Zbiórka Postawić Karolinę na nogi!!! - zdjęcie główne

Postawić Karolinę na nogi!!!

25 046 zł  z 24 000 zł (Cel)
Wpłaciły 524 osoby
Sylwia Borowiecka - awatar

Sylwia Borowiecka

Organizator zbiórki

Witam serdecznie,

Niniejsza zbiórka jest organizowana dla mojej przyjaciółki Karoliny Erwart.

Karolina to 29 letnia dziewczyna, która jest radosna i pełna życia. Zawodowo jest psychologiem i położną, kocha swoja prace i bardzo się w nią angażuje jest zawsze gotowa do niesienia pomocy każdemu kto jej potrzebuje. 

Teraz przyszedł czas żebyśmy to my jej pomogli. 08.04.2018 r. jej świat wywrócił się do góry nogami. W wyniku wypadku motocyklowego doznała poważnych obrażeń w tym niestabilnego złamania miednicy i uszkodzenia panewki stawu biodrowego. Po kilku operacjach i kilku tygodniach spędzonych w szpitalu nadszedł czas na rehabilitacje. Aktualnie Karolina nie jest w stanie samodzielnie siadać a tym bardziej chodzić. Droga do osiągnięcia ponownej samodzielności i sprawności fizycznej jest bardzo długa i kosztowna. Niestety rehabilitacja w ramach NFZ przewiduje tylko 8 tyg pobytu w ośrodku rehabilitacyjnym a czas oczekiwania na nią wynosi ok 2-3 miesięcy. Jedyna możliwością w tej chwili jest pobyt w prywatnym ośrodku która niesie za sobą bardzo duże koszty w wysokości 12 000 zł miesięcznie.  

Stąd moja prośba o pomoc i wpłacenie choćby złotówki która pomoże Karolinie w powrocie do normalnego aktywnego życia.

Dziękuję za każdą pomoc w imieniu Karoliny, jej rodziny i moim własnym.

Wierzę, że razem damy radę i postawimy Karolinę na nogi....

Aktualizacje


 • Sylwia Borowiecka - awatar

  Sylwia Borowiecka

  26.07.2018
  26.07.2018

  Mam dobre wieści. Karola jest juz coraz bardziej samodzielna. Stawia o wiele wiecej kroków i jest pełna sił. Prowadzona systematycznie rehabilitacja przynosi widoczne efekty, które cieszą wszystkich. Pracy jest jeszcze wiele, ale droga wyglada optymistycznie. Regeneracja młodego organizmu plus zajecia z fizjoterapeutami stawiają Karolinę na nogi. W imieniu Karoli i jako świadek jej powrotu do formy - Dziekujemy Wam za wsparcie i każdą pomoc.

Komentarze


 • Dawna koleżanka - awatar

  Dawna koleżanka

  23.06.2018
  23.06.2018

  Mam szczerą nadzieję, że szybko dojdziesz do zdrowia i na nowo będziesz mogła cieszyć się pełną sprawnością. Nasze drogi rozeszły się dawno temu, ale pamiętam Cię jako niezwykle energetyczną, pozytywną i chętną do wszelkiego działania. Zarówno mnie jak i moją Rodzinę niezmiernie poruszył twój wypadek. Teraz trzymamy mocno kciuki byś jak najszybciej mogła wrócić do tego co kochasz.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.06.2018
  05.06.2018

  Szybkiego powrotu do zdrowia życzę i dużo siły, byś dalej pięknie mogła nieść pomoc tym najmniejszym!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.05.2018
  28.05.2018

  Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.05.2018
  27.05.2018

  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.05.2018
  26.05.2018

  Szybkiego powrotu do zdrowia!

25 046 zł  z 24 000 zł (Cel)
Wpłaciły 524 osoby
Sylwia Borowiecka - awatar

Sylwia Borowiecka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 524

Dawna koleżanka - awatar
Dawna koleżanka
30
Klaudia - awatar
Klaudia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Hela - awatar
Hela
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Michał - awatar
Michał
100
Rafał J - awatar
Rafał J
100
Agaa - awatar
Agaa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij