Zbiórka Walczę z rakiem, pomóż mi wygrać - miniaturka zdjęcia

Walczę z rakiem, pomóż mi wygrać

Walczę z rakiem, pomóż mi wygrać

212 399 zł z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 833 osoby
Wpłać teraz
 
Włodzimierz Korza - awatar

Włodzimierz Korza

Organizator zbiórki

Walczę z rakiem, pomóż mi wygrać.

Oczy zalały mi się łzami. W głowie widziałam moją wspaniałą trójeczkę. To było jak przyśpieszony film, trwało zaledwie kilka sekund, ale widziałam wszystko dokładnie...

Od pieluszek, przez przedszkole aż do dziś. Widziałam ich w przyszłości, jak kończą szkołę, odbierają świadectwa maturalne. Widziałam, jak kończą studia, stają przed ołtarzem. Przeżywają najważniejsze chwile w swoim życiu z najbliższymi u boku. Jest z nimi tata, są babcie, dziadkowie, są wujkowie, ciotki, kuzyni, kuzynki... Tylko mnie tam nie ma...

“Wiem, że ma Pani trójkę dzieci, ale nie będę Pani oszukiwać. Tylko przedłużamy życie”.

To był ten moment. Właśnie wtedy całe życie przeleciało mi przed oczami i zobaczyłam przyszłość moich dzieci beze mnie. To było dokładnie 12 września 2019 roku w czasie konsultacji onkologicznej. Wtedy już wiedziałam, że mam raka. Zdiagnozowali go miesiąc wcześniej. Jednak dopiero wtedy otrzymałam szczegółowe badania. Dopiero wtedy dowiedziałam się, że mam potrójnie ujemnego raka piersi z przerzutami do płuc. Najbardziej agresywnego, z najgorszymi rokowaniami. Czwarte, ostatnie stadium choroby. Leczenie paliatywne...

Po prawie roku jesteśmy w USA, w Stanford, w najlepszym miejscu, do jakiego mogliśmy trafić. Jesteśmy tu dzięki darom ludzi o złotych sercach.

Jestem w trakcie terapii testowej połączonej z immunoterapią. To leczenie daje mi szansę na życie, na kolejne lata. Terapia na szczęście jest bezpłatna, wszelkie koszty pokrywa producent leku. Jest to dla nas znacznym ułatwieniem, lecz koszty to nie tylko leczenie... 

Ze względu na częstotliwość wizyt (tych przewidzianych i tych nieprzewidzianych) jestem zmuszona być tu na miejscu, w Kalifornii. Są ze mną mój mąż i moje kochane dzieciaki. Nie wyobrażam sobie być tutaj bez nich, bo nie wiem ile czasu mi z nimi pozostało.

Codzienne życie, dojazdy, leki, opatrunki. To wszystko kosztuje. Dzięki dobrym ludziom możemy tutaj być, ale terapia jeszcze potrwa. Ile dokładnie? Co najmniej 8 miesięcy, ale ile finalnie, tego nie wiemy. Natomiast już teraz wiemy, że na cały pobyt nie wystarczy nam pieniędzy. Mamy środków na zaledwie 2-3 miesiące, a terapia może potrwać nawet rok.

Obecnie nie ponosimy kosztów mieszkania. Dzięki uprzejmości jednego biznesmena mieszkamy w domu, który kupił. Nie wiemy jakie ma plany i do kiedy będziemy mogli w tym domu zostać. Gdy będziemy musieli się wyprowadzić nasze koszty wzrosną o koszt najmu mieszkania. To może nastąpić w każdej chwili i musimy być na to gotowi.

Choć byśmy bardzo chcieli, nie jesteśmy w stanie udźwignąć tego finansowego ciężaru. Miesięczny koszt przeżycia to około 3000 dolarów (około 12000 zł). Mieszkanie kolejne 2500 (około 10000 zł). To są dla nas ogromne koszty. 

Włodek, mój mąż, nie może podjąć pracy. Wiza na to nie pozwala. Ja już nie mam tej sprawności co przed chorobą i praktycznie wszystkie obowiązki przejął mój mąż, co zabiera mu większość czasu.

Dostałam niesamowitą szansę na kolejne lata życia i codziennie walczę o kolejny dzień. Chcę tę walkę doprowadzić do końca. Chcę wrócić do kraju, wychować dzieci i wypuścić je w dorosłe życie. Dlatego zwracam się z prośbą o pomoc, bo bez niej sobie nie poradzę. Pomóż mi wygrać.


Film autorstwa Karola Kosiorowskiego udostępniony dzięki uprzejmości https://onet.pl
Źródło filmu: https://www.onet.pl/?utm_source=szukaj.onet.pl_viasg_wiadomosci&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&pid=2ee730e7-3f47-48bb-9293-f0064e205025&sid=b177a2c9-166f-4113-9b28-185bbe554807&utm_v=2

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Włodzimierz Korza - awatar

  Włodzimierz Korza

  28.01.20
  28.01.20

  Kochani, jesteście wspaniali! Odzew tutaj i na facebooku przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Idąc za Waszymi poradami i sugestiami zwiększamy cel, tak aby uzbierać na całą terapię, a nie tyko na pierwszy wyjazd. Jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni za wszelkie słowa wsparcia i porady. Z tego miejsca tez deklaruję, że jeżeli nie wykorzystamy zebranych pieniędzy, to przekażemy je dalej, aby pomogły komuś innemu. Jeszcze raz dziękujemy!

Komentarze


 • Daysi - awatar

  Daysi

  07.09.20
  07.09.20

  Szczęścia💚

 • marianna - awatar

  marianna

  04.09.20
  04.09.20

  Zdrowia życzę

 • agnieszka wesecka - awatar

  agnieszka wesecka

  04.08.20
  04.08.20

  Jezu ufam Tobie

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.07.20
  30.07.20

  Wytrwałości i wiary ❤

 • Misio - awatar

  Misio

  19.07.20
  19.07.20

  Trzymam za Was kciuki! Będzie dobrze. Pokonacie to. Rodzinka to siła !

212 399 zł z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 833 osoby
Wpłać teraz
 
Włodzimierz Korza - awatar

Włodzimierz Korza

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2 833

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magda - awatar
Magda
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Beata Iłendo - awatar
Beata Iłendo
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mariola - awatar
Mariola
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij