Zbiórka Pomoc po pożarze w Starym Sączu - miniaturka zdjęcia

Pomoc po pożarze w Starym Sączu Jak założyć taką zbiórkę?

Pomoc po pożarze w Starym Sączu

12 268 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 129 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Błażej Targosz - awatar

Błażej Targosz

Organizator zbiórki

W czwartek 28 stycznia br. (w Starym Sączu) wybuchł pożar, który zniszczył zakład pracy Czesława Poręby. To człowiek, który nigdy nie odmawia pomocy. Między innymi nieustanie wspiera budowę nowego kościoła pw. Św. Jana Chrzciciela w Nowym Sączu. Wspiera wszelkie akacje charytatywne i je często organizuje. Tym razem On potrzebuje naszej pomocy. Wesprzyjmy Go naszym dobrym sercem. Zachęcamy do uczestniczenia w zbiórce. Jeśli ktoś nie może wesprzeć finansowo to prosimy o udostępnienie tej informacji żeby dotarła do jak największej liczby potencjalnych darczyńców.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Rafał Robakowski - awatar

    Rafał Robakowski

    06.09.2021
    06.09.2021

    Wiem ci to znaczy również spalił mi się dom , warto pomagać

12 268 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 129 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Błażej Targosz - awatar

Błażej Targosz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 129

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Beata Feldmann - awatar
Beata Feldmann
20
Rafał Robakowski - awatar
Rafał Robakowski
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Helena Makowska - awatar
Helena Makowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Witold Marton-Domeyko - awatar
Witold Marton-Domeyko
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij