Zbiórka Postawić Karolinę na nogi!!! - zdjęcie główne

Postawić Karolinę na nogi!!!

25 046 zł z 24 000 zł (Cel)
Wpłaciły 524 osoby
Sylwia Borowiecka - awatar

Sylwia Borowiecka

Organizator zbiórki

Witam serdecznie,

Niniejsza zbiórka jest organizowana dla mojej przyjaciółki Karoliny Erwart.

Karolina to 29 letnia dziewczyna, która jest radosna i pełna życia. Zawodowo jest psychologiem i położną, kocha swoja prace i bardzo się w nią angażuje jest zawsze gotowa do niesienia pomocy każdemu kto jej potrzebuje. 

Teraz przyszedł czas żebyśmy to my jej pomogli. 08.04.2018 r. jej świat wywrócił się do góry nogami. W wyniku wypadku motocyklowego doznała poważnych obrażeń w tym niestabilnego złamania miednicy i uszkodzenia panewki stawu biodrowego. Po kilku operacjach i kilku tygodniach spędzonych w szpitalu nadszedł czas na rehabilitacje. Aktualnie Karolina nie jest w stanie samodzielnie siadać a tym bardziej chodzić. Droga do osiągnięcia ponownej samodzielności i sprawności fizycznej jest bardzo długa i kosztowna. Niestety rehabilitacja w ramach NFZ przewiduje tylko 8 tyg pobytu w ośrodku rehabilitacyjnym a czas oczekiwania na nią wynosi ok 2-3 miesięcy. Jedyna możliwością w tej chwili jest pobyt w prywatnym ośrodku która niesie za sobą bardzo duże koszty w wysokości 12 000 zł miesięcznie.  

Stąd moja prośba o pomoc i wpłacenie choćby złotówki która pomoże Karolinie w powrocie do normalnego aktywnego życia.

Dziękuję za każdą pomoc w imieniu Karoliny, jej rodziny i moim własnym.

Wierzę, że razem damy radę i postawimy Karolinę na nogi....

Aktualności


 • Sylwia Borowiecka - awatar

  Sylwia Borowiecka

  26.07.18
  26.07.18

  Mam dobre wieści. Karola jest juz coraz bardziej samodzielna. Stawia o wiele wiecej kroków i jest pełna sił. Prowadzona systematycznie rehabilitacja przynosi widoczne efekty, które cieszą wszystkich. Pracy jest jeszcze wiele, ale droga wyglada optymistycznie. Regeneracja młodego organizmu plus zajecia z fizjoterapeutami stawiają Karolinę na nogi. W imieniu Karoli i jako świadek jej powrotu do formy - Dziekujemy Wam za wsparcie i każdą pomoc.

Komentarze


 • Dawna koleżanka - awatar

  Dawna koleżanka

  23.06.18
  23.06.18

  Mam szczerą nadzieję, że szybko dojdziesz do zdrowia i na nowo będziesz mogła cieszyć się pełną sprawnością. Nasze drogi rozeszły się dawno temu, ale pamiętam Cię jako niezwykle energetyczną, pozytywną i chętną do wszelkiego działania. Zarówno mnie jak i moją Rodzinę niezmiernie poruszył twój wypadek. Teraz trzymamy mocno kciuki byś jak najszybciej mogła wrócić do tego co kochasz.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.06.18
  05.06.18

  Szybkiego powrotu do zdrowia życzę i dużo siły, byś dalej pięknie mogła nieść pomoc tym najmniejszym!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.05.18
  28.05.18

  Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.05.18
  27.05.18

  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.05.18
  26.05.18

  Szybkiego powrotu do zdrowia!

25 046 zł z 24 000 zł (Cel)
Wpłaciły 524 osoby
Sylwia Borowiecka - awatar

Sylwia Borowiecka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 524

Dawna koleżanka - awatar
Dawna koleżanka
30
Klaudia - awatar
Klaudia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Hela - awatar
Hela
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Michał - awatar
Michał
100
Rafał J - awatar
Rafał J
100
Agaa - awatar
Agaa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij