Zbiórka Dom zniszczony pożarem - miniaturka zdjęcia

Dom zniszczony pożarem

Zbiórka Dom zniszczony pożarem - zdjęcie główne

Dom zniszczony pożarem

29 909 zł z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 269 osób
Wpłać teraz
 

23.02. 2020r.  we wsi Iżykowice 29 wybuchł pożar zabierając rodzinie cały dobytek życia. W związku z tragedią cała rodzina została bez dachu nad głową, w tym małoletni chłopcy w wieku 5 i 17 lat.  Straty są ogromne, budynek nie nadaje się do zamieszkania. Rodzinę ogarnęła rozpacz oraz bezsilność, dlatego w ich imieniu bardzo prosimy o solidarność w obliczu tak wielkiej tragedii.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy darczynca - awatar

  Anonimowy darczynca

  23.03.20
  23.03.20

  Dużo zdrowia i wytrwałości w tym trudnym czasie.

 • Mariusz - awatar

  Mariusz

  26.02.20
  26.02.20

  Dużo zdrowia życzymy. Mariusz z rodziną. Wieś Kujawki

29 909 zł z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 269 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 269

Sebastian - awatar
Sebastian
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy darczynca - awatar
Anonimowy darczynca
200
Mieszkańcy Dziekanowic - awatar
Mieszkańcy Dziekanowic
510
Wieś Jazdowice - awatar
Wieś Jazdowice
300
Piotr Żeromiński - awatar
Piotr Żeromiński
1 000
Społeczność LO im. H. Kołłątaja w Pińczowie - awatar
Społeczność LO im. H. Kołłątaja w Pińczowie
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
477
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 czerwca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij