Zbiórka Na wszelakie potrzeby Azylantów - zdjęcie główne

Na wszelakie potrzeby Azylantów

8 435 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 201 osób

Znacie nas nie od dziś, wiecie, czym się zajmujemy. Nie będziemy długo opisywać naszej sytuacji ani owijać w bawełnę - potrzebujemy wsparcia, aby robić naszą codzienną robotę. 

W ostatnim czasie do naszego Azylu przyjęliśmy wielu nowych podopiecznych wymagających opieki weterynaryjnej. Wykonywaliśmy na cito zabieg kastracji, rwaliśmy zęby i oczyszczaliśmy ropnie, robiliśmy grupowe szczepienia. Standardowo miesięcznie za leczenie Azylantów płacimy co najmniej 5 tys. zł, ale w tym miesiącu obawiamy się, że faktura będzie znacznie wyższa. 

Dużo kosztuje też codzienne utrzymanie Azylu, czyli naszego Domu Królika - prąd (150 zł miesiąc), woda (ok. 80 zł miesiąc), śmieci (612 zł - tak, produkujemy razem z naszymi podopiecznymi dużo odpadów...), gaz (ok. 80 zł/ miesiąc), odpady medyczne (115 zł miesięcznie), podkłady higieniczne, środki czystości i dezynfekcyjne (łącznie ok. 1500 zł miesięcznie), pellet, zioła...

Liczba Azylantów oscyluje wokół 50. Wielu z nich to króliki hodowlane - jedzą znacznie więcej niż miniaturki, wymagają też więcej przestrzeni, zużywają więcej pelletu. Dla nas jednak każdy królik jest taki sam i każdy wymaga takiej samej troski - ten, który waży 1,5 kg i ten, który waży 5 kg. 

Jak wiecie sytuacja obecnie jest o tyle trudna, że ze względu na epidemię w kraju mamy problem z przeprowadzaniem spotkań adopcyjnych i organizowaniem wizyt w Azylu, co też utrudnia adopcje i poznawanie naszych podopiecznych. 

Bardzo prosimy o wsparcie w tym trudnym czasie. 

Komentarze


 • Bartek - awatar

  Bartek

  08.06.2020
  08.06.2020

  Trzymajcie się uszaki ! :D

 • Staś - awatar

  Staś

  08.06.2020
  08.06.2020

  Zawsze jestem wdzięczny za to co robicie. Powodzenia! Love!

 • Tomasz Klasa - awatar

  Tomasz Klasa

  06.06.2020
  06.06.2020

  Poszło i życzymy powodzenia

 • Angelika - awatar

  Angelika

  25.05.2020
  25.05.2020

  Trzymajcie się słodziaczki :*

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.05.2020
  20.05.2020

  Wszystkiego dobrego!

8 435 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 201 osób

Wpłaty: 201

Aronia i Filemon - awatar
Aronia i Filemon
100
Urszula - awatar
Urszula
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Tadeusz mikulski - awatar
Tadeusz mikulski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Patryk - awatar
Patryk
5
Alicja - awatar
Alicja
20
Bartek - awatar
Bartek
5
Marzena - awatar
Marzena
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij