Zbiórka Wesprzyj bezpłatne porady prawne - zdjęcie główne

Wesprzyj bezpłatne porady prawne

1 746 zł  z 14 400 zł (Cel)
Wpłaciły 84 osoby

Patrzymy władzy na ręce i wspieramy mieszkańców w działaniach na rzecz ich najbliższego otoczenia – tym właśnie zajmujemy się od 14 lat w Stowarzyszeniu Bona Fides. 


Aby nasze działania były skuteczne niezbędna jest pomoc prawnika, który przygotowuje pisma procesowe,zawiadomienia, skargi, ale także doradza mieszkańcom, w jaki sposób skutecznie korzystać z przysługujących im praw.


Czego możesz od nas oczekiwać?


Tylko w 2016 r. prawnik stowarzyszenia bezpłatnie wspierał mieszkańców lub działał w interesie publicznym w ponad 100 różnych sprawach:


Od wniosków i petycji dotyczących wybudowania nowego parkingu, placu zabaw, remontu nowego chodnika czy ogrodzenia w przedszkolu, po skargi i zawiadomienia do sądów i innych organów państwowych, jak Regionalna Izba Obrachunkowa czy Urząd Zamówień Publicznych.


Od niewielkich wsi, jak Dębniak, Nowy Gierałtów czy Tarnowska Wola, po duże miasta, jak Katowice, Mysłowice czy Ruda Śląska.


Dlaczego prosimy Cię o wsparcie?


Chcemy zachować bezstronność i niezależność, dlatego nie realizujemy projektów finansowanych przez władze lokalne. Pracy prawnika nie chcemy finansować również z żadnych pieniędzy publicznych. Aby kontynuować naszą pracę potrzebujemy więc wsparcia osób i podmiotów prywatnych.


Jak możesz nas wesprzeć?


Pomóż w finansowaniu naszej poradni prawnej, wpłacając dowolną kwotę na jej rzecz. Dla Ciebie pomoc naszego prawnika jest bezpłatna, ale jego praca to realny koszt. Żeby móc mu zapłacić za jego pracę i prowadzić nasze działania potrzebujemy jedynie 1200 zł miesięcznie (14400 zł rocznie).


WESPRZYJ NASZE DZIAŁANIA. WPŁAĆ DOWOLNĄ KWOTĘ, ABYŚMY MOGLI DALEJ POMAGAĆ I DZIAŁAĆ W INTERESIE MIESZKAŃCÓW I MIESZKANEK!


UWAGA: Pieniądze zbieramy do 15 stycznia 2017 r.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.11.2016
  29.11.2016

  Trzymam kciuki, żeby wam się udało.

 • Adrian Szymura - awatar

  Adrian Szymura

  14.11.2016
  14.11.2016

  :)

 • Grzegorz WItecki - awatar

  Grzegorz WItecki

  14.11.2016
  14.11.2016

  Trzymam kciuki, żeby wam się udało!!!

  • Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej BONA FIDES - awatar

   Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej BONA FIDES - Organizator zbiórki

   14.11.2016
   14.11.2016

   Dziękujemy:)

1 746 zł  z 14 400 zł (Cel)
Wpłaciły 84 osoby

Wpłaty: 84

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Emilka Mazgaj - awatar
Emilka Mazgaj
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Jakub Bochen - awatar
Jakub Bochen
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Michalina Szewczyk - awatar
Michalina Szewczyk
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij