się bawić. Moja mama mówi, że każda ich zabawa to komiczne przedstawienie 😊  Datę 29 października 2021 r. będę pamiętał zawsze… Po powrocie ze szkoły, mam powiedziała, że musimy pojechać do przychodni bo niepokoi ją, że piję więcej i często biegam do toalety.

Powiedziała, iż w przychodni będą musieli zbadać mi cukier, nigdy nie miałem tego badania, poczułem bardzo duży strach i przerażenie, płakałem przez całą drogę, nie chciałem wejść do środka. W gabinecie pani doktor próbowała mnie uspokoić, ale ja tak bardzo się bałem…

Jak się okazało samo pobranie krwi nie było takie straszne jak to, co wydarzyło się później, poziom cukru 440 mg/dcl, pani doktor powiedziała, że pilnie musimy zgłosić się do szpitala ☹

Moja mama poprosiła o jeszcze jedną próbę poziomu cukru (chyba miała nadzieje, że wcześniejsza była pomyłką), ale niestety to nie była pomyłka.

W ciągu 2 godzin byliśmy już w szpitalu. Bardzo się bałem, dużo badań, chciałem jak najszybciej wrócić do domu. Jednak po pewnym czasie przyszła pani doktor i powiedziała, że musimy zostać w szpitalu. To był bardzo trudny czas, dowiedziałem się, że jestem chory mam cukrzycę typu 1, już nigdy nie będzie tak jak było☹ wszystko stanęło na głowie.

Mama musi wyliczać ilość węglowodanów jaka jest w każdym moim posiłku, a ja zanim zjem muszę podać sobie insulinę. Dodatkowo często muszę badać poziom cukru, aby pilnować by nie był on zbyt niski, ale też zbyt wysoki.

Boję się niskich cukrów, zwłaszcza w nocy gdyż wiem, że mogę się nie obudzić…

Pani doktor powiedziała, że jest pompa, która pomaga w utrzymaniu poziomów i nie dopuszcza, aby cukier przekraczał swoje granice.
Pompa, którą mam teraz to bardzo podstawowy model, który nie pozwala mi na zbyt wiele swobody. Dlatego wraz z całą rodziną marzymy o tym, żebym mógł skorzystać z możliwości jakie daje pompa MiniMed 780G.
Dzięki niej będę mógł bez stresu iść spać, chodzić do szkoły, bawić się z kolegami, wrócić na treningi mojej piłki nożnej. No i co najważniejsze spędzać czas z moimi zwierzakami, nie martwiąc się czy nie zapomnę zmierzyć poziomu. Szkoda, że zwierzaki nie potrafią mówić, słyszałbym wtedy:
Maks zbadaj cukier !!! 😊

Zakup pompy to bardzo duży koszt, bardzo proszę pomóż mi, podaruj małą cegiełkę, dla mnie będzie ona wielkim darem. Koszt pompy oraz dodatkowych akcesoriów potrzebnych do jej funkcjonowania to 20 000 zł. Kwota ogromna, ale wiem, że razem możemy dać radę. Pompa MiniMed 780G będzie dla mnie nowym startem i wielką pomocą w walce z cukrzycą.

Ostateczna kwota zbiórki została ustalona na kwotę 21 500 zł.  20 000 zł to koszt zakupu pompy a 1 500 zł to kwota, która pokryję prowizję pobieraną przez stronę pomagam.pl.

Dziękuję wszystkim za okazaną pomoc.

Maksymilian


Aktualizacje


 • Katarzyna Goc - awatar

  Katarzyna Goc

  08.12.2021
  08.12.2021

  Kochani!!! Z całego serduszka dziękujemy!!! Jesteście wspaniali, w ciągu zaledwie kilku dni udało się zebrać całą kwotę potrzebną na zakup nowej pompy. Otrzymaliśmy ogromny prezent- NADZIEJĘ, że życie naszego dziecka pomimo tak trudnego doświadczenia będzie mogło być łatwiejsze. Czekamy teraz na pompę i termin jaki szpital wyznaczy na podpięcie sprzętu. Pozdrawiamy ciepło ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Zdjęcie aktualizacji 83 528

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.11.2021
  29.11.2021

  Zyczymy samych dobrych cukrow pozdrawiamy

 • Sylwia - awatar

  Sylwia

  27.11.2021
  27.11.2021

  Dasz radę Maks!

 • Milena Gołos - awatar

  Milena Gołos

  27.11.2021
  27.11.2021

  Damy radę Maks♥️

21 600 zł  z 21 500 zł (Cel)
Wpłaciło 151 osób
Katarzyna Goc - awatar

Katarzyna Goc

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 151

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Milena - awatar
Milena
60
Frelek Emilia - awatar
Frelek Emilia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Renata - awatar
Renata
20
Anna - awatar
Anna
100
Gwiazdor - awatar
Gwiazdor
10
Śnieżynka - awatar
Śnieżynka
20
Święty Mikołaj - awatar
Święty Mikołaj
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij