Zbiórka Na wszelakie potrzeby Azylantów - zdjęcie główne

Na wszelakie potrzeby Azylantów

8 435 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 201 osób

Znacie nas nie od dziś, wiecie, czym się zajmujemy. Nie będziemy długo opisywać naszej sytuacji ani owijać w bawełnę - potrzebujemy wsparcia, aby robić naszą codzienną robotę. 

W ostatnim czasie do naszego Azylu przyjęliśmy wielu nowych podopiecznych wymagających opieki weterynaryjnej. Wykonywaliśmy na cito zabieg kastracji, rwaliśmy zęby i oczyszczaliśmy ropnie, robiliśmy grupowe szczepienia. Standardowo miesięcznie za leczenie Azylantów płacimy co najmniej 5 tys. zł, ale w tym miesiącu obawiamy się, że faktura będzie znacznie wyższa. 

Dużo kosztuje też codzienne utrzymanie Azylu, czyli naszego Domu Królika - prąd (150 zł miesiąc), woda (ok. 80 zł miesiąc), śmieci (612 zł - tak, produkujemy razem z naszymi podopiecznymi dużo odpadów...), gaz (ok. 80 zł/ miesiąc), odpady medyczne (115 zł miesięcznie), podkłady higieniczne, środki czystości i dezynfekcyjne (łącznie ok. 1500 zł miesięcznie), pellet, zioła...

Liczba Azylantów oscyluje wokół 50. Wielu z nich to króliki hodowlane - jedzą znacznie więcej niż miniaturki, wymagają też więcej przestrzeni, zużywają więcej pelletu. Dla nas jednak każdy królik jest taki sam i każdy wymaga takiej samej troski - ten, który waży 1,5 kg i ten, który waży 5 kg. 

Jak wiecie sytuacja obecnie jest o tyle trudna, że ze względu na epidemię w kraju mamy problem z przeprowadzaniem spotkań adopcyjnych i organizowaniem wizyt w Azylu, co też utrudnia adopcje i poznawanie naszych podopiecznych. 

Bardzo prosimy o wsparcie w tym trudnym czasie. 

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Bartek - awatar

  Bartek

  08.06.2020
  08.06.2020

  Trzymajcie się uszaki ! :D

 • Staś - awatar

  Staś

  08.06.2020
  08.06.2020

  Zawsze jestem wdzięczny za to co robicie. Powodzenia! Love!

 • Tomasz Klasa - awatar

  Tomasz Klasa

  06.06.2020
  06.06.2020

  Poszło i życzymy powodzenia

 • Angelika - awatar

  Angelika

  25.05.2020
  25.05.2020

  Trzymajcie się słodziaczki :*

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.05.2020
  20.05.2020

  Wszystkiego dobrego!

8 435 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 201 osób

Wpłaty: 201

Aronia i Filemon - awatar
Aronia i Filemon
100
Urszula - awatar
Urszula
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Tadeusz mikulski - awatar
Tadeusz mikulski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Patryk - awatar
Patryk
5
Alicja - awatar
Alicja
20
Bartek - awatar
Bartek
5
Marzena - awatar
Marzena
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij