Zbiórka Pomoc zwierzętom-ofiarom powodzi - zdjęcie główne

Pomoc zwierzętom-ofiarom powodzi

39 920 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 754 osoby

Wiecej materiałów odnośnie uratowanych zwierząt można znaleźć na Intagramie KTOZ: @ktoz_krakow

https://instagram.com/ktoz_krakow?igshid=ZDc4ODBmNjlmNQ==

Uratowana sunia walczy w Aleksandrii o życie. Zatruła się po tym jak pływała w wodzie z olejem🥺Pierwsze zwierzaki dotarły już do Lwowa. Dziękujemy za każdą wpłatę!

Ekipa z Charkowa już działa na miejscu!
Dziękujemy za każdą wpłatę na zbiórce  - wszystkie zebrane środki zostaną przekazane na pomoc dla potrzebujących zwierząt.


Wspaniali ludzie, z którymi współpracujemy w Ukrainie, jadą na tereny zalane przez powódź, spowodowaną zniszczeniem zapory w Nowej Kachowce. Planują zabezpieczyć tyle zwierząt, ile się da. Łącznie mają miejsca dla ponad 100 kotów i około 70 psów. Zwierzęta trafią do schroniska we Lwowie https://domivka-tvaryn.com/pl/, Charkowie i Aleksandrii. Transport, karma i utrzymanie tych zwierząt w i tak mocno obciążonych finansowo schroniskach, będą sporym wyzwaniem, dlatego prosimy Was o pomoc dla tych zwierzaków! W schronisku we Lwowie mieszkają nie tylko psy i koty, rownież zwierzęta dzikie i gospodarskie, które ucierpiały podczas wojny. Każda złotówka się liczy, a trzeba działać natychmiast!!!

(źródło powyższych zdjęć: Internet)

Zwierzęta będące pod opieką schroniska we Lwowie:

Aktualizacje


 • Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami - awatar

  Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami

  11.06.2023
  11.06.2023

  Uratowana sunia walczy w Aleksandrii o życie. Zatruła się po tym jak pływała w wodzie z olejem🥺

  Zdjęcie aktualizacji 122 521

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Ania - awatar

  Ania

  04.07.2023
  04.07.2023

  Dziękuję że pomagacie.

 • Jadzia - awatar

  Jadzia

  28.06.2023
  28.06.2023

  Dzięki za to, co robicie!!!

 • Adrian - awatar

  Adrian

  12.06.2023
  12.06.2023

  Szkoda tych zwierzaków :(

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.06.2023
  11.06.2023

  Z sercem dla zwierząt ❤️

 • Monika - awatar

  Monika

  11.06.2023
  11.06.2023

  Powodzenia!!

39 920 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 754 osoby

Wpłaty: 754

Eryk - awatar
Eryk
7
Ania - awatar
Ania
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Karolina - awatar
Karolina
5
Michal - awatar
Michal
15
Jakub Dobrowolski - awatar
Jakub Dobrowolski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
13
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij