Zbiórka Pomocy! Spłonął Nam Dom - zdjęcie główne

Pomocy! Spłonął Nam Dom

110 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Marcin Biros . - awatar

Marcin Biros .

Organizator zbiórki

Zbiórka pieniędzy dla rodzin Świrskich i Biros

Nazywam się Marcin Biros. Dnia 29 marca 2016 roku podczas pożaru straciliśmy nasz dom. Staramy się ze wszystkich sił go odbudować, lecz mamy niewystarczające środki. Pieniądze przeznaczymy na zakup materiałów budowlanych i wykończenie domu. Liczy się każda złotówka!

Dziękujemy za pomoc!

Zdjęcie opisu zbiórki Pomocy! Spłonął Nam DomZdjęcie opisu zbiórki Pomocy! Spłonął Nam DomZdjęcie opisu zbiórki Pomocy! Spłonął Nam DomZdjęcie opisu zbiórki Pomocy! Spłonął Nam DomZdjęcie opisu zbiórki Pomocy! Spłonął Nam DomZdjęcie opisu zbiórki Pomocy! Spłonął Nam DomZdjęcie opisu zbiórki Pomocy! Spłonął Nam DomZdjęcie opisu zbiórki Pomocy! Spłonął Nam DomZdjęcie opisu zbiórki Pomocy! Spłonął Nam DomZdjęcie opisu zbiórki Pomocy! Spłonął Nam Dom

Aktualizacje


 • Marcin Biros . - awatar

  17.05.2016

  17.05.2016
  17.05.2016

  Szczyt

  Zdjęcie aktualizacji 882

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Ela - awatar

  Ela

  10.04.2016
  10.04.2016

  wiem, że to nie dużo, ale udostępniam dalej

  • Marcin Biros . - awatar

   Marcin Biros . - Organizator zbiórki

   11.04.2016
   11.04.2016

   Dla Nas to i tak dużo. Dziękujemy

110 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Marcin Biros . - awatar

Marcin Biros .

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anna - awatar
Anna
20
Jerzy - awatar
Jerzy
10
joanna - awatar
joanna
50
Ela - awatar
Ela
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij