Zbiórka Zagłodzone suczki i szczeniaki - zdjęcie główne

Zagłodzone suczki i szczeniaki

3 287 zł z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 100 osób

Kto im zafundował taki los? Diabeł w ludzkiej skórze...


Drodzy Państwo, zbieramy na karmę dla suczek oraz dla maleństw jednej z nich - szczeniąt jest 6, mają ok. 3-4 tygodnie, zbieramy na weterynarza obu dziewczynek.

Suczka w typie kaukaza - karmiąca, kuleje na tylną łapę, ma sfilcowaną sierść na całym ciele, jest wychudzona, nie miała siły nawet podnieść głowy, gdy pojawiliśmy się w miejscu, w którym żyła. 

Suczka w typie podhalana - skrajnie wychudzona, wręcz zagłodzona. 

Dwie suczki, zasługujące na piękne życie z cudownymi charakterami. Co dostały? 

Odebrane interwencyjnie przez inspektorów OTOZ Animals Płock. Ile dni by jeszcze przeżyły w takiej kondycji, w takich warunkach, w takim zimnie? Bez bud, bez ciepłych pomieszczeń, w których mogłyby się schować, bez dachu nad głową, który ochroniłby je przed deszczem, bez wody, bez jedzenia, bez pomocy weterynarza, bez miłości.

Prosimy o pomoc! 

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.10.19
  09.10.19

  Warto braciom naszym mniejszym pomagać 💓

 • Małgorzata Kamińska - awatar

  Małgorzata Kamińska

  08.10.19
  08.10.19

  pomagam.pl/pozwolmyimzyc

3 287 zł z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 100 osób

Wpłaty: 100

Klaudia - awatar
Klaudia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
K.M. - awatar
K.M.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
magda b - awatar
magda b
10
Beata - awatar
Beata
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij